Incline ve Decline 'nın Önemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mustang9 tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    bu sehpa içimdeki squat ateşini alevlendirdi...ne dio ronnie abimiz... " shut up and squat"

2. enantioselectivity

enantioselectivity Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Akademisyen, teknokrat
    Yer:
    Istanbul
    Ucuza bir squat rack (power rack, ya da power cage de deniyor) yaptırmak lazım gercekten. Cok basit bir sistem oldugu icin elle cizilmesi mumkun. Tek muhendislik gerektiren kisim, stopper yerlerinin tespiti ve nasil durdurulacagi.

Chin up, dips de yapilabilir, bench sehpasi altindan gecebilecek sekilde de ayarlanabilir, hatta makara konularak pulldown da yapilabilir. Acikcasi ben boyle birsey yaptirmayi dusunmustum. 300-400 liraya gelir diye hesaplamistim kafama gore -cizimini ben hazirlarsam, ve iyi bir insafli demirci bulursam-.

Cizim hazirlanilip yapilirsa, sitedeki baska arkadaslara da belki bir yardimi olabilir. Organik bir sekilde cizim ortaya cikartilabilir fikir alis-verisiyle.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    offtopic/
    böyle bir şey yaptıracaklar bunu eve sokabilmek için civatalı yaptırmalılar..yani montaj ve demontajı kolay olmalı..

Sayfayı Paylaş