intermittan fasting diyetim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Erentopal tarafından 12 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Erentopal

Erentopal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler 16 yaşında 178 boyunda 78 kilo bi arkadaşınızım yağ oranım %23 25 arasıdır diye düşünüyorum 2 ayda %15lere çekmek istiyorum ve bu sebeple low carb diyetine başladım.Fakat çok zorladı yapamadım,okula yemek götürmesi orda yemesi falan sıkıntı oldu bende bu sebeple intermittan fasting diyetine başlamaya karar verdim.Öncelikle düzenimden bahsedeyim sabah 5:30 da kalkıp 30 mg carnitin alıp yarım saat orta tempolu koşup 6:00 da eve gelip banyo ws yapıp 7de evden çikiyorum ve okula gidiyorum.16:00 da okuldan çıkıp spor salonuna gidiyorum ve yine 30 mg carnitin aliyorum 10 dk ısınmanın dışında 35 dk kardiyo yapıyorum.20 dk koşu bandı,15 dk bisiklet şeklinde ve sonrasında ağırlık antrenmanlarımı yapıyorum ve saat 17:30 gibi whey proteinimi alıyorum .Bu arada haftada 4 gün Spor salonuna gidiyorum carnitinin faydasını gördünmü derseniz yağ yakma açısından pek görmedim ama gerçekden insana enerji vermesi bakımından çok iyi.Şimdi diyetime geçeyim bi siteden (http://www.dilarakocak.com.tr/bazal-metabolizma-hizi-hesaplama/) bazal metabolizmamın 1900 kalori yaktığını öğrendim ve 475 kalori altında kalmayı düşündüm diyetim şu şekilde yorumlarınızı ve yanlış yaptığım yerleri söylemenizi isterim simdiden teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Kasım 2016 ---
    beyler kusura bakmayın lor peynirinin kalorisine 100yerine 10 yazmısım düzeltme olsun

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş