iri ve ve atletik vücüt yormlarınızı bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve taylor tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. taylor

taylor Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb fiziksel özeelliklerim
    yaş 20
    boyum 180 cm
    kilom 67 kg
    omuz 113 cm
    göğüs 93 cm
    basen 91
    kol 30 cm
    bel 76 cm sizce bir beden daha iri ve kaslı olmamam için ölçülerim ne kadar olmalı fiziğim için yorumlarınız ne ayrıca kilo çok zor alabiliyorum bi günde yediğim yemeği başkası yese 100 kilo olmuştu şimdi ben 2 aydır sürekli yemek yiyorum günde 3 öğün ve her öğünde bi ekmek ve bi ara öğün haifif her akşam büyük kupa bardağıın su pekmez karışımı içiyorum günde 2 tane 500 kalorilik çikolotalarda yiyiyorum meyve yiyorum cips meyce suyu yoğurt her akşam yiyorum bi kase günde 7-8 saat uyuyrm ve öğrencym çalşmıyormda doktorada gittim hiç bi şeyyim yok hormonal olarak spor olarakta haftada 50 şınav ve arada bilek güreşi ve günde ortalama yarım saat yürürüm yani ağır bi spor veya başka bi şeyde yapmıyorum zorla yemek yiyorum hale yaklaşık 2 ayda 4 kilo aldm önerilerinz nedir __????
    çok acil _??

Ekli Dosyalar:

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
  3. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    bilek güreşi yaparak ve yürüyüş yaparak,iri bir vücudu anca rüyanda görürsün...açıkçası

4. taylor

taylor Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. si verdiğin linklerde hiç bi şey yok 2. si sorularıma cevap bulamıyorm o yüzden sürekli benzer soruları ısrarla soruyorm
    3. sü ne kirletmesi sonuçta burası bi spor sitesiyse ve bodyin veya fittnis yapan kişiler diyetisyen gibiler o yüzden beslenme ve fiziksel görünüşle ilgili soruyorm 4. sü bu site insanların yardımlaşması ve yorumlarla birbirine yardımcı olması için kurulmşsa
    senn bu yorumnla siteyi ve konuyu kirletiyorsn kendi pislklerini başkasının sorunları arasında söylemek senin ayıbın sporcu dediğin sadece sporla kalmamalı karakterde olmalı önce karekterli olacaksın sonrasında yardımcı olmayacakssan destek olmayacaksan köstekde olmayacaksın ayıbediyorsn seviyeyi düşürek yardmcı olmuyorsan yazmayacaksn

5. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
  6. taylor

taylor Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya şimdi burda konu açmayalım mı yani sorunlarımızı isteklerimizi nasıl paylaşıp yırum alacayız yani bu sitenin amacı ne hangi konuyu açalım sennde destek olacağına konu beğendiremiyoruz adama ha şunu açtın ha bunu onu söleyeceğine yardımcı olsana yardım etmek istemiyorsanda yorum yapma işin gücün yok beni mi takipp ediyorsn burda bi şeyler paylaşıp yorum almaya öneri dinlemeye çalşyrsz ki bundan da bi türlü verim alamıyorm

7. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bak bu doğru .

Ama kendi vücut ağirliğinla çok iyi kas inşa edebilirsin.

8. taylor

taylor Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo alarak kas inşa etmenin yolunu aryrm iri vücüt daha sonra çalşmalara başlayabilirimde kilo alamıyorm çok iyi beslenmeme rağmen

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

not : Yazım diline dikkat ediniz.Türkçeyi doğru kullanınız.gereksiz kısaltmalar kullanmayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş