içerenköy, küçükbakkalköy, kozyatağı tarafında spor salonu arayışı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve angelus137 tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. angelus137

angelus137 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar birkaç aydır Istanbul'dayım ve bir arkadaşımla birlikte body'e başlayacağız. Önceden Ankara'da yaptım yaklaşık bir buçuk sene, fakat bir süredir devam edemiyorum.

Ben Kayışdağı'nda oturuyorum ulaşımımı otobüsle sağlayacağım genellikle, arkadaşımsa kozyatağında carrefoura yakın oturuyor. İkimizede yakın bir spor salonu olsun istedik.

Bu nedenle içerenköy, küçükbakkalköy, bostancı köprüsü civarına yakın bildiğiniz iyi spor salonlarını bana önerebilir misiniz? Spor salonun aletleri tam ve yeni olsun istiyorum, parası şu an için pek problem değil. Yani mümkünse önerdiğiniz yer bina altı 50 m^2 bi yer olmasın.

Forumda ve nette biraz araştırdım fakat pek sağlıklı sonuç alamadım, konular ya eski ya da salonlardan tam bahsedilmemiş. Kısacası bu civarlarda bildiğiniz salonların yerini tarif edip, hangisi daha iyi, özellikleri neler yazarsanız iyi olur. Şimdiden sağolun hepiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2011
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bostancı köprüsünün orada Sporium var. Kozyatağı Carrefour a yakın olarak Max Gym var. İkiside çok kaliteli yerlerdir ayrıca forum kuralları gereği güzelim Türkçemizi düzgün kullanalım. Şimdilik hataları düzeltiyorum gelecek sefere daha dikkatli olmanızı öneririm.

3. angelus137

angelus137 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler, Max Gym'i bir arkadaşım daha söylemişti zaten. İki yere de bu haftasonu gidip bakarım. Başka önerisi olan varsa, yazsın lütfen.

4. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  5. angelus137

angelus137 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler, benim böle 50 m^2 den kastettiğim çok sıkışık salonlar. Resimlerine baktım salonun, burası da görülmeye değer. Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş