Ideal kilo

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve samsam5454 tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. samsam5454

samsam5454 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba sakaryadan yazıyorum bu ilk mesajim bir konuda yardiminiza fikrinize ihtiyacim var 34 yasindayim ismim samil geçen sene kilom 94 idi boyum 1.69 ve artik kilo vermem gerektigini anladim diyet ve Yürüyüş ile 73 e kadar düştüm bu Ocak 2014 den beri asagiya dusemiyorum 3 4 diyetisyene gittim ama bir türlü asagiya inemedim kış diye dusunup yazin vermeye baslarim dedim ama nafile ramazandan bir ay once 5. Diyetisyenim ile farkli birsey denedik 1 hafta boyunca aşırı beslendim ve 1 kilo aldim ve yine diyet ve spora basladim aldigim 1 kiloyu verdim yine 73 de sabitlendi asagiya inmedi inbody diye bir cihaz var orada kas ve su oranlarim normal ama yağ oranim yüksek çıkıyor toplamda 8 KG yag var dr nin dedigi 4 ila 5 arasi karin bölgesinde malum bir gobegim var o kadar kilo verdikten sonra dar penye giyememek gerçekten cok uzucu bir durum mekik sephasi aldim 200 lere kadar ciktim siklasti karnim ama yine o göbek duruyor hadi ideal kg o diyeceğim bariz bir yağ fazlam çıkıyor o yağları nasil vereceğim ben l carnitin kullandim 2 3 marka ama olmadi hap kapsül icemiyorum sıvı cla aldim ama o da nafile sizve ben sakaryada 2 spor salonuna gittim afedersiniz deliler gibi calistim ve her zaman diyete devam ettim ama yine nafile fikirlerinize ihtayacim var son çare liposuction yaptiracagim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. NO PAIN NO GAIN !!!

NO PAIN NO GAIN !!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Low carb diyetini dene bro ;)

Sayfayı Paylaş