insanlari etkileme sanati

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kuklaci tarafından 7 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kuklaci

kuklaci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba yazacaklarimin utanc verici olacagini dusunuyorum ama son care artik

bundan yakladik 1 yil once 106 kiloydum sabah aksam bilgisayarda takilir sinavlara bile gec kalirdim cocukluktan beri kiloluydum ve kiloluyum diye hicbir kiza cikma teklifinde bulunmadim kizlari nasil etkileyebilecemi bilmiyorum genel olarak sessiz biriyim kizli erkekli bi ortamda bulundugumda su sekilde bir soruyla karsilasiyorum "bu gece hic konusmadin ne oldu bir problem mi var " gibisinden ama hicbir problem yok sadece ben konusmuyorum gecenin sonunda soruyorum kendime ben niye konusmadim diye sonra farkettim ki biseler anlatabilmek icin önce biseleri yasamak gerekiyor hayatimdan bilgisayari cikarma karari verdim ve malumunuz bilgisayar gidince cips kola gibi seylerde benim icin bitti bi sure sonra sanirim temmuz ayiydi spor salonuna yazildim 106 kilo 33yag oraniyla basladim suan 84 kiloyum 12 yag oranim var istedigimden daha iyi bir vucuda sahibim azda olsa baklavalarim gozukuyor gibi kizlari etkiliyebilmek icin vucudumu da gelistirdim ama sonuc degismedi hala bi kizla nasil konusulur nasil onu rahatsiz etmeden aklinda kalici bir yer olusturulur bilmiyorum giyim olarak markalara yoneliyorum cok sukur saclarda bir sorun yok yani tipim iyi 19yasindayim 178 boyum var erkeklere bise anlatirken gayet akici ve uzun cumleler kurabiliyorum ama kizlara kisa ve kapali cumleler kuruyorum elimde olmaksizin simdi size soruyorum nasil daha iyi bir insan olunur

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    öncelikle kızların bulunduğu ortamlarda mahkum kalmalısın (aynı problem bende de var) çevrende herkes kız olduktan sonra bir şekilde birileriyle iletişime geçiveriyorsun. Ben bu kayıbımu ama şu şekilde örtüyorum. Kimseyle ilgilenme sana hayretler içerisinde baksın. Yok yani zaten etkilenen kız gelir kendisi konuşmak için bir şeyler bulur.

3. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Birincisi spora devam et,spor kendine olan özgüvenini arttırır. Kasma rahat ol kızlara karşı emin ol kasınca çok daha berbat bi izlenim sergiliyorsun. Ve onları etkilemek içinde onlarda olmayan şeyleri kendinde yarat kızlar kendisinde olmayan olamayacak şeylerden hoşlanır. Mesela baklavalar kaslar kızlarda olmaz olsada erkekler kadar olmaz. Bunlara örnek sakal, daha ağır daha sert davranışlar. Bunlar etkileme yöntemlerinin en iyisi şuan en modası:) bunları dikkate al emin ol bana dua edeceksin

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    2016'nın modası bu mu reis :D

5. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Evet kardeş bu moda en az 2sene daha tam gaz devam:)

Constance bunu beğendi.
  6. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Agir ve sert gorunun disaridan, kizla konusurken sakin ve tane tane konusun. Gozlerinin icine bakin konusurken, normal sohbet sirasinda bile agir konusun. Agir basli ve sert olmaniz her zaman iyidir. Bir ortama girince kizlara fazla yuz vermeyin, gerekirse bakmayin bile. Siz bakmadikca onlar cildirir. Abartmayin ama bunu, kiz size adim atarsa sizde atin. Fazla yavsamayin :)

7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    İlk başlarda bu ne falan diyordum da sonralarda biraz hak verdim ama ilk başlardaki konuda hala düşüncem değişmedi. Çok yanlış düşünüyorusn. Kızın yanında ağır ve sert görünmek bir nevi odun olmaktır. Kızda kışın yakacak değil, yaz, bahar demeden yanında gezebilecek birini arıyor. Tutupta odun gibi kalırsan falan ihtimalleri de öldürürsün :)

8. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Odunluk bambaska, agir ve sert olmak bambaska. Turkiye disinda 2 ulkede de bu taktik her zaman isime yaramistir. Kimi kiz cana yakin erkeklerden hoslanir kimisi umursamayan, sert, agir erkekten. Fakat yanlis anlasilmasin bu verdigim taktik sadece ilk 20 dklik muhabbet icin gecerlidir. Ilk bakismalar ve muhabbetten sonra kendinizi acmaniz gerekiyor surekli umursamaz davranirsaniz eliniz bos cikarsiniz o ortamdan :)

Yere ve mekanda degisir bunlar, yasayarak tecrube edin en iyisi. Restorant da farkli dikkat cekersiniz, gece klubunde farkli. Tekrar diyorum hersey TECRUBE!

9. fitmd

fitmd Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bu nasıl bir mantık ya? Onlarda olmayan şeyleri kendinde yarat ahajajakka buram buram testesteron kok onlar hiçbir zaman böyle kokmayacak müptelası olacaklar sjsksk sakal?? wtf sakalı kızların beğenmesinin sebebi tipsiz erkeklerin suratını kapatıyor oluşu olabilir mi? o sakal modası geçsin o zaman akla kara belli olacak ama bir erkek sakalsız yakışıklıysa gerçekten yakışıklıdır. Daha sert davranışlar? yumuşak da olun demiyoruz da normal bir insan olun anlayışlı, özgüvenli, insanlarla normal bir şekilde konuşabilin yani normal bir şekilde konusabilecek kadar da içiniz dolu olsun yani

Constance bunu beğendi.
  10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Ya normalde ego kasmasyan birisiyim de bildiğin beni tarif ediyorsun biliyor musun ? Sakalsız ve karizmatik :p

11. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Herkesin zevki farklıdır.Mesela sarışın erkeklerden hoşlanan bir kıza, önünde taklalar da atsam kendimi sevdiremem.
    Elektrik meselesi.
    Ama kadınlar ayrıntıya çok ama çok dikkat eder. Erkeklerin umursamadığı şeylere çok dikkat ederler(Örneğin sapsarı dişler, sarkan burun kılları, kulak kılları vs..onlar için aşırı itici bir görüntü sergilemenize neden olabiliyor)
    Boyunuz posunuz kasınız paranız olsa bile :)

Şeytan ayrıntıda gizlidir ve kadınlar da bir yönüyle şeytanla ortaktır:)

12. torosluali

torosluali Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    12
    dale carneige nin dost kazanma ve insanlari etkileme sanati isimli kitabina bakmani tavsiye ederim. yazar kisisel gelisim konusunda dünyaca tanınan ve kabul gören bir kişi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Constance bunu beğendi.
  13. fitmd

fitmd Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Seni anlatmak için yazmıştım zaten demek anladın

14. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep

Teşekkür ederim yalnız seninle arkadaş falan olamam ya kusura bakma biliyorum bu söylediklerimle kalbin biraz kırılacak ama emin ol ileride karşına benden daha iyi olmaya yakın birileri çıkacaktır kendine biraz zaman ver :)

15. fitmd

fitmd Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim en azından dürüst davrandın...

Constance bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş