Ikilem Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nirvana33 tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nirvana33

nirvana33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi günler arkadaslar. Yaklasık 1 1.5 aydır üyeyim fakat yeni konu acabildim.Mart 17de fitness'a basladım bulundugum semtteki hocanın tavsiyesiyle.2 gün sonra ilk ayım dolacak fakat ben hala aynı kilodayım ve sadece kolda ufak capta bir gelisme var .. Fitness genelde bayanlarda tercih ediliyormus ? Bahsettigim hoca Haluk Piyes'i çalıştırmş ama ben pek bir sonuç almadım . Salonu değiştirmeyi düşünüyorum fitness'a devam mı etmeliyim ? Yoksa bb mi ?

Not : Yaş 17 kilo 177 kilo ise 93 :)

Son düzenleme: 15 Nisan 2012
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Amacın neyse ona göre fitness mı bb mi karar vereceksn biz seni nasıl yönlendirebiliriz ki? Hedefin ne? Nasıl bi görünüm elde etmek istiyorsn?

3. nirvana33

nirvana33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay gibi bir zaman harcayıp ufak bi gelişme bile olmaması insanın şevkini kırıyor. Amacım haziran ortasına kadar falan vücuttaki yağlardan arınmak . Sonrası da zaten hacimli bir vücut .. Asıl istediğim buydu da zaten

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Oncelikle fitnessi sadece bayanlar yapmiyor bunu bil. Bunun disinda ilk amacin kilo vermekse cardio egzersizlerine onem vermem gerekiyor. Vucut olculerine bakilirsa kilolusun. Programini buraya yazarsan eger hocanin sana nasil bir program hazirladigini gormus oluruz. İlk baslarkenki olculerin neydi ve simdi ne

5. nirvana33

nirvana33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hareketleri sırasıyla sayıyorum .
    Cable Cross M. - Bench press - Butterfly - incline press - dumbell üst göğüs - benc press machine

Hepsinden 3x10 son 1.5 haftadır sopa ve twistte yapıyordum.
    Ölçüler göğüs 113 , omuz 42 , kol 30.5 , bel 109.5 kilo 93.4
    Şuanki göğüs 115 , omuz 44 , kol 33 , bel 108 fakat kilo aynı :S

Her antremandan önce 93.4 cıkıyordum ant. sonra ise 93.5 civarı , vermem gerekirken alıyor muyum ne :) çok çabuk kilo alırım fakat zor veriyorum . Yağ yakıcı falan kullansam işe yarar mı ?

Birde son olarak dövüş sanatına başlamak istiyorum .. Ailem önce fitness'a git biraz yağlar falan erisin öyle istediğin dövüş sanatına geçersin diyor ama arkadaşım 2 yıldır mt gidiyor 1 haftada eritirler sağlam bi hoca bulursan diyip aklımı çeldi namussuz :D

6. nirvana33

nirvana33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım edermisiniz arkadaslar? :)

7. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bol bol kardio yapacaksın arkadaşım, yemene de dikkat edeceksin başka yolu yok. Bir ayda da hiç bir şey olmaz en azından sen göremezsin. Birde yazdığın program yanlış değilse paso göğüs çalışıyorsun!

8. nirvana33

nirvana33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanın verdiği listedenin aynısını geçirdim mesajda . Hacimlenmeyi sormamıştım .. Kilo bakımından sonuç almaya başlarmıyım ? Ant.'dan önce 30 dk kadar kardio yapıyorum . Koşuda 90 ile 110 , bisiklette ise 180 - 200 arası cal. yakıyorum

Sayfayı Paylaş