Ilgilenirseniz sevinirim...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Deluqe tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Deluqe

Deluqe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle konuyu tam nereye açacağimi bilmediğim için burayi uygun gördüm ve kilitlenmemesini rica ediyorum...
    öncelikle tanitayim ve 1 kaç soru sormak istiyorum...
    Boyum 1.77 kilom 66-67 bundan 1 sene önce 27 kg verdim ve o günden sonra öncedende olan çatlaklar artti,tamam çatlak lazerle düzelir ama şöyle birşey oluşmaya başladi etim aşiri derece yumuşak geliyor bana af ederseniz özellikle ( popo,pazu vs.) mesela birinin kasini siktiğinizda elinize çok sert birşey gelir dimi? Ama bende ilk önce yumuşak deri gibi bi et geliyor kasin sertliği anlaşilmiyor ama hacim olarak büyük duruyor ben bir kaç yerde araştirdim cevaplari ise sarkmaydi ama ne kadar doğru size danişmak isterim ve nasil tedavi etmeliyim bunu gerçekten rahatsiz edici bir durum,bu gerçekten sarkmami sarkmaysada çözümü nedir?...
    Son olarakta p90x programini uyguluyorum,2.haftam ve yağ yakici kullanmayi düşünüyorum,ricam şu ki en iyi kullanabileceğim yağ yakici nedir fiyat vs. önemli değil 2 ay kadar zaman işimi görsün yeterli kullanimiyla birlikte yazarsaniz sevinirim...
    Vakit ayirip cevaplayanlara şimdiden teşşekkürler iyi forumlar...

2. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Deluqe, örnek olarak kendimi gösteriyim. Ben 52 kg dan 1 sene içinde kullandığım ilaçalr nedeniyle 78 kg'a çıktım. Sonra çok kısa bir sürede iştahdan kesilerek 70 kg'a düştüm. Bu 8 kg bile bende bazı bölgelerde sarkmalara neden oldu. Özellikle göğüs bölgesinde. Spora başladım fakat hala bazı yerlerde fazlalık gibi görünen yağ ve sarkmalar var. Genel cerraha gittim ve bana dediği, bu sarkmalar ya 4 ay yada 4 yıl içerisinde toparlanır. Yani kesin birşey söyleyemem dedi. Bu da senin yapacagın spor beslenme ile ilgiliydi. Kasların yumuşak olabilir fakat 1-2 sene çalışmışlığı yok kaslarının bu gayet normal. Süper setler, sıkıştırmalar ile zaten zamanla kasların sertleşicek ve deri buna uyum sağlayarak toparlanıcak. P90x sıkılaştırma için iyi bir program. Yag yakıcı olarak hardline L-carnitine sıvı ya da muscletech hydro-cut tablet olarak var fiyatına göre ve etkisine göre iyi olduğunu duyduğum. Tekrar söylüyorum 1 ayda beton gibi bir vücudun olcak diye birşey yok. Yağı şekeri hamur işini azaltıp düzgün beslendin mi ve sporunu yaptınmı istediğin sonuç olacaktır. Senin metobolizman anotomin vücut kimyan vs vs bu süreyi etkileyebilir.

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    konuyu geri dönüşüm kutusunda açmışsınız,bölümün açıklamasında belirtildiği gibi:Geri Dönüşüm Kutusu Gereksiz, Aynısından Bir veya Birkaç Tane Olan, Kural Dışı Başlıkların Taşındığı Forumdur artik buraya atilip kilitli konu olacak.

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş