internette kilo aldırıcılar ile ilgili gördüğüm yazı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    İnternette bu ürünlerin ektomorflar için fazla işe yaramayacağını söyleyen birini gördüm. Ektolar yağlanmaz, kas yaparak kilo almaktan başka çareleri yoktur. Bu tozlar mesorflar için daha çok uygun vb..

İsim vermeyeyim faceten bir arkadaş. Bendede işe yaramadı. Kullanım talimatlarına da uydum ama sonuç bir halt olmadı.

2. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle ektomorf vücut tipleri yağlanmaz diye birşey yok tabiki yağlanır. Ancak her gainer her insanda işe yarıycak diye birşey yok şöyleki yaz ayında kullandıysan pek faydasını göremezsin. Beslenmen düzgün değilse aynı şekilde faydasını göremezzsin. Çok miktarda şeker ve yağ bulunuyor benim tavsiyem 4. Aydan sonra protein tozu alıp karbonhidrat ağırlıklı beslenmen( Günde 6 öğün )

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşın saçmalamış. Ektomorflar da, endomorflar da, mezomorflar da yağlanırlar. Yağlanmayan ektomorf yağlanacak kadar yememiştir o kadar.

Senin kilo alamaman sebebin de vücut tipinden bağımsız olarak, az yemen. Daha çok ye, kilo alacaksın. Günlük kalori ihtiyacının 250-500 kalori üzerine çık yeterli.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ağustos 2014 ---
    Ayrıca kilo aldırıcı işe yaramadı ne demek? "Makarna yedim kilo almadım", "Pilav kullandım 1 ay işe yaramadı" gibi bir şey. Kilo alımı toplam kalori alımıyla ilgili, kullandığım supplement de sadece günlük kalori alımının içinde bir kalem, bu kadar.

Aranel bunu beğendi.
  4. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    kalorimi nasıl hesaplayacağım? Yada yemeklerin kalorisini?

ayrıca benim gainra pek güvenim kalmadı. 4.. aya gireceğim protein tozu alıp karbonhidrat ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş