Iphone mu HTC mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -RevoLt- tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba arkadaşlar bir kaç hafta içerisinde telefon alıcam ama
    şu aralar aklımda Iphone 5 ve HTC Sensetion XL var.

ikisi arasında kaldım.iphone 2.000 lira htc 1.300 civarı bir şey.telefonlardan pek anlamıyorum işletim sistemleri vs vs.

sizlere danışmak istedim.htc alsam üstüne biraz param kalıyor 300-400 lira falan ayrıyetten harcayabilirim.onunla da 3-4 kilo biftek birkaç tane de ayrı supplement almayı planlıyorum.

ama sizin görüşlerinizi de merak ediyorum.başka telefon da önerirseniz ilgilenebilirim ama kesinlikle Galaxy S3 almam.

şimdiden teşekkürler

2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle Iphone 5 diyorum. Bildiğiniz gibi Iphone'larda IOS işletim sistemi kullanılıyor, kullanılan işletim sisteminin tam bir kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim. Hatta Twitter kullanıyorsanız kesinlikle Tweetbot uygulamasına da göz atmanızı öneririm. :)

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    İphone a sakın bulaşma derim hele ki 5 iyice bozmuş 2 aylık telefonun kenarlarında ki boyalar kalkıyor. Android'e yönelmen için bir kaç neden iphone ile tüm flash siteleri açamazsın tüm videoları izleyemezsin internet ortamında ama android ile aklına gelen herşeyi yapabilirsin. Samsung galaxy w kullanıyorum bundan önce iphone vardı gereksiz o parayı haketmiyor bence.

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    başka yorumu olan?işte aacayip kararsızım y****imisi iphone iyi diyor kimisi değil.

5. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İyi ya da kötü diye bir şey yok aslında. Herkese göre iyi(!) kavramı başka. Mesela ben Iphone diyorum, çünkü bana göre Iphone kullanıcı dostu, ekran boyutu tek el ile kullanmaya müsait vb. Tercih yapmadan önce "hangisi benim ihtiyacımı tam anlamıyla karşılar?" sorusuna yanıt vermelisiniz.

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Birde telefondan ne beklentiniz var. Kaç tane tanıdğım var sadece konuşmak için iphone alıyor. İsim yerine işlevselliğine bakın bence.

dungean bunu beğendi.
  7. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    ios(iphone) kapalı sistemdir android(htc) epey açık bir sistem. eğer ben sıkılmam telefondan ekranın aynı olması sorun değil. bir sürü uygulama istiyorum. kaliteli olsun dersen iphone yok ben yine bir sürü uygulama ekranı,telefonu neredeyse tüm yönüyle değiştireceğim diyorsan htc al. Ama şunu belirteyim iphone 5 yerine sana 4s öneririm. Beyaz alırsan özellikle tadından yenmez. Tabi bana sorarsan Nokia lumia 920 çünkü benim beklentilerimi çok yönlü olmasada o karşılıyor.

8. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kesinlikle htc al çok özgür olursun.ios senin bluetooth u kullanmana izin vermiyor,internetten telefona hiçbirşey indiremiyorsun,ana ekran tuşu bir süre sonra bozuluyor,telefon kitlendiğinde arka kapağı açıp bataryayı sökeyim diye birşey yok servise gitmelisin dünya para,iphone un kendi kulaklığı dışındakiler berbat bir ses veriyor ve fiyatı gerçekten pahalı ben olsam o fiyata ya htc alırım ya da samsung.Ayrıca iphone un sar değeri(yaydığı radyasyon) fazla,htc ve samsung bu alanda en iyileri radyasyon oranı çok düşük.Umarım yardımcı olabilmişimdir. :D

9. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ben 3 ay önce iphone 4 aldım konuşmak dışında hiç bir işe kullanmadım daha ama iphonum var diye düşünüyordum tamamen hava meselesi yok iphonu var desinler diye aldıgımı farkettim kendimden çok utandım asgari ücretin 2 katı olan çoğu ailenin 2 aylık yaşam parasını verdim hz ömerin güzel bir sözü var' izzeti şerefi başka yerde arama ' diye . tavsiyem samsung galaxy w. geçenlerde 730dü hem biraz daha ucuz hemde iphone kadar iş görür. ( yanlış anlamayın sözüm size değil tamamen iç hesaplaşmamı söze döktüm)

SiR_Arawn bunu beğendi.
  10. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    HTC One X tavsiye ederim. Birazda zevk meselesi tabi :)

11. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    iphone akar

12. mesut yıldırım

mesut yıldırım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Senin gibi bende arada kalmıstım suan abımde galaxy s3 bende iphone 4s var. Hemen farkı anlatayım burda android ozgur dıyen arkadasların 8 ay sonra androıdın takılmalarını kendını kapatmalarını solememısler. ayrıca ios denen ısletım sıstemı sadece sabıt ve kolaylıgı icin bile alınır.hem sen bide iphone 5 ten bahsediyosun. ben 10 dk kullandım bırakmak istemedim. bu flash uygulaması acmıyor falan muhabbetini unut tek uygulamaya bakar. o uygulamayla da gozu kapalı herseyı ıstedıgın gıbı yapabılırsın. hem sadelikten sıkılmazsan diyenlere de sadece sunu soruyorum hic jailbreaklı telefon kullananı gormuslermi ? androidin aklından geciremedigini ios kendi içinde ozgurce yaptırır. android kopyala yapıstır bi isletim sistemiyken hala ios gıbısı yoktur. htc guzel tercih olabilir ama windows işletim sıstemi olanı alırsan. bide sunu soyleyeyım daha bir hafta once arkadasım telını sattı butun telefoncular samsungun htcnın iphone gore ozellıklerının cok iyi oldugunu soylediler ve cebınden kendı telefonlarını cıkardılar tabiki iphone kullanıyor cogu. ve su lafı soyluyolar. ıphonu ozlersın! Karar senın..

dungean bunu beğendi.
  13. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş benim söyleyeceklerimi dillendirmiş. iphone'u fazla şişirdiler. pazarlama oyunları vs. galaxy S3e neden sıcak bakmıyorsun bilmiyorum ama madem htc mi iphone mi diyorsun kesinlikle htc. android al dünya geniş olsun.

14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  15. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Ben burayı anlamadım bütün telefoncular samsung, htc nin iphone a göre özelliklerinin çok iyi olduğunu söylediler sonra da iphone u özlersin dediler? Htc ve Samsung un özellikleri Iphone a göre daha iyiyse Iphone u neden özlicez?

Son düzenleme: 30 Aralık 2012
  16. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çünkü özellikten daha çok kullanabilirlik önemli, iphone bunun için tercih ediliyor.

17. mesut yıldırım

mesut yıldırım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sunu anlatmaya calistim herkes saten biliyo androidli telefonun donanimininda daha iyi olmasi gerektigini oZellikli olmasi gerektiginide ama adam ios isletim sistemini izlersin diyo yani sen alirsin s3 kullanirsin sonra sorunlariyla ugrasirsin ama iphone 3gs bile alsan hala sikintisiz en guncel iosla kullanirsin yani iphonu ozlersin ;)

18. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    aklım şu anda beyaz iphone5de...

19. mesut yıldırım

mesut yıldırım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mat!

Iphone 5 in bence siyahı daha guzel 4 ve 4s lerde bbeyaz daha iyiydi ama 5 de sıyah daha iyi sanki :D cunku mat :D

20. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Benim sana tavsiyem git Sony xperia ion al acayip kafama takıldı bende ion alıcam kamerası mükemmel 12 mp 3d resim çekme özelliği falan var video kalitesi harika içerikler harika telefon tek kelimeyle harika madem öyle neden kimsenin elinde ion yok dersen ion hepsinden sonra çıktı ve ayrıca i-phone ve samsung gibi markalar gerek dizi filmlerde olsun gerek mekanlarda olsun reklamını iyi yaptılar özenti bir piyasa oluştu herkesin elinde galaxy s3 ve ı-phone sana tavsiyem farklı ol xperia ion al ayrıca özellikleri daha iyi olmasına rağmen fiyatı daha uygun

Sayfayı Paylaş