Insanin doğal besini

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve Danny Boy tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @heldıc bırda tartısma olmıcak artık rahatla cunku bundan sonra tek mesaj atmıcam foruma.

balsıklara yorum yaz tabıkıde ama konuyu vegan beslenmek yanlıstı et yıyın ıllakı sarttır ketojenık beslenıne getıyorsun ben daha bır sye dmeıyorum herkes goruyor zaten

Zerk bunu beğendi.
  2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Ne konuya ne konuda yazılanlara bir şey demiyorum ama sadece yukarıda yazdıklarına katılıyorum. Benim bildiğim bftr vücutgeliştirme forumuydu artık vücutgeliştirmeden başka her işe yarar oldu. Bu sebepten ben de pek girip bir şey yazmıyorum zaten yazmak istesem de Yeni Mesajlar bölümüne gelip konuları görünce heves falan kalmıyor.

Steve ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    benımde demek ıstedıgım bu zaten vucut gelıstırme dısında her sey konusuluyor . :)

sızde eskıden ne guzel yorumlar yapıyordunuz ama artık yoksunuz bu cok uzucu bence :(

bır cok kısıde bu yuzden kustu foruma

Zerk bunu beğendi.
  4. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    tabiki beslenme insan hayatindaki en önemli sey beslenme olmadan hic birsey olmaz

Herkes dogru sekilde beslenme taraftari bunun tartisilmasi elestirilmesi kimseyi rahatsiz etmemeli

vegan beslenen kisilerin eksik aldigi gidalar var bu su götürmez bir gercek bunun konusulmasi kimseyi rahatsiz etmemeli

Yag et kuruyemis sebze yiyen bir kisinin eksik aldigi vitamin mineral amino asit olarak neleri eksik aldigini sizde konular var elestirebilirsiniz ki dogruyu bulalim

Bilgi paylasildikca dogruyu buluruz bundan kimse korkmasin

Ikili tartismalara sen ben e girmeden herseyi konusabiliriz

5. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Olayın bilimsel yani hakkında pek bilgim yok vejeteryan da değilim ketojenik te beslenmiyorum . Bence insan hem etçil hemde otçul bi yaratıktır. Bu yaşıma kadar canım ne isterse onu yedim kilo alma veya kilo verme diye bi takıntım olmadı. Acıkmaya başladım mı yerim tam doymadan öğünümü bitiririm. insanların robot gibi programlanmışçasına beslenmesine de karşıyım.

6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Sezer abicim her cümlenin altına imzamı atarım. Burada makale hakkında konuşuluyor, konu evrim teorisine kayıyor. Başka konu olsa şimdiye kadar (24-28 şubat yani 4 gün) çoktan en son atılan postta " Konuyla ilgisiz olan mesajlar silinmiştir, lütfen konu dışına çıkmayalım." gibi bir şey yazardı. Lütfen gereken yapılsın.

Veganlık konusuna gelince herkes düşüncesini ve hayat tarzını belirli kurallar/sınırlar dışına çıkmadan, forumda özgürce paylaşabilir. Bunun yadırganması veya uyarı gerektirmesi saçmalıktan ibarettir. Bilmeyenler için yazıyorum.

Yani forum; herkesin bilgi alıp/vermekte serbest olduğu, inançlarına ve yaşam tarzına saygı duyulduğu, hatalarını ve eksilerini anlayabildiği, güzel zaman geçirebildiği bir ortamdır.

Saygılar,

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş