1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ismail Özer Izmir'den

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve altera tarafından 16 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  2. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hı kusura bakmayın yukarda link verdim ama nerde bileceksiniz hangisi olacagını....KEL olan arkadas ismail ozer dir.
    sizce o yarısmada kacıncı olmustur?

3. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    ah bide sivilce ve kıllar olmasaymış 8)

4. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sence cok mu buyuk bi sorun
    su kocaman sırta bakınca sadece bunu mu soleyebildin.
    bu forumdakilerin bodybuilder oldugunu dusunuodum sanırım sen yanlıs bi adrestesin estetik bakım guzellik fln mı ilgi alanın anlamadım kusura bakma?

5. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul

kızma be abi bizde estetik olarak konusalım yani ne var zaten burdaki arkdaşlar gerekli yorumları yapıcaklardır vucut ile ilgili...

Kusura bakma kızdırdıysam :cry:

6. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten çok iyi bir vucudu olduğu görülüyor.
    Hakikaten acaip sivilceler var acaba ilaçlardan mı

7. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar eğer yorum için verildiyse bu resimler yapılan yorumlar için kızmayınız. Arkadaş kötü bişiy dememiş bence, estetik sporudur bb. Lütfen saygı sınırları içinde konuşunuz. Yoruma gelince. Arkadaşın kanatlar süper yakın çekimden fiğer bölgeleri de koyarsanız ii olur. Bide bişiy dikkatimi çekti bacaklar ciddi anlamda geride kalmış bence bu büyük bi eksik.

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Birbirimize kirici konusmayalim lütfen ama..

Kanatlar super biraz trapez eksik gibi geldi. Ama genel olarak tabikide super. Diger resimler ortadaki ise...

ortadaki 1. sagdaki 2. soldaki 3. olmustur.

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Romasanta'nın başlığında da yazmışsın tamam iyi haklısında bir arkadaşında dediği sonuçta beğenmediğin her yoruma itiraz edeceksen resimleri çekersin olur biter. Burada demek istediğim resimleri çekmen değil herkesin bakışı açısı farklı beğenen olur beğenmeyen olur yıkıcı eleştiren olur yapıcı eleştiren olur bunun önüne geçemeyiz malesef. Dediğim gibi sende haklısın ama "ah bide sivilce ve kıllar olmasaymış" lafına yukarıdaki mesajla cevap vermen ne kadar yapıcı? Senin yaptığında ortamı kızıştırmak şimdi(diyelimki) oda sana bir cevap yazsa "evet şudur budur" dese konu uzayacak, sonundada kilitlenecek. Tamam bizde herkesin yapıcı eleştirmesini istiyoruz ama sence bu "herkes yapıcı eleştirecek ulan" demeklemi olur yoksa "arkadaşlar lütfen eleştirilerimizi belli saygı kuralları içinde yapıcı olarak yapmaya gayret edelim" mi? ;)

10. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kimse yorum yapmasın demiyorum ki ama basit yorumlar olmasın diyorum
    ne bilim bana hic mi hak vermiyorsunuz sonucta bu forum sayfası bodybuilding ile ilgili bırakında omuzların zayıf sunu denemöelisin veya bak bi arkadas sey demiş bacaklar zayıf evet kesinlikle haklı bacaklar ust vucuda gore zayıf boyle olmalı sanırım bilmiyorum belki de yanılıyorumdur.
    saygılar

11. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet despo sasırtıcı galiba ama ensagdaki 1. oldu bizim eleman 2. oldu walla garip:)

12. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    1.ye 2.yeyorumum yok 3. oraya nie gelmiş anlamadım bence 3. olcak kapasitede deil.BEnim yorumum bu yıkıcı olabilir kızmasın kimse.Ya nebileyim yarışmaya çıkıyorsun poz vermeyi öğrense çoooo.....k ii olur bence berbat poz veriyor...

13. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    bide body olayında göbeğin olmalı bence bunu kimse inkar edemez çünkü karnını poz verirken sıkmak zorundasın ve buda karın kaslarını gösterememene neden oluyor.....1. şahsiyet göbeği oluşundan kazanmış olabilir...

14. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar ben burya başka msg yazmıştım diger bir msgım buraya gelmiş nbasıl oluyo rbu ?

15. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşımız gördüğüm kadarıyla sırt kasları çok iyi duruyor.Ben bu sırt kasını ve pozu beğendim.Arkadaşımızın sırtındaki sivilcelere gelince beni şahsen ilgilendirmez ve bence bu konuda da konuşmamak lazım gelir.Önemli olan kaslar ve simetridir.Bu açıdan da arkadaşımız iyi gözüküyor.Verilen linke tıkladığımda gördüğüm fotograflar bir müsabakaya ait fotoğraflar.Acaba kaç kilo müsabakası ve yerel mi yoksa ulusal bir müsabaka mı?Bu belirtilmemiş.Bu belirtilseydi daha net yorumlar yapabilirdik.Düşünün Anadoluda ufak bir kasabada olan bir müsabaka olsaydı yapacağım yorum çok iyi olacaktı.Fakat Türkiye şampiyonasında olsaydı bu arkadaşımız yorumum biraz daha eleştirisel olacaktı.Bu spora gönül veren ve çaba sarf eden tüm arkadaşlarımızı takdir ediyorum.Yapacağım yorumlar herzaman yapıcı olacaktır.Kişilerin motivasyonunu ve moralini bozmaya kimsenin hakkı yoktur.Lütfen buna dikkat edip kişileri aşağılamayıp hor görmeyelim.Unutmayalım ki bu kişiler bu forumu seçtiler ve cesaret örneği olarak fotoğraflarını gönderdiler.Onları küstürmeyelim.Bu sayede forumun bu başlığı herzaman var olacaktır..

16. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ALTERA arkadaşımızı forumda uzun zamandır göremiyorum.İnşalalh bu değerli arkadaşımız kızıp forumdan ayrılmamıştır.Kendisinin değişik bölümlerdeki yorumlarının devamını bekliyorum.

17. madmax2005

madmax2005 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ismail abi 1 numarasin ben firat çesmedeyim salondaki herkese selammm 8)

18. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fırat kardes ismail abi bu forumda takılmıyorda ben sadece gostermek icin koydum bu fotoyu ama selamlarını iletirim eywallah.

19. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    oncelikle 2 resim arasinda fark var ustteki normal yada az uzamis alttaki ise preslenmis ve daha buyuk durmuslar :)

bu ne yarismasi ve ne zaman yapildi onu anlamadim oncelikle solersen sevinirim

sirttaki sivilce hakkinda yapilan yorumlara gelince:eek:ncelikle belirteyim ben milli hakemim ve aslinda bu dikkatle bakilmasi gereken bir olay.Sirttaki sivilceler steroidlerin belirtisi.Her sivilce degil ama bu resimdekiler oyle.bu da demek oluyor ki ya derece indiriceksiniz yarismada yada cok cok daha kotu gorunumde olanlar oluyor,onlari tartida eleyeceksiniz.ha turkiyede uygulayan hakem sayisi kac bilemiyorum ama oldukca az..burda bir tuttururlar jinekomastide derece indirirler baska bisey ok.o da hata yapiliyor artik son turkiye sampiyonasinda daha onceden jinekomsti vukuati olan ve ameliyat gecirmis bir arkadasi,daha onceden hafizalarinda "bu jinekomastili derece indirelim"dusuncesi ile maalesef ikinci yaptilar ve sporcuya yazik oldu.Aslinda hakki gercekten acik birincilikti.Her neyse konu uzadi arkadaslar..hatta baska konulara kaydi.bizim modlar tasicak simdi beni de konuyu da :D :D :D :D :D

20. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bu yarısma 2003 yılında yapıldı.ankara bolge sampiyonası gibi bisey.arkadasımız da tesadufen ordaymıs ve yarısmaya girmiş.
    sivilce olayıda sanırım yarısmalardan once yapılan kontrollerden sonra dopingli olup olmadıgına kara veriliodur.yoksa hergorulen kişi sivilceli die steroid kullanıo seklinde isimlendirilemez sanırım.en azından profosyoneller boyle dusunmemelidir degil mi?

Sayfayı Paylaş