Hydroxycut ve Diziyet programı ve sizin önerilerin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Silinde tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Öncelikle merhabalar
    Forumda yeniyim kayıt yerinden de anlaşılacağı gibi..
    Adım yunus ve Antalyada öğrenciyim 20 yaşındayım.. 1.76 boyunda 78 kiloyum
    (önerilerinizde ideal kilomu da yazarsanız sewinirim..)

Hydroxycut hardcoreu 3 gündür kullanıyorm.. (aç karnına alındıktan sonra yemek yiyip sonra sporumu yapayım veya başka bir öneriniz warmı ??)
    1. gün 2 tane (evde)
    2. gün 2 sonra idmandan önce 2 tane aldım (evde)
    3. gün 2 tane sabah idmandan önce ve 2 tane fitnessten sonra (ev, fitness)

Ve ilk 2 gün Evde biraz koşu bandı ile 10dk koştum ve 200 ip atladım :))

Bugün Salona gittim Fitnesse başladım.. Vücudum yapılı sadece Tek sorunum göbekte biraz göbeğim var ve onu eritp kas yapmak istiyorm.

20dk koşu 5dk eliptik Ardından 150 mekik
    3*15 yan mekik
    gögüs omuz ve biceps triceps calısıyorum..

Diyet uygulamaya başlamadım.. Önerilen diyet bu..

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    Sabah...aç karnina 1 bardak elma suyu

sekersiz çay
    1 dilim ekmek [40 gr esmer]
    10 gram tereyagi - 5 yumurta - 40 gr beyaz peynr

ara ögün...
    bir bardak ayran- 150ml
    1 elma veya myve

Ögle
    60gr tavuk eti veya 1 lop yumurta konarak yapilmis 1 sandviç,
    1 salatalik 1 domates 1 meyve

ara ögün...
    1 adet meyve ve ayran tuzsuz

Aksam
    100 gr tavuk- dardanel ton - yagsiz balik [ herhangi biri
    Bulgur pilavi bir kase

Uyumadan önce 1 bardak süt..

ps... Günde en az 12 bardak su
    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""

Ama ben daha öncede Belirttigim gibi öğrenciyim böyle bi diyet için Masraf lazım....!!

Corn flakes, süt, yumurtayı sürekli bulabilirim... Belki haftada 1 veya 2 tavuk alabilirm.. süt ve meyvesuyunuda ayarlarım... Hydroxycut hardcore kullandıgım için yemeklerde fazla iştahım kalmıyor sadece Akşam acıkıyorm ona göre bir diyet istiyorm.. Biliyorm çok şey istiyorm ama yardım etmeniz lazım... :p Abilerim :pP

2. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar 2 gündür Büyüklerimden yardım istiyorm biri cıksında acıklama yapsn :D hiç deilse parantez içindeki önerilerime cewap versin :(

3. dgnytm

dgnytm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende hydroxycut hardcore x kullanıyorum. 1 hafta oldu şuan ilk gün 1 sabah 1 akşam aldım 2. gün 3 sabah 3 akşam aldım herangi bi yan etkisini görmedim. sabah 7 de 3 tablet ve akşam 4 gibi 3 tablet alıyorum. spordan sonra proteinli yiyecekler ye tavuk gögsü gibi haşlanmış veya ızgara olarak ama kızartma deil. günde 4-6 arası öğün yapmaya çalış metabolizmanı hızlandırır. light ton balıgı baklagil sebze light süt te kullanabilrsin. benim yediğim şeyler bunlar . ayrıca bişi sormak istiyorum . senin içtiğin tabletlerin üstünde hydroxycut hardcore mu yazıyo yoksa hydroxycut hardcore x mi yazıyo çok merak ediyorum?

4. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Sadece hydroxycut hardcore yazıo

Bugün 4. gün ve 3 kilo vermiş gibi görünüyorm aç karnına bakınca :))

5. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Hydroxycut ile 6. Gün ve Göbek bölgesi 95cmden 92e düştü Kilo olayı farklı tartılmadım... Kol 34 ve halen aynı Bir değişiklik yok. Kilomu 2 haftada bir ölçmeyi düşünüyorm moral acısından .. Hydronun işe yaradığını düşünüyorm aynı zamanda diyetinde Bide üstatlar Onaylasa dahada sewinecem

6. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Ewt arkadaşlar
    7. Günün gecesindeym Kilom 74.7
    Ölçülerim
    1. Gün 94 göbek
    104 gögüs
    34 kol idi

7. Gün 89 göbek
    98 gögüs
    33.5 kol
    Çok iyi gelişme oldugunu düşünüyorm.. Hydroxycyt işe yarıo gibi

7. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ben hydroxycut kullanmak istiyorum fakat şöyle bir problemim var ki. "HAP YUTAMIYORUM" acaba sadece içindeki sıvıyı kullansam bi sıkıntı olurmu belli bi kısım olur diyo belli bi kısım olmaz diyo siz ne dersiniz?
    YArdımlarınızı bekliyorum...

8. dgnytm

dgnytm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

onun içindeki sanırım sıvı değil. tekrar bi incelersen toz gibiydi hatrladıgım kadarıyla?

9. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok sıvıymış satıcılarla konustum... tadına dayanabiliyorsanız için sorun olmaz dediler... ama bende bilemiyorum...

10. AndreAgaiLs

AndreAgaiLs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar. konuyu nereye açacağımı bilemedim.
    29 yaşında 176 boyunda ve 96 kiloyum. Zayıflamak istiyorum Bir spor merkezine kaydımı 1 ay önce yaptırdım ödemesinide yaptım ama bir türlü gitmek canım istemiyor. Cabuk yoruluyor ve bıkkınlık geliyor. Sigara kullanıyorum sigarayı bırakmayı denedim 1 hafta kadar kullanmadım ama 1 haftada 1 bucuk kilo aldım. Artık kendime olan güvensizliğimden nefret ediyorum ve bu beni cok etkiliyor. Artık spora başlamak istiyorum. Yağ yakıcılardan bahsettiğiniz konuları okudum. yağ yakıcı olarak ne kullanmalıyım. ve spor olarak ne yapmalıyım. bana yardımcı olurmusunuz lütfen hangi hareketleri yapmalıyım. yağ yakıcı ne kullanmalıyım. diyet olarak ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun lütfen. ve spor terimlerini cardiac gibi şeyler nedir anlamıyorum bana açıklamalı anlatırmısınız

11. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar dostum kaç kilosun vs bilmiyorum ama bence kendini zorla düzenli bir cardio egzersizinden sonra vicudun su atıcaktır bir kaç günde ve 3-4 kg farkedicesin ve bu seni motive edicek kilon olduğu için simdilik bi yağ yakıcıya baslama kilo verme sürecin yavaşladığı zaman ki ozamana kadar muhtemelen 5-6 aylık olacaksın ozaman başlarsın ve emin ol tartıya her çıktığında keşke salonda olsam diceksin ama kendini zorlaman gerekiyo ve kendine bir partner edinmeye çalışmanı öneririm eğer zamanın varsa günün erken saatlerinde spor yap...

12. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    bu hydroxy cut hardcore x i bende kullanacağım 89 liraya buldum amerikan pazarında bay-vitaminde sizce sahte olma olasılığı nedir

13. dgnytm

dgnytm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

buradan alıp işini garantiye al bence. zaten kampanyada şuan 88 tl taksit seçeneği var ayrıca kargo bedava 1-2 iş gününde eline geçiyor ürün. Sitenin de sponsoru

14. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ******de sahte olma olasılığı sıfır . zaten şu anda piyasada fiayatları o seviyede. diğer 119 - 139 arası satanların kar marjını düşün.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:35 ----------

@ silinde arkadaşım öğrenciyim diyosun diyete masraf diyosun muscletech ürünleri kullanıyosun bir tezat var bu işte. göbek ve bel kısmı en zor yağ eriten bölgelerdir. Hydroxycut kullanımı kilo vermene yardımcı olur yakımda sağlar fakat bu göbek bölgesinde hissedilir mi onu bilmem. tek bildiğim düzenli spor ve sabır ile eritebileceğin.:D

Sayfayı Paylaş