ilk sanalda yardım :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve AkrepHan tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdiye kadar hiç sanalda derdimi anlatmadım bu forumda çok zaman geçiriyorum o nedenle sizlerden bi konuda yardım istiyecem.

8. sınıfta annemin baskısıyla (isteğim dışı) tarikat evlerine gönderildim. psikolojim bozulmaya başladı psikoloğa gittim bir şey yok ama bi kaç seans gelsin dedi bizde buna güvenerek gitmedim ve olaylar başladı.

9. sınıfın ilk evreleri rahattım sonra ordan bi arkadaş arkadaki 2 kız seni kesiyor dedi bende kızlara baktım ikiside güzeldi. başladım beklemeye arada bakıyorlardı birisiyle göz göze geldim ve sonrası arada bakıyordu bende artık tutulmuştum ve sürekli gözüm ondaydı. ama konuşamıyordum nedenini bilemeden konuşamadım.sonra zaman geldi içtim içtim ve facebook tankıza direk bişey yazmadan selam sana bişey sorucam ben senden hoşlanıyoru benle çıkarmısın ? diyerek kazmalık yaptım oda daha tanışmıyoruz ilk baştatanışalım dedi. selam veremedim konuşamadım.doğum gününde hediye aldım aynı nedenle veremedim hediyeyi sonra kız biriyle çıkmaya başladı içki sigara ot herşeyi içtim içkiyi çok sigarayı haftada 1 otuda 2 3 kez içtim allaha şükür ara verdim hiçbiri bağımlılık yapmadı. içmemin sebebi kendi suçum oluşuydu bunların. sonra 1 yıl böyle geçti lise 2 de adam olayım kendimi derslere vereyim diyince okulun mafya takımında yanlış bi izlenim uyandırdım beni sağa sola göndermeye tehtidler savurmaya başladılar 2. dönem saygı kazanma zamanıydı gereğini aldım ama derslerde biraz düşüş oldu sonra oda olmayınca lise 3 de iyice saldım kendimi sınıfta sevmediğim tiplemelerden ağır abilerden oldum kendime olan nefretim arttı. sonra lise 3 ün sonlarında bu spora başladım. biraz toparladım ve kıza mesaj attım dedim konuşmamız lazım tamam dedi yine internet ortamından 3 yıldır ondan hoşlandığımı (seviyorum yine diyemedim :( ) söyledim oda bana 3 yıldır birini sevip acı çektiğini o nedenle artık kimseeyle düşünmediğini normal arkadaş olarak istiyorsam olabileceğini söyledi bende ona normal arkadaş gibi gözükürsem ikiyüzlülük olur dedim ve mutluluklar diledim 2 ay sonra şimdibi çocukla çıkmaya başladı eğer ayrılırsa bi gece arıyacam ve en azından arkadaş olacağımızı ama onun benim onu sevidğimi asla unutmamasını söylüyecem kabul edersen arkadaş olmak istiyorum diycem belki zamanl olur

sizece doğrumu yaparım yoksa başka önerileriniz varmı?

Aşk doktorlarına :D

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındasın sanırım çok şey yaşamışsın dikkatle okudum[​IMG]zararın neresinden dönersen hesabı olanlar olmuş artık ancak tabi o yaşlarda okulun ağır abisi olmayı sigara içmeyi vs iyi bir şey sanırdık o ağır abilerin tüm havası okul bitince sönecek çevremdede bunu çok gördüm okulda gördükleri kızlarla saygıyla kalıyorlar sonra kimsenin umrumda olmuyorlar lise çağlarında kız mevzusu yada kavgadan çok çok daha önemli olan ders çalışmaktır iyi bir not ortalamasıyla okulu bitirmektir bunu lisedeyken insan anlamıyorda okul bitince acı bir şekilde anlıyor maalesef gelelim aşk mevzusuna yine liselerde üniversitelerde aşk denilen şeyle çok büyük vakit kaybederiz bi kızı sevip yemeden içmeden kesilmeler uykusuzluk vs böyle gider asıl amacımız olan derslerimizi ikinci plana bırakırız çok büyük bir yalnış düşünce neticede oda bir insan gereğinden fazla ilgi göstermek niye geleceği bilemeyiz ilişki başlayınca zaten belli bir süre sonra büyü bozulur hem daha yaşın çok genç önüne eğer hayatta başarılı olursan ne kızlar çıkacak ve şuanda çok sevdiğini düşündüğün kızı yolda görsen tanımıyacaksın belki sana tavsiyem başka güzel bir kızla sevgili olmandır

Son düzenleme: 20 Haziran 2012
    Azi, Suçicek ve AkrepHan bunu beğendi.
  3. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    sevgili genç arkadaşım bence bu kızlar hep aynı yalanları biliyorlar.sana şunu diyeyim lisede aşktan alacağın tat 1 ise üniversitede 1000 dir.inan bana okumayan arkadaslarım icin üzülüyorum. gerçekten hayat tecrübesi adına kazanmak zorundasın üniversiteyi sonra zaten gözün açılmaya başlıyacak.Kısacası salla o kızı bak sana bi hikaye anlatayım.(özet geçiyorum) bu bi kızdan cok hoslanıo ve kıs bunu iplemiyo anlıcagın yeri gelio gormesden gelip selamını bile almıo lise yıllarından. ama derken bizim ahmet ne olduysa biri kafasına odunla mı vurdu ne olduysa yıllar sonra marmara hukugu kazanıo ve biz onla bi magazaya dolasmaya gidioz derken kızın biri gelio merhaba ahmet nasıl yardımcı olabilirim diyor (calısanlardan) bizim ahmet oralı bile olmuyor dönüyor arkasını benle konusmaya devam ediyor sonra biz ahmetle magazadan cıktıgımda bu olayı anlatıyor not:(kız gzl ve biras eskimis peynir türündendi lisedeyken)

Son düzenleme: 20 Haziran 2012
    Azi, Suçicek ve AkrepHan bunu beğendi.
  4. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Senin yaptığın hataları bende lise 1 de yapmıştım. Kızın tekine bağlanıp,kendimi içkiye,ona buna,hergün kavgaya vurmuştum.Sonunda ne oldu sınıfta kaldık. Hatamı şimdi anlıyorum hayatımdan 1 yıl kayıp gitti.... 4 aydırda bu sporla uğraşıyorum hayatım düzene girdi,gayet mutluyum. Lisede kız ayakları boş işlerdir dostum,kendini hırpalamaktan başka birşeye değmez onlar. Lisede önemli olan derslerine kafayı yorup,güzel bi üniversiteye gidip kız ayaklarına orada takılmaktır.

Azi, AkrepHan ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Otu nasil iciyordun bong mu kova mi ?

Azi bunu beğendi.
  6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tarikat evlerinde nasıl kız tavlandığını öğretmediler mi sana?

Predatel bunu beğendi.
  7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    sarma içiyordum bi kere hariç kova yapmadım gerçi sarmayı içiş tarzımda kova gibi sert çekiyordum her çekişte intikam alır gibi :) serçe ve yüzük parmağının arasına mamülü alıp avucumun içinden çekerdim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:18 ----------

o tarikat evlerinde öğrettikleri hiçbir şeyi almadım belki alsam beyini yıkarlar bu kadar psikolojim bozulmazdı mesela saçma sapan ağır kitaplar okutunca itirazlar ediyordum. gece 2 kere namaza kaldırınca bi süre sonra sabrım taştı ve geceleri kalkarken küfretmeye başladım dayanamayıp annemi ikna ettiler ve nihayet kurtuldum :) :evil:

yani dersleri kaçırmışım :D :D :D :D

Azi bunu beğendi.
  8. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    ne alaka nası çektiğini niye soruyon ki şimdi :D

9. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Belki de 'tarikat evleri' dediğin mekanlarda geçirdiğin zamanı verimli kullansaydın bu anlattıkların başına gelmeyebilirdi.

jkdo, pasak ve Azi bunu beğendi.
  10. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    insanların beyinlerinin yıkandığı yerlerde verimli zaman geçiremem onlar gerek bu devlete gerekse Türklüğe düşman tipler. Fetoş a hoca efendi diyen insanlar. Ayrıca verimli geçmediğini söyleyemem ama burda söylenmeyecek çok şey var.

Ama tarikat evlerine gitceğine verimli kullansaydın cinsinden söylüyorsan dediğim gibi zorla gönderildim

Azi ve Predatel bunu beğendi.
  11. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    sorun nerede biliyor musun?
    Ailen senin dini yönünü önemsediği için bir yerlere göndermiş, yanlış yolla olsa da. (zorla kısmı yanlış olan).
    demek ki ailen bu yöne dikkat eden bir aile.
    zamanla sen içkiydi, ot tu denemediğin kalmamış.
    yani ailenin profiline oldukça zıt davranışlar çizmişsin.

sendeki çatışma bu. ailenin yapısına uymuyorsun, uymak istemiyor isyan ediyorsun.

ülkemizde bulunan bir çok cemaatin mescidinde senelerini geçirmiş birisiyim, hiçbirinde ne devlete ne de Türklüğümüze karşı bir kelime dahi duymadım. aksine sahip oldukları cemaati bu topraklara bu ülkeye daha da sıkı bağlanmaya yöneltiyorlar.

o yüzden suçu başka yerlere çekme, yok beyin yıkamalar, namaza kalkarken küfretmeler falan. Senin meselen ailenle arandaki bağ kopukluğundan geliyor.

Atlattım diyorsun ama nasıl çektiğini bile zevkli bir biçimde anlatıyorsun.
    umarım gerçekten atlatmış, bir daha kenarından bile geçmezsin o maddelerin.

son olarak da, dünya kız aşk meşk etrafında dönmüyor. etrafına bi bak, ne mücadeleler veriyor insanlar, hayatta kalmak uğruna, ailesine ekmek götürmek uğruna. bunları düşünürsen kendini sıkıntıya verdiğin şeyin ne kadar gereksiz olduğunu anlarsın.

jkdo bunu beğendi.
  12. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bilmeden konuşmanı tavsiye etmem çünkü konuyu başka yerlere çeken sesin ama madem zorlanacak söyleyim annem babam ayrı ve ben halamın yanında kalıyorum onlarda dine bağlı ama içki içen tipler. 2 yıl annemin yanına gittim bunlarıda yaşadım. şimdi hala halamların yanındayım çokta rahatım içkiyi bırakmadım ama ot ve sigaraya artık hiç bulaşmıyorum yalan borcum yok kız meselesi bende psikolojik tek başına bir etki yapamazdı zaten tüm bunlar üst üste gelince oldu. ama bu spor bir kurtuluş benim için ayrıca bende içinde bulundum şimdi burdan söylenmeyecek kadar içine girdim cemaatin. amaçlarını ne yaptıklarını biliyorum.
    Burdan söylenmez bir çoğunuzda biliyosunuzdur zaten ama generallerin içerde olma sebebi içeriiy cemaatlerde yetişmiş kişilerin doldurmasıdır. bende bunlardan biri olacaktım ama sizin aksinize DÜŞÜNÜYORUM

Azi ve Predatel bunu beğendi.
  13. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    sen doğru söylüyorsun kardeşim, bir sen varsın buradan söylenemiyecek kadar içlerine giren. evet evet..
    yaşın 16, dostum dediğin kişi senin yaşadıgın yılların 2 katı bir süre basmış bu topraklara. ama bi sen düşünüyorsun ya, büyüksün abicim.

neyse, madem kurtuluşun bu spor, kızı mızı unut sporuna odaklan.

Sayfayı Paylaş