insanity workout yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onurhan imik tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar insanity workout diye bisey varmis bunu yapinca beslenmeye dikkat etmeden yapsak zayiflatırmı bide netten indirecebilecgim bir site varmı biraz bilgi verirmisiniz bunun olayı ne

2. xTagi

xTagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynen bende ariyodum yardim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Insanity Workout, genelde kilosu normal kilosunun 10 kg üzerinde olan ve yağ oranı yüksek olan kişiler tarafından tercih edilen 2 aylık bir programdır. Programın amacı kısa sürede kalp ritmini hızlandırıp yağ yakımını tetiklemek ve vücudu şekle sokmaktır. Beslenmene dikkat etmeden hemen hiç bir spor dalında istediğin sonuçları alamazsın. Diyet yapmasan bile özellikle yağ, şeker, tuz ve nişastalı/unlu (pasta vb.) mamüllerden uzak durmaya / azaltmaya çalışmalısın. Hamur işi ve kızartma tarzı besinlerden uzak durup protein ağırlıklı beslenmelisin. Bunu yapmazsan 10-15 kg yerine 4-5 kilo verirsin tahminim ve kalıcı olmayabilir. Programı torrent sitelerinde bulabilirsin sanırım, 8 gb civarı bir paylaşım olması lazım. Sağlıklı günler...

4. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Nerden indiebilirim ve hareketler zor mu

5. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Zorluk göreceli bi kavram bu işte bana göre çok etkili diyelim, yani sınırları zorlayacaksın. tavsiyem kondisyonun yoksa 1 hafta kadar kendini hazırla; mesela koş, ip atla, şınav çek ve çömelme egzersizleri yap. çok zorlamdığın hareketleri yapabildiğin kadar yap ilk başlarda, yeterki sakatlanma, önce bilgisayarına bir torrent programı kur ve en popüler torrent sitelerinde insanity workout diye arama yap, yaklaşık 8 gb lık bir dosya olması lazım, bol şans ;)

6. jorycassel

jorycassel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Insanity benim çok beğendiğim bir program, bir kere de başladım ama tamamlayamadım iş yüzünden seyahate çıkınca. Şuan kilom insanity için çok fazla, ama biraz düştükten sonra ve spor salonu üyeliğim bitince geri başlayacağım. Beni çok fazla tatmin eden ve istediklerimi sunan bir program.

İlk başlanılan hafta en zor hafta, ilk gün fit test var, düzenli olarak bu fit testler oluyor gelişiminizi gözlemlemek amacıyla, gerçekten abartmıyorum ben daha 20 dakikalık fit testi tamamlayamadım. Ama antreman videosunda antrenörümüz Shaun abimiz zaten bunu sürekli söylüyor, çok yorulacaksınız acı olmadan gelişme yok bırakmayın sakın diye gaza getiriyor.

Ben çok hamlamış bi şekilde başlamıştım ve hakkaten de insanın ilk gün daha o an bırakası geliyor, kaslar kalp her yer zorlanıyor yani, dikkat etmek lazım. Fit testten sonraki gün, yani programın ilk günü 45 dakikalık antremanın ilk 15-20 dakikasını zar zor yapıp sonraki 10 dakika yerde bağdaş kurmuş bir şekilde bilgisayar ekranına baktım, sonra da sinirim bozuldu kapattım zaten. İnsan mı bunlar diye düşündüm. Ama yine bırakmadım. İkinci gün biraz daha fazla, üçüncü gün biraz daha fazla vs. derken ikinci haftanın ilk günü yani 8. gün 45 dakikalık antrenmanı ilk defa tamamladım. Böyle bir mutluluk yok. Bu arada ilk hafta çok ağrılı sancılı geçti, her gün farklı kas grubum sızladı, iş yerinde merdiven inip çıkamadım, yere kalem düşmüştü eğilip almadım masanın altına iteledim yani öyle zordu her şey. Ama o 8. günden sonra rutin bir şekilde oturtunca, ağrılar sancılar bitince işte o zaman anladım nasıl güzellikleri olduğunu. Toplamda 40 gün kadar yaptım (sonra uzun seyahat yüzünden bozuldu düzen), ama kilo kaybını, güçlenmeyi ve kondisyondaki fazlaca artışı bir kenara koyuyorum, uykumdan tutun da gün içindeki ruh halime enerji seviyeme kadar her şeyi çok iyi etkiledi. İnsana kendini iyi hissettiriyor yani. Bunun dışında en sevdiğim yanı da şuydu, zaten akşam 6-7 de işten çıkıyorum, zamanım çok yok, duş dahil 1 saat civarında çıkıyodum işin içinden.

Ha bu arada, programı yaparken yemeğimden çok aşırı kısmadım, zaten insana yük bindiren bir program yani yemek yemeden yapılacak gibi değil, mantıklı ölçülerde her türden (çok yağlı olmayan) yemeği yemeye çalıştım, akşam yemeğini biraz daha hafif yemeğe başladım, bir de çikolata şeker abur cubur vs. severim ben onlardan uzak kaldım haftada bir gün kendimi ödüllendirmek için yedim sadece, onun dışında bir de kahvaltı dışında ekmek yemedim ama kahvaltıda güzelce bolca kahverengi ekmek yedim :)

Sonuçları şöyle özetleyeyim, 1.87 boyundayım başladığımda 115-116 kiloydum, tam 40 günün sonunda 106,5 kiloydum. Bilmiyorum belki başlarken çok kilolu olduğum için bir de sporla beraber yemek düzenini güzel oturtup riayet ettiğim için mi bu kadar hızlı verdim, ama çok iyi olmuştu yani.

Ha sonra ne oldu dersen araya tatil girdi hareketsiz iş yaşamı o oldu bu oldu derken saldım 6-7 ayda geri çıktım o kiloya sonraki sene o kiloyu da geçtim 128 kilo oldum, geçen ay spor salonuna yazılıp geri zayıflamaya başladım şuan 123 kiloyum falan, bu da böyle bir anımdır :D

7. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kısaca dediğime gelmiş arkadaş ta : "Beslenmene dikkat etmeden hemen hiç bir spor dalında istediğin sonuçları alamazsın. Diyet yapmasan bile özellikle yağ, şeker, tuz ve nişastalı/unlu (pasta vb.) mamüllerden uzak durmaya / azaltmaya çalışmalısın. Hamur işi ve kızartma tarzı besinlerden uzak durup protein ağırlıklı beslenmelisin. Bunu yapmazsan 10-15 kg yerine 4-5 kilo verirsin tahminim ve kalıcı olmayabilir."

8. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Kardes benim boy 191 kilo 99 ama oturunca gögüslerim yaglarim kat kat oluyor sumo güreşćisi gibi bir görüntü oluyor sizce insanityle nekadar bu yaglar erir

9. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    insanity seni düzenli bi diyetle 70 bile indirir yeterki düzgün yap

10. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    İndirme sıkıntım var birazini bugün yarisini yarin indirsem olur mu parca parca indirmek varmi bide benim bilgisayar yok tablet var orada acar mi

11. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    tabiki olur torrentle durdurup baslata biliyorsun 8 gb 4-5 saat iner

12. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    İnternet cafede indirecem

13. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    internet cafede olmaz 8 saat sürer cafede

14. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Evde kotalı net var 6 gb bilgisayarda yok ne yapaacam

15. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Arama Kelimeleri : insanity

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş