iri olmak için ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 27 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar ben 1.85 boyunda 78 kiloyum 20 yaşındayım ...

ben normalde cok zor kilo alan birisiyimdir abur cubur hamur işi yağ herşey yerim ama kilom hic 72 73 ü gecmezdi kasarak kendimi kilo aldm 78 kilo oldum ve body e başladım 1 aydır gidiyorm ... ben göbek var biraz ama öyle yağlı falan değil yani illa yğlıdır göbek olduguna göre ama sert ve şişik duruyo hani afrikada falan cok zayıfların bile karnı şiş olur ya öle şiş yağlı bi şişlik deil yani body de hocam ve arkdşlar göbegi eritmen lazım falan diolar bunun için işte beslenme alışkanlıgın değişcek falan ben bi kere hamur işi şeker et tereyağ fln bunları kesemem cok asırı yedigim yok ama bogazımı tutamam hem benim amacım kusursuz bi vücuda sahip olmak parcalı kaslı vucüt yağsız bi vucut a sahip olmak deil benm amacım iri olmak ben iri olmak için başladım body e kiloyu otrdgm yerde sadece göbege deil kollara da gitsin göğsümde cıksın die başladım ...
    hem zayıflamaya calısıp göbegi eritmeye calısıp bogazımı tutup hemde istedigim gibi iri olamam karbonhidrat da aldm multipower super gainer. sabah akşam alıorm spordan snrada protein tozu alıorm ben iri olmak istiorm buna nasıl ulaşırım çok yiyip protein tozumu falan alıp spor yaparak buna ulaşırmıyım irileştikce vucut görünüşü bozulurmu yoksa sporla birlkte irileştgm için göbek fln cok göze batmazmı ? gerçekten hertürlü yorumunuza ihtiyacım var teşekkürler;)

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Abi iri Olmak Dediğin Üçgen vicut falan?Ama senin Demek İstediğin Fazla yağlı olmayan Kasları Birbirleri İle orantılı bir vicut anladığım.Öncelikle Şunu Demek istedim Yazın O kadar karışık ki Çözmek İçin 5dk. Uğraştım Bak Kaç gün olmuş Kimse cevap yazmamış.Konu açarken Cümlelerine Önem vermen Hepimiz için daha iyi olur.Gelelim konumuza
    Her Rejim de Sporda ve bedende Temel Prensib Şudur Eğer iri Olmak istiyorsan.Yukarıdan Aşağı Doğru biçimlemek! Ana kural Yer Çekimi bizi Aşağıya çektği için Omuz dan Başlar göğüs falan En son Türk tabiri ile göbek denilen kısım.
    Şimdi sen Ne kadar bir zamanda Bu iri olayına Kavuşmak istioyrsun bilemediğim için Sadece şöyle diyeceğim.İnsan kendi kendinin doktorudur.Ne kadar yiyeceğini Neyin fazla olduğuna Sen karar vereceksin.Düzenli spor Yapıcaksın.
    Keşke Amaçlarını Daha doğru anlatsaydın Amacım Bu deil Şu deil Diyerek atlatmak yeriine

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ben sürekli büyüme yapmak istiorm bulk dan sonra definasyon yapıp kasları parcalamak ortaya cıkarmak falan deil sürekli hacim kazanmak istiyorum ilerde bu sorun olurmu yanlışmı bu diyorum ? herkes bulk olup sınra definasyon yapmak zorundamı usta

4. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Walla orasını bilmem hiç bulk İle uğraşmadım Dha o kadarlık bir spor geçmişim Yok :D.Abi sürekli Hacim kazanmak için önce Kasları Sıkılaştırmak lazım.Sonrasında izlenecek yol Hacim kazanma Programı çerçevesinde Söylüyorum.Sürekli artan Ağır Antremanlarla olur.Hep aynı ağırlıkla hacim kazanamazsin.Hacim kazanmanın mantığı Ama sen Öyle bir Heyecanla anlatıyorsun ki Sürekli hacim Kazanmam lazım Diyorsun.Bana Fikrinde ciddisin gibi gelmedi.Sürekli kazanmak Derken Neyi kast ettiğini anlıyamadım.ne kadar zaman ayırıyorsun?Zaten Protein tozu Falan kullanıyomuşsun.Burdan Ne kadar Yardımcı Olsakda Planını Kendin belirlemelisin.
    Son soruna Açıklık getireyim.Bulk döneminde l-cartitine kullan :D:D:D o zaman sorunu çözülür bunu dışında bir şey gelmedi Aklıma
    Ya da Bulk Döneminde neden Yağ alındığı Malum Besinleri biraz daha az alıcaksın Ve Düzenli spor yapacaksın.
    Zaten diosu düzenli yani devamlı olarak hacim kazanmak istiorum.Acelen ne yavaş yavaş kazanırsın.At koşturmuyo ya Kendine hedefler belirleyerek ilerlemen daha yii olur Zaten biraz kilo fazlanda var.yani 2-3kilo kadar versen Tam olur zaten boyun Yeterince var...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:36 ----------

Walla orasını bilmem hiç bulk İle uğraşmadım Dha o kadarlık bir spor geçmişim Yok :D.Abi sürekli Hacim kazanmak için önce Kasları Sıkılaştırmak lazım.Sonrasında izlenecek yol Hacim kazanma Programı çerçevesinde Söylüyorum.Sürekli artan Ağır Antremanlarla olur.Hep aynı ağırlıkla hacim kazanamazsin.Hacim kazanmanın mantığı Ama sen Öyle bir Heyecanla anlatıyorsun ki Sürekli hacim Kazanmam lazım Diyorsun.Bana Fikrinde ciddisin gibi gelmedi.Sürekli kazanmak Derken Neyi kast ettiğini anlıyamadım.ne kadar zaman ayırıyorsun?Zaten Protein tozu Falan kullanıyomuşsun.Burdan Ne kadar Yardımcı Olsakda Planını Kendin belirlemelisin.
    Son soruna Açıklık getireyim.Bulk döneminde l-cartitine kullan :D:D:D o zaman sorunu çözülür bunu dışında bir şey gelmedi Aklıma
    Ya da Bulk Döneminde neden Yağ alındığı Malum Besinleri biraz daha az alıcaksın Ve Düzenli spor yapacaksın.
    Zaten diosu düzenli yani devamlı olarak hacim kazanmak istiorum.Acelen ne yavaş yavaş kazanırsın.At koşturmuyo ya Kendine hedefler belirleyerek ilerlemen daha yii olur Zaten biraz kilo fazlanda var.yani 2-3kilo kadar versen Tam olur zaten boyun Yeterince var...
    İleride Sorun çıkarırmı bilmem Ama doğal yolla yaparsan %100Sorun çıkarmaz Heralde Ahmet Enünlü gibi olursun Adam kaç yaşına Gelmiş Hala Bize taş çıkartır.Malum 8kere dünya şampiyonu olmak kolay değil.

Cellucorc4 bunu beğendi.
  5. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    spora yazıl işte hem kas hem yağ olarak kilo alıcaksın madem sadece iri olmak istiyosun ama aldıgın kiloların cogu kas olsa daha iyi gözükür ;)

Cellucorc4 bunu beğendi.
  6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    spora zaten gidiyorum :)
    teşekkürler

7. bady-anil

bady-anil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    küçükköy
    bulk veya parçalı vucut olmak senin kendi tercihin ama herarde 10 kişiden 7-8 bulktan sonra definasyona girer çünkü ister istemez şişkinlik ve yağlanma arttığı için parçalamk ister.Senin soruna gelince tabi ki olur ama ona uygun program ve zaman sabır işi 6-7 aya olucak iş değil .bol şanş

8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    saolasın bu bulk yapanlar sürekli piramit teknigiylemi ilerliyor hani hiç süper set falan yok dimi bulk olayında ...

Sayfayı Paylaş