1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Iron Man

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve IRON MAN tarafından 11 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

1. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    Sitedeki herkesin resimlerine bakamadim ama bakabildiklerim icerisindeki en iyi vucut diyebilirim helal olsun basarilar..Hakan sende biraz daha mütevazi olmalisin bence vucudun zaten güzel bu ortada olan bi$e fakat tavirlarinla bunu gölgede birakma bence..

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hakan'ın neden bu kadar üzerine gidilmiş anlayamadım. Çok mantıklı bir yorum yapmış. Herkes dikkat çekmek istiyor ama dikkat çekmek için emek sarfetmek yerine; baba parasıyla jip alıyorlar, spor araba alıyorlar, kıyafet alıyorlar ondan sonra da kendini geliştirmek için emek sarfeden ve başarılı olup dikkat çeken bodycilere b.. sürüyorlar. "Aman bu çok şişmiş, kimse buna bakmaz, hantal görünüyor vs. vs." Aslında yanıldıklarının gayet farkındayım çünkü gayet güzel dikkat çekiyoruz sokakta ama beğenenler olabilir beğenmeyenler olabilir, kocaman jip sahibi veletleri de beğenmeyenler olduğu gibi. Ayrıca Hakan body yapmayanlar eziktir, onlara kızlar bakmaz dememiş ki; onların sadece bizler gibi doğal halleriyle dikkat çekemeyeceklerini söylemiş.

3. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    +1

4. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan'ın eleştirilmesinin nedeni kendisini özel çevresindeki insanları da sıradan görmesinden kaynaklanıyor .Biraz alçakgönüllü olsaydı bu kadar üzerine gidilmezdi emin olun .Örneğin IRON MAN için dediği ''yok sende bir dalgaseni fazla şişirmişler '' lafı buna örnek verilebilir . İnsanlar heralde bu forumda sadece vücutlarına göre değerlendirilmiyordur başka kriterlerde vardır sanırım ve bu kriterlerin de olması lazım .İnşallah Hakan bu huyundan vazgeçer ya da kendi tabiriyle şaka yapıyorsa bu şakalarından vazgeçer .Son olarak söyleyeceğim benim bu forumda gördüüm en iyi vücut IRON MAN'in vücududur .

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence de"Yok sende bir dalga........." lafı anlamsız olmuş ama son dediklerinde, büyük harfle yazması dışında hiçbir falso göremedim aksine hoşuma gitti.

6. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaaa arkadaşlar beğenme olayı göreceli birşeydir.Kimisi hakan79 beğenir kimileri ise ironman gibilerini
    ironman arkadaşımıza gelince adam o kiloda çok ii yapmış vücudu(çok düşük kiloda)
    Ama hakan79 b..... atmak olmaz tabiiki adam bu sitede en iyi vucut'a sahip olan kişi ''bence''
    hakan79 sikleti ile ironman sikleti farklı.
    ama hakan79 dediğindede haklı bende herzaman derim 100 kilo olup bu parçada olmak her baba yiğidin harcı değildir
    herkeze başarılar

7. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu msj yazmamın sebebi bu konuyu görmemiş olmamdı.:D

8. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    herkez kafasına göre yazıyor bu formun en iyisi o bu diye ama hocam diyede söylemiyorum flexoru görmelerinde gerçekten yarar var zaten bilgi konusunda tartışmasız eline su dökecek birini tanımıyorumda...
    ondada 50cm kol var ayrıca en önemlisi çok ciddi bir ameliyattan sonra bu spora devam etmesi ve kendini mükemmel bir şekilde geliştirmesidir ama o bu tarz şeyleri pek yazmıyor fotoğraflarınıda koymak istemiyor umarım bu mesajı okuyunca banada kızmaz?
    ayrıca bu sitede gördüğüm en iyi vücut bence ondada genede birşey söylemeden geçemeyeceğim sizin en iyi vücutlu dediğiniz adam daha bu işin en önemli kısmını öğrenememiş ve vücut olarak gelişmiş ama bilgi olarak çok zayıffffff

GELİŞMİŞ VÜCUT GELİŞMİŞ BİLGİDEN ZAYIFTIR

9. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca arkadaşım senin hoca olduğunada hiç inanasım gelmiyor salondaki öğrencilerinede diyormusun seni çok şişirmişler diye ben senin öğrencin olsam bu sporu daha en başında bırakırdım herhalde
    Bide hocam her sayfaya fotoğraflarını yapıştıracağına arada bir bilgide versen diyorum daha yaralı olursun

Yoksa kendini tanrıça ilan edeceksin diye de korkmuyor değiilim yani

10. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    tanrıça kadın tanrılara denir. :) neyse, hakan79 iyi kardeşim.kim ne derse desin.adam yapmış.şimdi şu olay var bizim salonda da adamlar vardı.doktor falan.yemiş bitirmiş genetiği ama vücut yok.diğer bir arkadaş hareketi bile doğru yapamaz 10 numara vücut var.bilipte vücut yapamamakta var.he şu var,kimse bilemez hakan79 un bilgisini.bilmeden o vücutu yapsa ya o zaman herkes.bu kadar kolay mı? ama bazen gerçekten de kendini beğenmişlik yapıyor.sporcu insana böyle davranmak yakışmaz.ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.100 kiloda mide takır takır.flexor un bilgisine de şapka çıkarırım.bu forumda olması bence bizim için büyük bi nimet.ayrıca birkaç arkadaş daha var panzehir vs.isimleri tam aklımda değil.şimdi umarım birileri çıkıp sen onun arkadaşısın falan demez. :) velhasıl hakan79 a biraz daha vakurluk,bazı arkadaşlara da yiğidi öldür hakkını ver diyorum.

11. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tanrıçanın kadınlara dendiğini biliyordum dostum düzeltmen için genede teşekkür biraz fazla ağressif bir yazı olmuş kabul ediyorumda bilmese yapamaz dediğin adam bu sporun temelinde yatan mantığı bilmiyor sanki ondan iyisi yokmuş gibi davranıyor sinir bozucu bir şekilde ve iron man e yaptığıda gerçekten çok büyük bir ayıp ona tavsiyem arada cutler a coleman a falan bir baksın yani ondan da iyileri elbet var olacak

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    sinan dostum yazıların için tesekkurler ayrıca benim bilgime saygı duydugunu biliyorum fakat benim bildiğimi baskası bilmiyorsa bilmediğimide baskası biliyor bunu unutma! buraya yazıyorum gerilim olmasın diye biz bb ciler genel de genç olup kanımız fıkır fıkır kaynayan, arada bir adelemizinde verdiği destek ile herseyden kendimizi soyutlayan bir yapımız var bunu her genç olan bu donemleri yaşamıştır bizde yasadık bu sporda ilk zamanlarda cevabını alamadığım çok şeyler vardı daha sonraları neredeyse cevapların tamamını aldım binlerce öğrencim oldu onları hep gözlemledim bazen anlamadan öğrendiğim şeyleri dostlar anlattığımda öğrencimden ögrendim bazen delisi bazen cılgını bazende hiç konuşmayanı buna binlerce ornek veririm. fakat bizim de aradıgımız buydu zaten düşünsenenize burada carpık fikir olmasa yada herkes hem fikir olsa kime kim yorum yapıcak yada salonda herkes suspus bizim içimizde azıcıkta olsa tatlı bir delilik var tahmin ediyorum tum arkadaslarımda var hakanla ilk zamanlar benimde surtusmem oldu fakat salonumda eger bir ogrencimi degiştiremiyorsam onu oyle kabullenecegimi öğrendim bende onu oldugu gibi goruyorum bu forumda en sagılı gorunen kişi en ucuk en ucuk yazanda en saygıdeger olabilir bunu kimse ölçemez yada bilemez bizim hoca derdi kimin şasisinden nasıl araba cıkacagı belli olmaz ben genelde bu mantık yolunu takip ederim bb ye hem mantık hem fizik hemde gözlemleyerek geliştiririm. yani bugun kucuk gordugunuz kişi yarın sizden buyuk olur bizde sınır yok biliyorsunuz. en buyuk yaptıgımız hatalardan biride önce amator olmayı kabullenmeyip önce profosyonel olarak giriş yapmamız oysaki hepsinin farklı tadı yargısı var her donemin ayrı bir bilgisi ayrı bir sahfası var

:) sinan biraz daha agır olursan sevinirim

13. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    özür

flexor e çok teşekkür ederim foruma ilk girdiğim zaman biraz heyecan biraz ben ne oldum havasıyla yanlışlar yapmış olabilirim bu yüzden hepinizden özür dilerim inanın o gerçek ben değildi umarım bunu daha sonraki yazılarımda anlamışsınızdır iron manden de ayrıca özür diliyorum hepinize başarılar

14. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    cevap

flexor hocam la kıyaslanmak bile bir şeref ayrıca body olayında herşeyi bilmek mümkün değildir ayrıca ben herşeyi biliyorum diye birşey de yazmadım benim bilgim sadece 6 senede bu kadar vucut yapabilecek kadar bazı konularda flexor ve panzehire danıştığımda oluyor bunda birşey yok bu işlerde çok biliyorsa adam yapar vucudu öyle konuşur öbür türlü body yapan adama teknik danışman olur

15. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    ben özelim önemliyim sıradan bir insan değilim milyonlarca insan içinde bir özelliğimle öne çıkıyorum bu çok güzel bir duygu sadece kendimin özel olduğunu gösterme konusu yanlış sedece bunca emeğe taktir bekleyebilirim

16. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hocam yazın için teşekkür ederim
    gerçektende
    söylediğin gibi bugün bb yapmaya ilk başladığım tarih yani tam 1 yılı doldurdu gerçekten bir çok hata yaptım ve
    hata yaptıkça öğrendim birçok sözünü dinlemediğim olmuştur hatırlarsın
    (iyi ısınmamak,karın çalışmak, hareketleri yanlış yapmak vs) ve sen bu hataları üstüne basa basa söylemene rağmen yaptım
    şimdi diyorum "ya ben bu adamın sözünü neden dinlememişim ki;
    benim için ne kadar büyük bir şans." ama ben birşekilde öğreniyorum yanlış yaparak vs...
    ve farkına varıyorum bilgi öğrenmek vücudunu geliştirmek gerçekten çok daha önemli çünkü vücut zamanla gerçekten gelişecektir doğru çalıştıkça gelişecektir doğruları üst üste koydukça gelişecek ama yanlış gelişirsem işte o zaman
    yaptıklarım boşa gidebilir!!!!
    Hakan; abim sayılır gerçekten çok güzel bir vücut yapmış bunu söylemeye bile gerek duymuyorum ama
    bu iş için emek vermiş ve derecelere girmiş bir arkadaşa böyle davranmasına çok kızdım kendisi büyüğümdür özür dilerim
    bu tavrim bu işe emek veren arkadaşlara davranışlarım da(tıpkı hakan79 a kızdığım gibi) benim bir doğrum olsun ve doğruları üst üste koymaya devam edelim o zaman gelişeceğiz hem vücut olarak hemde kafa olarak ;)

17. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    suana kadar gördügüm en iyi vücut hakanın cünkü kendi acıklamasında bile yazıyor 100kb olupta cizgili olmak zordur onu basarmış ve kaç yoldır korumuz görünüyor ve kortuyacak tamamiyle hakan diyorum gerisi hikaye yürübe hakan bende senin gibi olmak istiyorum suam benim 6 ay calışmam var ve kolum 37 iyi olucak inşallah

18. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Konunun üzerinden hayli zaman geçmiş yinede düşündüklerimi yazayim dedim.
    Türkiyede ve her nerede olursa, kadınların %90 ından fazlası fit vücuttan hoşlanıyor... Bunun en büyük isbatıda kadınların çok büyük bir kısmının Brad Pitt'e hasta olması. Evet bu durumda 120 kiloluk bodyci herzaman dikkat çeker. İnsan ilişkilerinde avantajdır bu. Yalnız 70 kiloluk, iyi giyinen, iyi konuşan, akıllı davranan bodyci kadınlar konusunda daima başarılıdır.

Şimdi bazıları herşeyi kadınlara endekslemek yanlış diyecektir. Onlara bkz. Freud diyor ve saygılar sunuyorum ;)

19. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    GEnel anlamıyla katılıyorum sana..
    " off cocuga bak ile off ayıya bak" arası cok ufak bi cizgi.. onu cok ii ayarlamak lazım... Ancak kiloya endexlemen bunu yanlıs.. Hakan'ı ornek al 100 kilo ve estetik.... 70 kilo bi vücudun yanında emin olablirsin hem erkeklerin hem de hatunların cok daha fazla dikkatini ceker...

20. mustafa_1981

mustafa_1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    güzel işte bu

Sayfayı Paylaş