ikinci elde uygun fiyat bulamadım sıfır aldım

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve omeraladagli tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. omeraladagli

omeraladagli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim gibi ikinci elde aradığı fiyatları bulamayan arkadaşlara referans olması amacıyla dün yapmış olduğum alışveriş detayları ve ürün fiyatları resimdeki gibidir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:42 ----------

ürünleri 6 taksitle kargo ücreti ödemeden aldım. kilosu 2,5 tl den temiz ağırlık uzun süre aradım bulamadım, iki arkadaşın sattığı ürünlere sahibinden.com dan talip oldum ürünleri satacağın an hazırolduğun an haber ver alıcam dedim ertesi gün bi baktım fiyatlar 50 tl daha arttı :)
    şimdilik evde çalışmayı düşünen arkadaşlara referans olur fiyatlar umarım.

not: küçük ağırlıklar, kısa barlar, zaten mevcut o yüzden 20 listede onlar yok.

bench_O weightlifter thums: :D

2. perlo31

perlo31 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Burda uzun sure arayıp bulamayan arkadaş beni aradınmıki bulamadın

3. omeraladagli

omeraladagli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünler ayrı satılanları ayrı fiyatlandırdım.Beraber yazılanlar bozulmadan satılıcaktır

bu notu yazmışsın nasıl arayım ben seni :) ağırlıklardan 4x5 bana uyardı (küçük boy ağırlıklarım mevcut) ama senin açıklamana uymuyo, sehpa sendeki ve benim aldığım fonksiyon farkı var, eldivenlerim zaten mevcuttu onuda sadece ucuz diye aldım yedek, z bar 35 yerine 40 verdim ama o da z bar değil s bar (biraz daha kavisli).

4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kg demiş, şimdi buna bar dahil mi, dahil değilse toplam kapasitesi ne kadar acaba?

5. omeraladagli

omeraladagli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benzer bi ürüne ( arkadaşımla aynı evde kullanırken arkadaşım 80 kilo 90 de bench basıyodu, ben 75 kiloyum ve 80 de bench de kullanıcam ürünün minder kalitesi kötü ama profil kalitesi iyi. ayrıca katlanabiliyo o bakımdan güzel.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:32 ----------

http://www.****************/liste/CustomProducts.aspx?eid=3923&m=1&bnrcamp=a.asldr.2.kamp.hceki_16m

500 ü geçersen 100 tl de indirim çeki varmış heralde.

Sayfayı Paylaş