ilaç yada protein kullanmdan nereye kadar giderim?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 26 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar foruma yeni katıldım oncelıkle hepinize selamlar..
    ben yaklasık 2 senedır amator olarak bu işle ilgileniyorum surekli çalışmaya fırsatım olmadıgından bazen bir haftadan fazla hiç çalışmadıgım oluyor
    ayrıca ewde kendi aletlerim ve sınaw mekik dambılla felan calışıyorum vucut geliimi konusunda baya bilgiliyim amailaç ya daextra protein almak istemiyorum.işte hergun 4yumurta pilav et derken ugrasıyorum..
    kolum:41
    omuz:130
    göğüs:116
    bel:92!!
    Boy:184
    kilo:90
    bir 7 8kilo fazlalıgım var eritmek istedigimde kolay weririm ama biraz daha wucut yapmadan incelmek istemiyorum...bide omzumda goğüsümde we belimde acaip geniş ve kanlı ve de 2senedir gecmeyen acılmalar var.heralde cok zorladım kendimi ondan oldu cunku benı tanıyanlar 2 sene de gecirdigim degisime acaip sasırıyorlar ve mutlaka iğne almışsındır diyorlar.
    bu durumda acılmalar ve evde takviye beslenme olmadan vücut geliştirme konusunda görüş ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yeterli protein alıp almadığını sor kendi kendine, günde 150-170 gram civarı protein alıyor musun?
    alıyorsan protein tozu almadan ilerleyebilirsin.
    Ancak yaz mevsimine giriyoruz, kesinlikle diete girip o 7-8 kilo fazlalıktan kurtulmanı öneriyorum, bunu daha öncede yazdım, vücudu şaşırtmazsan ve kondüsyonunu arttırmazsan gelişimin büyük ihtimalle duracaktır.
    Eğer yeterli protein alamıyorsan, ki yazın yemek yemek zorlaşacak, protein tozu almanı öneriyorum.
    Hele diete başlamaya karar verirsen, kalorileri düşürüp proteini yüksek tutma konusunda büyük artısı var protein takviyesinin.
    Derindeki açılma olarak adlandırdığın kızarıklıklar, hızlı kilo alma sebebiyle oluşan deri çatlakları, güneşlenip bronzlaştığın zaman geçici süre belirginlikleri azalacaktır, ancak maalesef laser yöntemi dısında iyileşmiyor o izler.
    İyi çalışmalar.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İyi bir disiplin ve doğru araştırma yapar, yağsız protein kaynaklarını başarıyla saptayıp sıkılmadan bunlarla beslenirsen; günde 250 gr. protein almak bile çok kolay. Ben böyle bir diyet programı uyguluyorum. Protein tozunu keyfine içiyorum diyebilirim, protein tozu içmek yerine 150 gr. lor, yumurta veya ton balığı da yiyebilirim ama bütün gün yumurta kır, peynir kes nereye kadar diyorum, üşeniyorum ve günde 1-2 porsiyon toz içiyorum. Bunun dışında ilaçtan kastın kürse amacına bağlı ama yarışmacı olmayacaksan gereksiz. Benim sana önerim hiçbirşey kullanmak istemesen dahi; gerek en ucuz supplement olması gerekse en etkili supplement olması dolayısıyla creatine kullan. Sana ayda en fazla 20-30 YTL ek maliyet yaratır ama getirisi çok olur.

4. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    iyi güzelde yanlis bölüme yazmissin. Bu bölüm bayanlarin bölümü :lol: 8)

Sayfayı Paylaş