idmana ara vermek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kentkur tarafından 21 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kentkur

kentkur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ESKİŞEHİR-ANKARA
    Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır bb yapmaktayım ama önümüzdeki 3 hafta boyunca tatil dolayısıyla salondan uzak kalma ihtimalim var acaba bu süre zarfında hiç antreman yapmamam gerileme yaşamamı sağlarmı yada bu zamanda kardio yapmam ne denli doğru olur yada 3. bir şık başka bir salonda bü süreyi antremalara devam ederek mi geçirmeliyim bi yorum yaparsanız sevinirim.

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    6 ay gibi sürelerden sonra 2haftalık gibi aralar vermek en doğrusu ve sağlıklısıdır.

Hem yenilenme bitiyor vücut dinleniyor yeni döneme hazırlık evresi gibi.Sadece vücudunda biraz küçülme olur ama bu tamamen şişkinliktir kilo kaybı olmaz.

Birde kendim denemiştim bunu 3ay bitimince Incline Bench press 70kg yapan ben 1haftalık aradan sonra ( 0 antreman ) 2. 3 ayımın başlangıcının 2.antremanında 90kg 7 tekrar tek başıma yapabildim.

Wills71 ve kentkur bunu beğendi.
  3. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    3 hafta bırakırsan çalısmayan yerlerinde laktik asit birikir bunlarıda tatilin bittikten sonra 1hafta çalısıp tekrar eski formuna dönebilirsin.

Wills71, TEURG ve kentkur bunu beğendi.
  4. kentkur

kentkur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ESKİŞEHİR-ANKARA
    peki bu sürede kardiyo yapmam konusu yada beslenme konusunda karbo alımını biraz azaltmam gerekir sonucta değilmi antreman zamanlarına göre ?

Sayfayı Paylaş