iki boksör ve agırlık çalışmanın farkı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve van_damme34 tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar resimdekiler iki agırsiklet boksör ama biri ciddi anlamda agırlık çalışmış digeri boks antremanlarının dışında ekstra bir çalışma yapmamış.solda ki evander holiyfield sizce body mi yapıyor yoksa sadece agırlık kaldırıp güç çalışmasıyla mı bu kadar iyi vucuda sahip olmuş?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:17 ----------

2. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kendi sorunun cevabını kendin vermişsin. soldaki adam zaten ağırlık çalışmadan o kollara sahip olamaz

3. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    agırlık çalıyor tamam body building yapmadanda bu şekilde bi vucut mümkün mü? adam prof boksör boks yaparak çok iyi vucuda sahip olunmadıgıda ortada boksörler güç arttırmak amaçlı agırlık çalışması yapıyor adam ayrıca body building yapıyor mudur dedim.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kesn body yapıyor evander sadece boks antrenmanıyla böle vucut olacagını sanmıyorum . ama kapışsalar ben nikolai valuev i seçerdim

van_damme34 bunu beğendi.
  5. Kim_Kaphwan

Kim_Kaphwan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    34
    Bİr boksçunun izole olarak trapez, biceps triceps gibi küçük kaslarına zaman harcayacağını sanmıyorum. Compound egzersizler yapıyordur ki zaten body buildingin en en önemli kısmı compound (birden çok kası çalıştıran: bench press,squat,deadlif gibi) hareketlerdir.

van_damme34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş