ilk supplement , sorun olur mu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve noobbuılder21 tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Yaklaşık 6-7 aydır vücut geliştirme yapıyorum ve başladığımda yaklaşık 1 sene içinde bırakmak zorunda kalacağımı bildiğim için hiç supplemente yönelmedim.2-3 ay içinde bırakıcam ama günlük beslenmem ile artık gelişemediğimi fark ettim.Son birkaç ayı verimsiz geçirmek istemedim ve şansıma almanya dan akrabalarım gelicek. Bunu fırsat bilip protein tozu aldırmayı düşünüyorum fakat bunu ilk defa kullanıcam ve bittikten sonra supplementsiz 1-2 ay daha spor yapıcam.Bu sorun olur mu gerek vücud sağlığı gerekse kullanmayınca kas yakımı konusunda ? yardımcı olursanız sevinirim.

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Protein tozu = yumurta, tavuk, et sut vs vs gibi protein iceren besinlerdir. yani protein tozu farkli birsey degildir. DOlayisiyla kullandiginda fazladan protein alirsin besinlerine ek olarak. birakincada kas yanar gibi bi durum yok. Ancak zaten bu sporu devam etirmeyeceksen, kazanimlarinin kalmasini bekleme...

3. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    yok zaten 'protein tozu kullananlarda sporu bırakınca kasları iner,söner' düşüncesinde olanlardan değilim yani bırakınca her halükarda bir küçülme olur :D dediğim gibi ilk olduğu için bilgilenmek için sordum teşekkür ederim cevap için :D

Sayfayı Paylaş