insanity workout ile 25 kg vermek ?

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve Nefretizm tarafından 6 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nefretizm

Nefretizm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 175cm boy ve 103 kiloyum. 35 yaşındayım. zamanında 113 kiloya çıkmış, 3 ayda (2.tekrarım sırasında) insanity workout ev kardiyo sporu ile 88e düşmüştüm.

insanityi belki duymuşsunuzdur, ort.45 dakikalı kardiyo antrenmanları içeren 2 aylık program.

ama 88'den sonra gram kilo veremedim. aynı spor, aynı diyet, aynı uyku düzeni ile kilo vermem durdu. bende bıraktım 103 kiloya kadar tekrar çıktım. şimdi tekrar aynı sporu yapacağım. Maden mühendisiyim ve bulunduğum şantiye koşulları yüzünden spor salonuna gidemiyorum veya başka spor yapma şansım yok.

Hedefim 103kg > 75 kg olmak. Yani 25 kg civarı vermek istiyorum, nisan ayına kadar. 3 ayda kısıtlı koşullarda 25 kilo vermem mümkün mü sizce. Bütün önerilerinize açığım

*güzel bir diyet programım var. Yediklerime dikkat edeceğim.

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    evde spor yapmak için kendine ekipman kur ama 3 ayda 25kg çok fazla. evde ağırlık çalışarak haftada 500gram civarı yağ yakabilirsin yağ oranın 15lere düşene kadar. kardiyo ile de desteklersin yağ yakımını.

3. wreckage

wreckage Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    O programi aynen bende yaptim 85kgdan 75kg'a kadar dustum. Biter bitmez asylum yaptim yediklerime de dikkat etmedim siz dikkat edecekseniz kesin daha iyi sonuc elde edersiniz. Su an kilom ayni sayilir

Mobilden gönderildi

Sayfayı Paylaş