IDS Sports Multi Pro Whey Isolate Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 30 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

45,1%
  2. Orta karar

39,2%
  3. Basarisiz

15,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    yakın bi arkadaşım kullanmıştı etkisini gördüğünü söyledi ya diyetinde yada çalışma programında bi problem olabılırmı acaba??

2. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN

bu cevabın bana uygun olması için beslenmeme hiç dikkat etmiyor olmam ve bu ürünlerden çok şey bekliyor olmam gerekir..benle alakası olmayan bi konu..
    +

bu ürün hakkındaki en iyi durumu belirlemek için;şimdi optimum whey sipriş ediyorum.
    onu kullandıktan sonra benmi haklıyım siz mi haklsınız anlaşılır..

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Benim bu konuda direnmemin tek bir nedeni var oda bu baslikta attigin ilk mesajtan kaynaklaniyor.
    Sen bunlari diyorsan, beslenme nedir, protein nedir bilmiyorsun. Sonrasinda düzeltmis olabilirsin, ancak o ilk mesaj senin bu ürünleri ilac olarak gördügünü gösteriyor.
    Daha fazla uzatmaya gerek yok sanirim.

zigbog, DİGİMAX ve joker23 bunu beğendi.
  4. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    OK dediğim gibi sitede en çok beğenilen diğer ürünü kullandıktan sonra bu ürünün ne olduğu belli olur

joker23 ve Despo bunu beğendi.
  5. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    benim bi sorum var ürünün talimatında günlük 1 ölçek (34gr) alın yazıyo .ben yeterli derecede protein alamıyorum gunluk 3 ölçek alsam acaba bi sorun yaratırmı duyduguma göre 50grdan fazlası atılıyormuss proteinin ,bi sorun açarmı*?? teşekkürler..

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    günlük 50gr.dan fazlası değil bir seferde 30-40gr dan fazlası atılıyor yada yağa dönüşüyor denmiştir..
    yeterli doğal protein almaya çalış ama alamıyorsan günde ayrı zamanlarda 3 ölçek alabilirsin..

joker23 bunu beğendi.
  7. speedy_18

speedy_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam beyler ben bu ürünü aldım fakat bu ürünü her gün mü kullanacağım yoksa sadece antreman günlerimde mi?Bir de sporla uğraşanlar antremandan sonra da alsın diyor.Ben bu ürünü gün içinde farklı zamanlarda 2 öğün kullansam farkeder mi?mesela antreandan hemen sonra değilde yatmadan önce ya da kahwaltıda değilde antremandan bi saat önce...

8. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    1.sayfada ürünün kullanma talimatında yazar arkadaşım.kilonu bilemıyorum ama gunluk alman gereken protein ihtiyacına göre almalısın.örneğin 100kglık birisi 200gr protein alıyor.tavuk yumurta..vs besinlerde yetmedıgınde kullanarak takvıye edersin ben günde 3 ölçek kullanıyorum 1 ölçek sabah kahvaltıda,1 ölçek antreman sonrası 1 ölçekte yatarken ılık sütle birlikte . 1 ölçekte ortalama 26gr protein var 3*26=78gr proteini tozdan karşılayabılıyorum eğer besınım yetmezse öğlende 1 ölçek alıp günlük toplamda 4*26=104gr aldıgımda oluyor.çok kaliteli bir ürün ayrıca...birde diez arkadaşımda yazmış bi seferde 1 ölçekten fazla alma aralarda zaman olsun...kolay gelsin başarılar...
    thums:

9. speedy_18

speedy_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Joker kardeşim teşekkürler 67 kiloyum heralde günde protein kaynaklı yiyeceklerle beraber 2 öğün yeter ama herzman protein bulunmuyo ewde o zmanda 3 ölçek yetecektir sanırım

10. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    önemli deil arkadaşım kendini iyi tanıdıkca alımını ayarlarsın kolay gelsin...
    tşk butonuma basarsan sevınırım sağ altta:Dhyper_

Elador ve speedy_18 bunu beğendi.
  11. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    ids amerikanın saygı duyulan markalarından.henüz bu ürünü kullanmasamda,kullanmam gerekirse gönül rahatlığyla kullanırım.boş marka değil.sağlam ürünleri var.

12. tolstoy

tolstoy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bir ölçek BCAA ve Glutamine takviyeleri ile 34 grama tekabul ediyor. 26 gram ise bir ölçekdeki ürünün verdiği protein miktarı
    Güzel ürün ben memnunun özellikle BCAA takviyesi bir çok amino asitin verdikleri taplam değerden fazladumbelllls

13. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Arkadaşlar bu ürün ile Universalin ultra whey arasında kaldım. Bu ürün kampanyalı, hangisini tavsiye edersiniz?

14. onurabi

onurabi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence ids daha güzel. en azından içinde yeteri kadar glutamine var. universal wheyde yok. ayrıca ids 2.3 kiloluğun yanına 325 talbetlik universal 1900 amino hediyeli, 200 ytlye satılıyor. ayrıca hediye olarak amino değilde creatin olan seçeneği de var.
    birde ben universal wheyin amino tablosunu bulamadım hiçbir yerde neden yazmamışlar acaba...?

15. YeAt

YeAt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü internetten sipariş verdim bugün elime geçti. yarın kullanmaya başlıcam
    ilk ay sonundaki gelişime göre bir yorum yazmayı düşünüyorum.
    umarım yararını görürüm.

16. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü 4 gündür kullaniyorum karişimi ve taid çok güzel belçika çikoltali aldiğim üsütnde yazan değerler çok çokk iyiii eğer üstündeki değerler gerçek iste en iyi protein tozlarindan biri olmasi gerekir ama nedense amrikan sitelerinde pek yer verilmiyor anlamadimm

17. Doruk

Doruk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Kullanıyorum ürünü yaklaşık 3 haftadır. Vanilyalısını almıştım. Ancak tadı çok bayıyor, resmen nefes almadan içiyorum. İçine kahve katsam bir zararı olur mu acaba ? ?

18. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ben çikolatalısını aldım tadı kokusu normal-optimum bu açıdan daha iyiydi-ama kolay karışıyor içeriği de fena sayılmaz bence kullanılabilir.

19. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara

kahve yerine nesquick dene daha başarılı olurduh

Elador bunu beğendi.
  20. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa gayet güzel bir ürün.. önceden perfect(aman uzak durun ondan) ve hardline in proteinlerinden kullanmıştım hardlinedan da memnundum fakat ids ile yarışamaz... hardlinein creapure ve aol ürünleri ile beraber kullanıyorum ve 2 hafta içinde 2 - 3 kilo alabildim.. tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş