ilk ay

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ogan tarafından 1 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ogan

ogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben uzunca bir suredir burada yazili olanlari okuyorum gercekten de cok yararli oluyolar soyle bir sey sormak istiyorum gecen gun evime ez bar aldim evde de 1-2 tane dumbell vardi onlarla bu ay evde calisiyorum ekim basinda da okula geri donunce bir salona yazilip daha ciddi olarak calismayi planliyorum sorum ise acaba bu ay evde bu sekilde calismamamin herhangi bir zarari veya yarari olur mu?

2. sineksiklet

sineksiklet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ingiltere/ Winchester
    ogan

ogan
    bende evde yeni calismaya basladim.benim kisisel bir sorum olacak sana yanlis anlama sakin :)
    sana birileri evde spor yapmanin zarari olabilir falan dedimi?
    bence spor yapmaktan kimseye zarar gelmez.sana onerim spora yeni baslamis sigarayi yeni birakmis ve evde calisan biri olarak spora evde devam et derim.sadece yemeye icmeye dikkat etmen gerekiyor.bunuda ancak forumdaki konulari takip ederek yapabilirsin.bende yeni uye oldum hic bilgim yoktu bodybuilding ile ilgili yinede yeterli degil bilgim ama 1 hafta onceye gore cok sey ogrendim siteden.sende bu kaynaktan yararlanarak cok sey ogrenebilirsin.kolay gelsin.iyi calismalar
    saygilarthums:

bench_Obench_Obench_O

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  4. ogan

ogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim benim zarardan kastim acaba bilmeden yanlis birseyler yapip da sakatliga yol acabilecek birsey yapar miyim diyeydi ama cok asiri da zorlamiyorum kendimi bir de sabahlari kosmaya basladim halimden memnunum forumu okudukca daha da bilgilenecegime eminim

Sayfayı Paylaş