Hydroxycut yan etki

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve veritass tarafından 30 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. veritass

veritass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yaklaşik 10 gündür hydroxycut hardcore pro kullanıyorum ve bu ilaç bende kurdeşene sebep oldu napmalıyım aslında kurdeşen mi emin deilim ama karnımda kızarıklıklar olustu yalnız kasınmıyorlar ve kabarıklık yok

2. panicdefence

panicdefence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Karaciğerle ilgili bir problem olabilir diye tahmin ediyorum. Bence en kısa zamanda bir doktora gözük. Bunun dışında günde en az 3- 3,5lt su içmen lazım ve kesinlikle kahve tarzı içeceklerden uzak durman lazım

3. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yüksek kafeinle alakalı bir kaç kişide daha oldu bu doktora genel sağlığın için görün karaciğerde zayıflık olabilir ama hydroxycutın neden olduğu bir şey değil bu. o ortaya çıkarmıştır ya da duyarlılığını test etmiştir.

hydroxycut ı bırakmak zorundasın maalesef. onun dışında önemli bişey olcağını sanmıyorum ama her zaman doktora görünmekte fayda var sağlığın şakası olmaz.

4. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bence ne olur ne olmaz bir doktora gidin ve ilaç kullanımına ara verın yada bırakın simdilik Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş