1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Iron Man

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve IRON MAN tarafından 11 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

1. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    Re: BÜYÜK AMA PARCALIU HER ZAMAN İYİD&

hakan yazdıklarına aynen katılıyorum o araba motorlar elınden gıdebılır ama vucudunu kımse alamaz yurumemız yeterlı yani :D

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    istediğin için yap

arkadaşlar bu bady olayını kadınlara indirgemeniz saçma. yok kadınlar şöyle vucuttan hoşlanır yok 70 kilo fit olursan yok 100 kilo balk olursan....hergün salona gidip orada eşşekler gibi çalışan ve çalışırken de dışarıdaki hatunların vücudu hakkında ne söyleyeceğini düşünen kaçtane gerzek var. onca ağırlığın altına giren kıçından terler akan ve sonunda da "hımm olmuş beni hatunlar beyinir" artık bırakmalıyım diyenleriniz varsa body yapacağına bayanlarla birlikte step falan yapsın. bu spor yapmaya başlayanlarınızın çoğu bayanlar kaslı erkeklerden hoşlanır hadi kas yapayım diyerek başlamazlar. arnold'un resimlerini ilk gördüğümde tamam bir erkek böyle olma dedim. ve ogün bu gündür kendimce bu sporu yapmaya çalışıyorum. ve şunu da ekleyeyim bayanların çoğu bu sporu yapan erkeklerden hoşlanmaz yada bu sporu yapmanızı tasvip etmezler. etrafımdan biliyorum. haa çok mu önemli, değil. ben bu sporu kendim istediğim ve sevdiğim için yapıyorum. varsın iri olanlara hayvan yada ayı desinler. bilimsel olarak da kanıtlanmış. herzaman iri görünümlü kişiler toplumda yada birebir ilişkilerde daha etkilidirler. kısacası, bunca eziyeti kendiniz için çekin, başkaları sizi takdir eder ne ala, etmez oda sizin şevkinizi kırmasın. zaten kendin için yapmıyorsan salonda onca eziyet çekilmez. bazen kendime kızıyorum. bunca eziyet neden. millet yayılıp yatarken ben salonda o sıcakta ardı ardına setleri yapıp programı bitirme çabası içerisindeyim. kısacası bu sporu başkaları için yapanlar bıraksınlar. sevgiler.....

orkunberk ve ocean bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş