irileşme amaçlı beslenme programım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Mbayram tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mbayram

Mbayram Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mermerci
    Yer:
    İstanbul
    merhabalar ben mustafa yaişım22 boy 190 kilo 87 amacım sizlerinde yardımıyla iyi bir beslenme prgramı yapmak amacım kışa kadar 110 kiloya kadar çıkıp kas kütlemi arttırmak yaza doğpru diyet ile kendimi 90-93 civarı sabitlemeyi düşünüyorum yanlış düşünüyorsam affola :) beslenmem şuı şekilde

kahvaltı: 1 tas yulaf 1 dilim tambuğday ekmeğine calve fıstık ezmesi sürüyorum 1 yemek kaşığı bal 6 adet haşlkanmış yumurta 2sinin sarısını yiyorum1 fincan sek kahve

öğle yemeği:200gr tavuk göğüs 1 su bardağı pirinç bir bardak şekersiz meyve suyu bir bardak sek kahve herzaman pirinç olmuyor bazen yarım paket kepekli makarna yağsız bazen tavuk yerine kırmızı et veya light ton balığı olabiliyor
    :akşam yemeği:genellikle 1 patates ve 150 gr tavuk oluyor sebze yemeği varsa suyunu süzüp tepeleme bir tabak yapıyorum akşam yemekten sonra spor
    spordan sonra uyku zamanına denk geliyor uyumadan önce tavuk ve pilav veya patates yiyorum

kullandığım suplementler multipowerin staybol ürünü yarısı vitargo yarısı protein şekliinde
    multipowerin amino asidi hap olarak
    mhpnin glutamini
    olimp in hap bcaası
    growht tetikleyici olarakta myostil kullanıyorum ara öğpün yapmıyormusun diyebilirsiniz mermerciyim zamanım olmuyor ara öğüne illede yap derseniz sınırları zorlarız :) şi,mdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş