ilginizi rica edyrm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kaanirem tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaanirem

kaanirem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a arkdslar gunde 2 ogun yemek yiyorum ev yemegi klasik sulu yannda pirinc . Tavik. Et bunlarda oluyo ara ara birde fix 1 litre pinar sut icyrm . Fakat hani 5 ogun ymege ne vaktim ne istahm wsr ayrica kahvalti ypmma srnumda war bu halde saglam yedgm 2 öğun + 1 litre sut fix. Grlisme kyddblrmym. Boy 185 kilo 60. 2 ay oldu body basliyali . Illa protein tozu almalimmiiyim

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    konun kitlenecek fakat ben yine cevap vereyim;

bu şekilde hiçbir gelisme kaydedemezsin, aksine her antrenmanda bir adım geriye gidersin. kaslarını yıkıyorsun fakat beslemiyorsun. her öğünün ayrı bir önemi vardır fakat kahvaltı ve antrenman sonrası diğerlerine göre daha önemlidir. kahvaltı neden önemli? vücudun bütün gece ac kalıyor bir an önce enerji depolaman lazım aksi taktirde kas yıkımı olabilir. antrenman sonrasi neden önemli? antrenmanda kaslarını zorlayip yikarsin ve antrenmandan sonra yıkım devam eder. yıkımı durdurmak ve yerine daha saglam kas koymak icin cok saglam beslenmen lazim. bu sporda ilerleme katetmek istiyorsan alışkanlıklarini degistir.

egemennn bunu beğendi.
  3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Lorethlorien e katılıyorum ama ögün sayıları dis faktörler yuzunden engelleniyosa intermittent fasting olayını bi arastir belki isine yarar.son olarak illa protein tozu alman gerekmez beslenmene dikkat et yeter

Lorethlorien bunu beğendi.
  4. kaanirem

kaanirem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kahvalti yerine 3 bardak sut icyrm 2 3 saat snra yemek yyrm dgr yemeğimde antremandan hemen sonraya denk geliyo. Gelsme kayddmm mi ?
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Temmuz 2014 ---
    Arkadaslar kas yikiminin kolay bi olay olmadini biliyorum orn insaatta calisip agrlk kaldran abilrmz arkdslrmz fazla iyi beslndkleni 5 ogn ydklrni sanmiyorum. Ayrica sadece suyun bile kas yapiminda etkisi oldugun blyrm. Gelismzsn gerlersn brz moral bozucu oldu sanki midem ac kalmiyor zaten. Sadece o abartili yeme olayi yok. Normal insan gbi bslnyrm. Braz moral bozucu oldh yorumlar

Son düzenleme: 25 Temmuz 2014
  5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle kısaltarak yazmamaya çalış. Forum kurallarında var mı bilmiyorum da hoş durmuyor.
    Sen olayı yanlış anlamışsın. ''Normal insan gibi besleniyorum'' demişsin fakat bu sporu yapan ve gerçekten bi gelişme kaydetmek isteyenler normal insanın belki de 3 katı yemek zorunda.
    Normal insan doymak için yer. Sen doymak için değil kaslarını doyurmak için yiyeceksin. Sadece suyun kas yapımında etkisini kim söylemiş onu anlayamadım ?
    Düzenli ve kaliteli beslenmeyle birlikte tüketilen yeterli su miktarı kas gelişimine katkı sağlar. Öyle kolay değil bu işler.

6. kaanirem

kaanirem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biraz sert muhalefet yapiyosunuz. Her insanin bir yeme kapasitesi var. Tamam yillarinizi vrrma olablrsnz bu spora lakin filden buyuk fil avcisi var. Bence bu kadar imkiansizlastrp zorlastirmayin bu isleri. Bi baslangic onemlidir gerisi zaten gelir.bu her konuda boyle. Siz iyisiniz diye. Digerleri aaaglmak motvasynnu bzmak hos dgl umarm hayatnzn dger konularnda karsilasrsnz bu durumla anlarsnZ. Yinede onemseyip birsylr yazdgnz icn tsk.

7. Yigitiss

Yigitiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Personal Trainer
    Her seferinde dahada geriye giideceksin...

8. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    dostum amacım seni kırmak, moralini bozmak değildi. isteseydim senin duymak istediklerini söyleyip seni kandirabilirdim fakat seni gerceklerle yüzleştirmek istedim. haklısın kimse anasının karnından arnold gibi doğmadı, belirli bir seviyeye gelenlerin de diğerlerini aşagılamak gibi bir lüksü yok. bundan 1 yıl önce bir deri bir kemiktim, günde bir öğün yemek yerdim, bütün günüm pc başında geçerdi. yemek kapasitesi diye bir şey yok. vücudunu zorlarsın, vücudum uyum sağlar. miden büyür büyür büyür. bir süre sonra yemek yemek çocuk oyuncağı gelir. seni istemeden de kırdıysam affola fakat bu spor boğazdan başlıyor. vücudunun değismesini istiyorsan zorluklarına katlanacaksin..

elite35 bunu beğendi.
  9. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bu forumda kimseyi aşağılayacak kadar karaktersiz olmadım. Gerçek hayatta da bu sporda insanlara yardımım dokunmuştur. Bi teşekküre bin nasihat verdiklerim oldu.
    Üslubumda bi problem yok çünkü burası forum ve kimse birbirini aslında tanımıyor. Size de bi garezim yok açıkçası. Verdiğim cevap da genel geçer bir cevap.
    İyi veya kötü üslupta bu sporda bilgisi olan herkes sana dolaylı olarak aynı şeyleri söyleyecektir.
    Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için sizden özür diler, spor hayatınızda sizin istediklerinizi söyleyen bilgisiz insanlarla karşılaşmamanızı dilerim. Başarılar..

Son düzenleme: 25 Temmuz 2014
  10. kaanirem

kaanirem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagolun arkslar kotu niyetiniz yok tesekkur ederim. Birde yani aslinda benim gerilemem icin aci hissetmem gerekmiyomu ben aci hissetmyrm antr snra en fazla 1 gun ve agirda calisiyorum. Birde vucudumun kasildigini hssdyrm cantimlermde artti 2 ayda bunlar iyi gelismeler dglmi ayrica gun arasinda surekli meyve çerez meyve suyu cikolata yerim . Demek istedgm gunde 5 saglam ogun mideme fazla geldigidi braz bende yanls anlttm aslnda

Sayfayı Paylaş