IRI TRICEPSLER

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CAG1 tarafından 23 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. CAG1

CAG1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaslar vucut gelistirmeye yaklasik 2 ay once basladim (daha once 3 aylik bir gecmisim var ) bu 2 ay icerisinde muthis bir degisim gosterdim , gerek gogus , gerek omuz , gerek sirt amma velakin son 3 haftadir Kollarimin gelisiminden memnun degilim ve bunu bilen kisilere danisip ( Arnold , Lazar Angelov ) gibi vucut gelistirmecilerin ipuclarina`da bakarak muthis bir program hazirladim 3 haftada harika degisim oldu arkadaslar . Bunlari sizinle paylasmak istiyorum

Close Grip bench press ( 4x 11-10-9-8 ) = ilk 2 sette 10 kilo kullaniyorsaniz son 2 sette bu agirligi 2.5kg arttirmanizi tavsiye ederim
    Weight Dips ( 4x 12-10-8-6 ) ilk 2 set agirliksiz diger 2 sette baldiriniza max agirligi koymanizi oneririm
    Push Down ( 4x 10)
    Barbell Lying Triceps ( 4x10)

Bu 4 idman gercek derecede arka kolumu hacimlendirdi . Denemenizi oneririm arkadaslar herkese iyi forumlar

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    one arm triceps extension ve dumbell kickback da eklenmeli

3. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    genel programınız nedir split çalışıyorsunuz galiba kolu haftada kaç gün çalışıyorsunuz

4. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum bunlar zaten arka kol için neredeyse temel hareket sayılıyor geç bile kalmışsın bu hareketler için :)

5. CAG1

CAG1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar kol kucuk hacimli bir kas grubu diger gruplara nazaran , haftada 2 gun calisiyorum pazartesi on kol , gogus semptomunda carsamba arka kol , omuz semptomunda haftada 2 gun yeterli goruyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Kasım 2016 ---
    Dogrudur hocam

Sayfayı Paylaş