inferlite üzerine güzel bir yazı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Samet22 tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    http://docs.google.com/viewer?a=v&q...&gl=tr&sig=AHIEtbQTPSoEelKnwgCMLj55qg-AoMh4tw seratonin geri alımcılarının neden cinsel problemlere yol açtığınıı araştırırken buldum, baya baya güzel bir yazı, okumanızı tavsiye ederim. pct ile ilgili bilgilerde var. klomifen, hcg, anabolik steroidler sonrası tedaviyle ilgili de güzel bilgiler var. sağlıklı günler herkeze. Bu arada steroidler testis kanserine sebep oluyormu? prostatı tetikleme durumları var ama testis kanseriyle ilgili birşey görmedim/duymadım, 2 tane yeni tıbbıyelı kızla konuştumda onlar bunu iddia ediyordu .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:19 ----------

yazmayı unutmuşum seratonin geri alımcıları dediğim, prozac, lustral, paxil.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

başlığı yanlış yere açmışım, yetkilililerden birisi anabolic steroidlere taşıyabilirse sevinirim

Sayfayı Paylaş