işten geç çıkan kişiler icin body building

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 14 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    danismak istediğim ben body building calişmayı cani gönülden istiyorum ancak bir probLemimvar benim iş çıkış saatim 9 fcivarı oluyor bilgisayar işleri ile ilgileniyorum yasım 21 boy 168 kilo 69 civarı yani 9 dan sonra calişabilirmiyim iş cıkışı yürüyüş ve koşu yapıyorum ciğerlerim gayet iyi durumda 5-6 km yi cok rahat koşabiliyorum yani beslenme konusundada ggayet iyi bilgilere sahipim bir tek antreman saatleri kaldı yani örneğin ben 9 da cıkıyorum işten simdi saat 7 gibi antreman öncesi öğün yapıp 9 .20 de 45-50 dakikalık ağarlık calişmasi ve 25 dakka kardio yaparsam gelişme ne oranda SağLanır?

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    45-50 dk ağırlık antrenmanı için zaten normal süre üstüne cardioda yapcaksın .Beslenme bilginin olduğunuda söylüyorsun gelişmemen için bi neden yok gibi.

Tek sorun her gün aynı saatte gidersen vücut bir süre sonra adapte olacaktır hergün aynı saatte çalışmaya ve daha az tepki verecektir.İşe gitmediğin günlerde daha erken saatlerde çalışırsan daha iyi sonuçalırsın

kolay gelsin...

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    birde salonda mı çalışacaksın evde mi salondaysa oradakiler yardımcı olur ama evdeyse hergün çalışmaman gerektiğini biliyor musun hafta 3 kereyi geçmese iyi olu 1gün çalış 1 gün dinlen mesela

4. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Evde calisicam ancak salonada baslayacağım

evimde iki dambell bir 1.85 cm boyunda bar ve 30 kg kadar ağırlık bir adette sehpa var forumda ve araştırmalarda kas gelişimi için 72 saatlik sürecin en iyisi oldugunu öğrendim yani buda haftada 3-4 gun calişmam gerektiğini biliyorum örneğin pazartesi perşembe ve cumartesi eğer programı bölersem örneğin pazartesi gunu karın calisirim çarşamba gunu goğus calısırım cuma gunu biceps calişirim pazar gunu de bacak kasları icin calişirim yani bilgim var biraz ama salona baslamak istiyorum o disiplini yakaladım su an gece 10 da yatıp sabah 5.30-6.00 sıralarında kalkıyorum ve kendimi cok dinc mukemmel hissediorum 4 ayda nabız atıslarım değişti kalbim dinlenme halinde ( gece ) 45-46 dolayında carpıo kondüsyonum çok iyi iş yeri engel arkadaşlar bazı seylere :(:( eğitim sağlık ve sporun desteklenmediği bir ülkede yaşadıgımız icin cok üzülüyorum açıkçası saygılar

Sayfayı Paylaş