ishal sorunu

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve huseyinbagit tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huseyinbagit

huseyinbagit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    2 haftadır MusclePharm Arnold Series Iron mass kullandım ama kullandığım süre içinde sürekli ishal ve karın ağrsı yapıyordu son 1 haftadır kullanmıyorum ve ishal geçti ,üstünde günde 1 porsiyon için 2 ölçeği 500ml su ile karıştırıp antrenmandan 30 dk önce kullanın yazıyor,öyle kulanmama rağmen ishal yapıyor ne yapmalıyım?

not: son kullanma tarihine daha 8 ay kadar var

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yanlış anlamadıysam bu kullandığın gainer,ve gainer i neden antremandan yarım saat önce alınması gerektiğini anlamış değilim bence antreman sonrası al,bu ürünü kullandığında ishal olman vücudunun bunu kullanamadığı yani bağırsaklarda emilimi yapılmadan dışarıya atıldığının işareti olabilir.antreman sonrası dozajı azaltarak denemeni tavsiye ederim.

3. huseyinbagit

huseyinbagit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam dediğiniz gibi yaptım sonuç yine aynı

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yani bircok seyden olabilir,vücudun o markayi Kabul etmiyor olabilir,sindirim sisteminde Problem olabilir,ama gainer ishal yapiyorsa her sekilde vücut bunu isleyemiyor kullanamiyor diyebiliriz.ölcegi azalttinmi?yani üzerinde yazan ölcegin yarisi hatta 1/4 ünü alarak dene bir anda vücuda cok fazla gelerek disari atiyorda olabilir,azar azar daha SIK kullanmayi dene birde.

5. huseyinbagit

huseyinbagit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    2 ölçeği yarım litre su veya sütle karıştırıp için yazıyor.1 ölçeğe indirdim,bide belki süt bozuyordur diye su ile karıştırdım.

Bide şimdi dediğiniz gibi deniyim bu hafta

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yani bisiyler dene,bisiy söylemek cok zor,ama bu tip ürünler ishal yapabilir kisiden kisiye degisir.

Sayfayı Paylaş