Hyroxycut + CLA + L-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve screech tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. screech

screech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. bu üç ürünü beraber kullanmanın bir sakıncası varmı. diyet ve spora başladım ve mayısa kadar 25-30 kg vermem gerekiyor. aşağıdaki şekilde bu ürünleri kullansam nasıl olur? görüşlerinizi bekliorum

07.30 cla
    10.00 Hydroxycut
    12.00 cla
    16.00 hydroxycut
    18.00 cla ve l-carnitine
    18.30 spor

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Birlikte kullanmanın hiçbir sakıncası yoktur, 25-30 kilo az bir rakam değil, sabırlı olman gerek, ve kardiyonu hiç aksatmaman ve diyetine çok dikkat etmen gerekir...

3. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kesinlikle beslenmen ve cardio cok önemli. Sabırlı olursan verilmiycek bi kilo değil..

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

4. screech

screech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. geçen haftasonu diyetisyene gittim çok sağlam bir doktor arkadaşıma 4 ayda 35 kilo verdirdi banada 33 kilo verdiriceğini söyledi mayısa kadar değişik bir diyet anlayışı var protein ve karbonhidratları fazla karıştırmadan sabah 2-3 dilim kepek ekmeği 20 yeşil zeytin 2 dilim peynir sınırsız domates salatalık... öğlen 1.5-2 simit ve ayran... akşamda salata ve sınırsız et, tavuk veya balık (yağsız ve ızgara olmak şartıyla) bu haftaki diyetim bu gidişata göre değiştiricek. haftaya bi daha gidicem ondan sonra 15 günde bir gidicem. gelişmeleri kaç kilo verdiğimi yazarım. cumartesi günü doktora başladığımda tarttı 111 kilo çıktım boy 1.83... yarında spora başlıorum (geçen ay başlamıştım ama işlerimden dolayı ara verdim yarın tekrar başlıcam haftada 5 gün gitmeye çalışıcam) ve yukarda yazdıım gibi hydroxycut cla ve l-carnitin kullnacam.

5. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bence dietisyene Hydroyu clayi we kullandiklarini solemelisin kesinlikle daha iyi olacaktir...

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    kis mevsimini iyi gecirirsen havalarin isinmasi ile birlikte terleme sonucu bu urunlerden daha yuksek verim alirsin

7. screech

screech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxy yi söylemeyi unuttum haftaya söylicem. cla ve l-carnitin i kullanabilirsin dedi.

Sayfayı Paylaş