Ilk kür için yardım edermisiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve atakaj tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1 yıldır body ile ugrasmaktayım ve ilk kürümü yapmak istiyorum yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum yaş 22 yardım ederseniz çok sevinirim iyi forumlar thums:

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    eminmisin son kararınmı gibi soruları duyacaksın
    cevapların kesinolmalı(senin aklında)
    oksa bulaşma derim
    ben zaten yarışmacı olmayacaklara asla bulaşmamalarını öğütlerim ama karar kişinindir
    sonuçta vucut senin
    ölçülerinide merak ettim
    ayrıca bu konuda çok bilgili arkadaşlar var mutlaka sana yardım edeceklerdir

atakaj bunu beğendi.
  3. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle teşekkürler yorumunuz için :) kararım kesin kilo ve kas kazanmak istiyorum düzenli olarak amino asit,protein tozu,gainerde kullanıyorum fakat boyuma göre kilom az ölçülerim boy 1.85 kilom : 77 - biceps : 37 - omuz 119 - bel 77 - göğüs 108

4. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    güncel lütfen

5. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Selamlar

Ölçüleriniz güzel bence kür yapıcaksanız çok yerde dicekleri gibi 12-10 hafta 500 mg testo enantate yapılabilir :) Ama tavsiyem yazdam sonra yapın su toplatıcaktır boş yere .ötünüz başınız ödem bağlar yazın hoş olmaz

Saygılar

atakaj bunu beğendi.
  6. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumunuz için teşekkürler :) fakat kilom boyuma göre düşük oldugu ıcın ve kılo aldırıcı falan herseyı denedım ama yararı olmadı yanı ıstedıgım sonucu alamadım onda cok az fark yaptı yanı bende bununla cozum arıyorum yan etkılerının farkındayım ve herseyı goze alıyorum sızce bu kur ıdealmıdır
    Testo yu haftalık 500 mg., deca yı 400 mg. ve dianabolü de günlük 40-50 mg. olmak üzere 10 hafta

7. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Selam

Deca ilk kür için önerilmiyor testoyu çok baskılıyor korunması falan ilk kür için sıkıntı onun yerine bana göre çok daha avantajı olan boldenone alabilirsin harika acıktırıyor amacına hizmet eder

atakaj bunu beğendi.
  8. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    oneriniz icin sagolun :) boldenone urununu bir arastirayim bakalim

ernesto33 bunu beğendi.
  9. erkangokhan

erkangokhan Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletme
    Yer:
    izmir/Karşıyaka & skopje
    ilk kurun be kardeşim 500 testestron anentad 12 hafta seni çıldırtır

atakaj bunu beğendi.
  10. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    77 kgsin ve kilo aldirici dahil her seyi denedim kilo alamiyorum diyorsan beslenmende ciddi sikintilar var. Oncelikle dietine hakim olmalisin, bu sorunu cozmeden kure girismemelisin. Cok daha iyi bir kur gecirmek adina tabii.

shumi-206, atakaj ve deathlifter bunu beğendi.
  11. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet işte oldugum için düzenli beslenemiyordum sadece sabah ve aksam alabılıyordum besınlerı oglen sadece tost veya pogaca falan yiyodum simdi doktorumun verdiği programı yapıyorum ve kürede giricem yakında

12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    doktor ne programı verdi sana?

bu beslenme ile küre müre girilmez zaten bilgin de çok az.

sürekli kür içerikli başlıkl açıyorsun.

bu iş bu kadar basit değil kür olayının ciddiyetini anlayamamışsın. yan etkilerinden de haberin yoktur yeteri kadar. kalkı bi bu kadar az bilgi ile pct de güme gidecek.

doktor ne doktoru ne programı verdi diyetisyen falan mı?

atakaj bunu beğendi.
  13. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    sadece tek başlığın kalsın diğerlerini kapattır. konu kirliliği oluyor bu şekilde..

14. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet diyetisten karbonhidrat,protein agırlıklı program verdi onu duzenlı yapıyorum 1 haftadır fakat sıze sormuyorum gırılıp gırılmıycegını baslıgı dogru duzgun okuyun içeriğide yani siz istediğinizi söyleyin ben küre giricem zaten o yüzden yormayın kendınızı sadece yanlıs bır kur olmasın dıye kur tavsıyelerını ıstıyorum bu kadar basıt yok gırılmez deyıp kendınızı kasmayın bu arada yan etkılerınden haberım var arastırma yaptım ve beslenmem suan ıyı durumda iyi forumlar. :lol:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:45 ----------

3 tane var hem zaten ıcerıgı okursanız farklı oldugunu anlarsınız bunda kür onerılerını alıyorum dıgerınde kur sectım onun hakkında dusuncelerı alıyorum dıgerıde dianabol ile ilgili yanı hem size sormam gerekmıyor yada danısmam bu konuda yanlıs bırsey yapsam zaten admın ılgılenırdı ıyı forumlar.

15. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    bhrmcr nin eksikliği bence günlerdir dayanıyor kitlenmeden bu tarz bikaç konu :)

hem milleti azarlıyosun gider yapıyosun hemde sorularına cevap almak için 3 konu birden açıyosun....

16. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Yok yok sen sakın testoya filan bulaşma, testosuz halinle bu kadar agresifsen testo takviyesi ile psikopata bağlarsın. :)

atakaj bunu beğendi.
  17. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    forumu bir zahmet incelersen kimsenin bir kür için 3 ayrı başlık açmadığını görürsün.. tek başlık açarsın, tüm sorularını cevaplarını oradan alırsın. sanıyorum moderatörler farketmediği için üç konun birden açık kalmış.

ayrıca üslubuna da dikkat edersen iyi olur.

18. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    seni niye geriyor geriyorsa bakmassın kardeşim ustune alınan alınır zorla değil boş boş konuşma

19. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    forumun iyice icine ettin

20. atakaj

atakaj Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    sen bozmadıgın surece ben bozmam varsa bı sıkayetın bıldırırsın konu kapanır uzatmaya gerek yok

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:41 ----------

3 konu bu kadar zoruna gıttıyse dıyebılecegım bırsey yok a32 heralde dısardakı sorunlarından oturu buraya gelıp boburlenıp rahatlıyorsun a32

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:44 ----------

kendılerı gerılmısler benıde gerıyorlar 3 konu actık dıye denmeyen kalmadı arkadas gormemezlıkten gelemıyorlar sankı batıyor herkes ısıne baksın yav ınsanız sonucta gerılmeye gerek yok 3 konu acmakta haksızım tamam ama dogru durust bır uslupla deseler sorun kalmayacak sakın bırıyım benı bıle cıleden cıkarttılar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş