Ikinci ogretim vucut gelistirme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yiggit tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yiggit

Yiggit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hepinize iyi gunler diliyorum ve direk konuya giriyorum. Ben senelerdir uyku duzenimi bir turlu halledemedim geceleri en erken 2-3te uyuyorum. Okulum ise aksam 5te basliyor bazen 8 bazen 10da bitiyor. Kendime surekli duzgun bir beslenme programi cikartmak istiyorum kilo vermek icin ama okulum buna engel oluyo ayrica tek basima kaldigim icinde hergun yemek yapma sansim olmuyor bazen mecburen hazir yemek yiyorum, sporda yapiyorum 1 aydir belirteyim dedim. Size sorum nasil bir beslenme programi izlemem lazim kilo vermem icin yada sizin onerileriniz nerelerdir

2. Yiggit

Yiggit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardimci olabilecek yok mu arkadaslar

3. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bunların hiç biri engel değil malesef. Bende tek başıma okudum ve okulum 1. öğretimdi. Derslerim genel olarak 12 gibi başlıyordu. Ben sabah 7 de kalkıp kahvaltımı hazırlayıp 9 gibi antrenmana gidiyordum. Eve gelip bir duş bir yemek hemen okula geçiyordum. Okulda da atıştırmalık yemiş vs. alıyordum, okulda çıkan yemeklerden yiyordum. Senin 2. öğretim oluşun çok daha iyi. Gündüz bol bol vaktin var. Sabah kalkıp kahvaltını yapıp antrenmana gidene kadar öğle ve akşam yemeklerini hazırlayabilirsin. Kilo vermek içinse kalori açığı oluşturup programına bir süre kardiyo eklersen hızlı gelişim gösterirsin. Aslında tek bir fazlalık var sende oda üşengeçlik. :D

Pink Zeppelin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş