idman kötü geçti moralim çok bozuk lütfen motive edin

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve çaresizasosyal tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    omzum dar olduğundan en çok önem verdiğim omuz idmanım çok kötü geçti bugün. bir de sol deltoid kasının dirseğe doğru bitiş tarafında bir acı var fazla basamıyorum bu yüzden son zamanlarda

antrenmandan sonraki o kas yorgunluğunu ve tatlı ağrıyı hissedemedim ve bomboş bir antrenman gibi geliyor bana şimdi eve geldim sinirden duvarları yumruklamak istiyorum bu kadar emek veriyorum arkadaşlarımdan vazgeçtim fitness için ama omuzlarım geri kalacak armut gibi vücudum olacak diye depresif bir hale büründüm
    diyete mi girsem diyorum ama o zaman da zaten az olan kas kütlem iyice azalacak

2. ronaldooooooo

ronaldooooooo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    once yaziyi okudum sonra nickname mine baktim ve susuyorum

srktyksl bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Fitness için niye arkadaşlarından vazgeçtiğini anlamadım.

4. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    günlük iş ve fitnesstan geriye hiç zaman kalmıyor. hoş fitnessa başlamadan önce pek arkadaşım yoktu zaten ama yine de sosyalleşmeye ayıracağım zamanı antrenmana ve temiz beslenmek için yemek yapmaya harcıyorum bunu demek istedim

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Zamanı değerlendirmede sorunlar yaşıyorsundur. Öncelikle salonda da sosyalleşebilirsin, haftada 3 gün gitmen de şu aşamada yeterli. Birkaç günlük yemeğini bir arada yapıp sonra keyfine bakabilirsin. Bunun için sporu bahane etme, spor ancak sana yardımcı olur. Eğer olmuyorsa bir şeyleri olması gerektiği gibi yapmıyorsun demektir.

Son düzenleme: 14 Nisan 2015
  6. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    elbette insan bahane bulmak isterse her zaman bulur burası doğru ama salonda da antrenman yaparken konuşmak istemiyorum yapacağım harekete odaklanmaya çalışıyorum 1-2 kelime selamlaşma oluyor en fazla
    şimdi 6 ayı geçti başlayalı 3 gün gidiyorum bu açtığım konu da antenman çıkışı sinirle açtığım bir konu olmuş aslında şimdi sakinim. internette tonla öncesi-sonrası fotoğrafları var 6-7 aylık görüyoruz ben aynaya baktığımda kendimdeki gelişmeyi bariz bir şekilde görebiliyorum 7.5 kilo aldım her bölgede kütle artışını görebiliyorum ama bu bahsettiğim before-after lar gibi olmadı özellikle temiz beslenmeye çok dikkat etmeme rağmen (sadece 1 defa cheat meal yaptım hatırladığım kadarıyla) göbeğim çıktı şimdi hacimlenmek adına katlanıyorum ama memnun değilim açıkçası

bu durumların üzerine verimsiz geçen omuz antrenmanı eklenince sinirlerim çok bozuldu ben de oturup nerde yanlış yaptım demek yerine hemen bir şeyleri suçlamayı tercih etmişim. öyle görünüyor

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    O before-afterların çoğunluğu hileli, kafana takma onları. İşin içinde ilaçlar oluyor, photoshop oluyor, fotoğrafçılık hileleri oluyor, zaman konusunda yalan söyleniyor, bir sürü şey. 6 ayda 7.5 kilo aldıysan doğru yoldasın demektir, canını sıkma.

8. serdar_sezgin

serdar_sezgin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Şunu unutmaki bir kere iyi idman yapmayla kas kazanıp bir kere kötü idmanla kas kaybetmez yada geri kalmazsın beslenme içinde böyledir bir kere kaçamakla kilo almayacağın gibi bir kere kaliteli beslenmekle düzenli beslenmis olmazsın .... Kendi sosyal ugraslarinlarin cercevesinde kendine sosyal bir cevre yaratabilirsin her kesimden herkese acik olursan merak etme hersey yoluna girer canini sıkma yılma moral bozma mental anlamda motivasyon kaybolursa ne kadar idman yaparsan yapan sonuc alamazsin

9. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Bir idmandan bir sey olmaz sakin ol bu is emek isi çalışıyorsan olacaktır

10. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları: