incelmek...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozan119 tarafından 26 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    benim kalça çıkık olduğu için ve göbektede yağ olduğu için elbise giyince hiç kaslı görünmüyorum.yani elbise yakışmıyor diyebilirim.ama mesela bi çocuğun çocuğun kol 30 cm civarında 33 fln benimki 38 cm. ama benim vucüt kalın(çokta vucut kasım falanda yok yanlış anlaşılmasın kastan değil kalınlık) artık canıma tak etti ve incelmeye başlıycam son derece kararlıyım.

bunun için bikaç sorum olcak

1)cla ve karnitin mi alayım cla yeterlimidir
    2) özellikle kollarımın ve omuzun 1 mm bile küçülmesini istemiyorum ne yapabilirim
    3) kreatin kullanmaya 4 gündür başladım 2 gün yükleme yaptım incelme de bırakayımmı kreatini?
    4)öncede bi diyet yapmıştım ama kabızlık sorunu yapmıştı çook fena:D neden acaba olmaması için neler yapabilirim

bide benim bi arkadaş kemer söledi takıyomuşşun zayıflatıyormuş onuda deneyeyimmi düzenli beslenme kardio fln ek olarak

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Bazı çelişkiler var çözemedim :) ilk konu açtın artık fit olmak istiyorum diye bir başlıkla..o konu k,ilitlendi..şimdi incelmek istiyorum diyorsun bakalım sonu nereye varacak :)

neyse bahsettiğin ürünlerden yağ yakıcı kullanabilrisin tabikide..ancak sende iyi bilrisnki ilk şart diyet ve carido yapmakatır...

ne kadar süredir yapıyorsun sporu...ve ağırlık çalışıyrsan onlarında etkisi olucaktır sana...

ben hiç taraftar değilim yağ yakıcı ullanılamsına...çünkü o üründen %100 etki bekleyemezssin ..zaten göremezsinde...

çoğunluk senin diyet ve carido na bağlıdır...o sadece yardımcı olur sana...

son olarak ; kabızlık için sııvı gıdaları sakın aksatma..sürekli kuru gıda yersen buda kabızlık yapar...ayrıca kuru kayısı tüket o durumlarda..ve colayı zaten içme demiyorum sanırım içmiyordundur...

kolay gelsin...

Son düzenleme: 26 Eylül 2011
    sultanmehmed bunu beğendi.
  3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

demircan256 bunu beğendi.
  4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    ya önce açtığım başlık yanlış yerde açtığım için kitlendi bende tekrar başka yere açtım normal bişey yani

o çelişkide yani göbek bel kısmını incelmek istiyorum kalça falan kolları inceltmek istemiyorum çünkü kollarım yağsız sadece kas ve deri tek yağ olan yerler bel ,karın(özellikle alt) ve kalça

Son düzenleme: 26 Eylül 2011
  5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Ben bu baslıgı kitleyecektim, zira vermis olduguz bilgiler anlamsiz, anlasılmaz.

Derdinizi duzgun bir sekilde anlatmalısınız.

Sormus oldugun soruların cevapları bu forumda var.

Bu baslık aslında kesinlikle kitlenmeli, ben son uyarıyı yapayım...

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş