Iki buyuk EFSANE bir arada.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jemholie tarafından 19 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Beni cok buyuledi bu fotograf,biri her zaman kendinden emin bir adam digeri ise cok azimli biseyi alabilmek icin gerekirse 100 defa deneyebilecek bir adam sizin yorumlariniz nedir?

Ekli Dosyalar:

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Fazla söze gerek yok =)

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    hırs azim kararlılık söz konusu olunca mike tysondan çok tommy morrison öne çıkıyor bence.belki bir çoğunuz adını bile duymadınız ama rocky 5 te rocky nin nankör öğrencisi desem hepiniz hatırlarsınız.

27 yaşında kadar yaptığı 50 maçta 46 galibiyeti(42si knockout) olan dünya ağırsiklet boks şampiyonudur.youtube da maç sırasında kırılan bileğiyle rakibini knockout ederek kazandığı maç vardı ki bu bence en büyük kararlılık örneğidir.(videonun süresi geçtiği için buraya link atamıyorum)

27 yaşında hıv testi yaptırmış ve sonuç pozitif çıkmıştır.teste inanmayan tommy testi 4 defa daha yaptırsa bile sonuç pozitif çıkmıştır ve tommy ringlere veda etmek zorundadır.kendisini uyuşturucuya verir hapse düşer derken başka bir hastalığı için kan testi yaptırdığında hıv virüsü taşımadığı ortaya çıkar ama ne yazıkki artık 37 yaşındadır.37 yaşında olmasına rağmen ringlere dönmüş 2 maç daha kazanmıştır....

jemholie, rockybalboa7, pasha05 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    idolüm Arnold baba olduğundan hakkında çok araştırma yaptım gerçenten azim kararlılık çalışkanlık cesaret hayallerinin peşinden koşma gibi kelimeler geliyor aklıma bu adamın hayat hikayesi düşüncelerimi çok değiştirdi bir yerdede yazmıştım yine yazıyorum en beğendiğim sözüdür
    normal insanlar sıradan beylik yaşamlarını yavaş yavaş sürdürmekten keyif alır ama ben farklıydım başarıya olan susuzluğum herkesden fazlaydı

Zerk, jemholie ve Azi bunu beğendi.
  5. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Yanı adamın 10senesını calmıslar,hemde 4 tane test yaptırmasına karsın...E bu adamda herhalde bır tazmınat davası acmıstır.Ama cok yazık olmus:(

Sayfayı Paylaş