Hyroxycut Advanced - İçindekiler ile ilgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cienfuegos tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cienfuegos

cienfuegos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba.
    Uzun zamandır vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Bir süre araştırdığım Hyroxycut Advanced ürününü GNC den satın aldım. Ürünü aldığımda önemli birşey dikkatimi çekti. Kapsülün bulunduğu kapta birbiri üzerine yapıştırılmış iki farklı "Supplement Facts" var. Resmi de sizlerle paylaşıyorum. Bu durum benim aklımda cidden soru işaretleri yarattı. Bu nasıl bir iştir? GNC mağazasında satılan bu ürünün neden iki farklı birbiri üzerine yapıştırılmış içindekiler bölümü var? Resimleri paylaşıp yorumu size bırakıyorum.
    Saygılar.

2. cienfuegos

cienfuegos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yok mu hiç bilgisi olan bu konu hakkında?

3. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    bende kullandım aynı urunu baktım şimdi boyle ust uste yapısmamıs belki ambalajlamada hata yapmıslardır yada urun sahte

4. cienfuegos

cienfuegos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum icin tesekkurler. Peki sendeki "supplements fact" bolumu benim resimlerde paylastiklarimdan hangisi ile ayni? Sol sag?

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben bu ürünün sahte oldugunu pek düşünmüyorum.hatta amerikan malı diyim sana.bence ufak bir hatadır o.zira ürünlerin hepsinde böyle bir şey olsaydı mutlaka bir müdahale olurdu ve haberimiz olurdu.bence kullan hydroxycut ın da zaten mutlaka etkisini görürsün.zaten bayadır bu işle ugrasıyormussun.bence kafaya takmalık bir şey yok :)

6. cienfuegos

cienfuegos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de oyle. Belki de urunleron turkiyeyr girmesi icin degisiklik yapilmasi gerekmistir. Ben de gnc nin sahte urun falan satacagini sanmiyorim. Aldigom yere tekrar sordugumda cevaplarini burada paylasirim. Yorumlar icin tesekkurler

muratcan.biceps bunu beğendi.
  7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ürün sahte değildir Türkiye'ye girmesi için bazı maddelerden arındırılmış olabilir. Ama o zaman neden 0 dan etiket basmıyorlar. Şimdi ilk etiket mi doğru 2. mi ? Cevap gelince bizlerle paylaşırsan seviniriz :)

8. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    soldaki etiket doğrudur arkadaşlar baktım şuan

Sayfayı Paylaş