ipod touch mı alayım supplement mi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BlackMamba24 tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Elimde 200 tl para var. Şuan whey,creatine,bcaa,glutamine kullanıyorum ek olarak bir tane daha supplement almak istiyorum.

Ama bir yandan da ipod touch almak istiyorum cok güzel bir alet zamanında satınca pişman olmuştum.

Ayın 7 sinde 280 tl de kredi alacağım. Proteinim de azalıyor 7 sinde tekrar alacağım. Sizce supplement mi ipod touch mı ?

Neden supplement almak istiyorum şuan 4 tane ürün kullanıyorum üstüne bir ürün daha aldığımda max verimi alırım diye düşünüyorum. Kararsız kaldım :D

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ipoda gerek yok bence paranlada ister supplement al istersen biriktir paranın zararı olmaz.

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Saydığın 4 ürünün yanına alınacak tek ürün var o da preworkout ürünleri. Eğer antrenmanlarından memnunsan yani kolay kolay tükenmiyorsan bence preworkout ürünleri yerine ipod alınabilir.

4. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    supplement gelir gecer sen en iyisi bi touch al ömürlük gider :D

5. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    idmanlardan yana sıkıntım yok şuan. c4 almayı düşündüm aslında hem denemiş olurum diye merak ediyordum ama gereksinim duymadım pek. Müzik dinlemeyi falanda çok seviyorum telefonun müzik kalitesi berbat birde ipod o yüzden cazip geliyor

6. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim benim proteinim bile bitmişti.protein+kreatin alacaktım 185 tl e optimum.sonra bi saat gördüm bende çok kararsız kaldım.ama en sonunda saati gidip aldım.1 ay proteinsiz idare etmeyi göze aldım.çünkü ayda yılda birdefa birşey beğendim oda gözümde kalmasın dedim.çok çok 1 ay ölçü alamam.ölüm yok sonunda.

Sayfayı Paylaş