Hydroxycut - Koşu - Sağlıksız Beslenme - Ramazan

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ozan_ tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozan_

ozan_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Kadıköy
    Herkese Merhabalar

Diğer başlık altına yazdım ama cevap alamadım, görülmedi sanırım, buradan başlık açmam umarım sorun olmaz.
    Aşırı kilolu değilim. Ama tipik armut tipi Türk vücudum var. İşim dolayısıyla Filipinler'de yaşıyorum. Burada sıcaklık çok yüksek, inanın İstanbuldan yüksek. İşim de ağırdır. Bir tersanede kalite kontrol olarak görev yapıyorum. Anlayacağınız günün en sıcak saatlerinde 2-3 civarı hissedilen sıcaklık 43 45 derece iken inanılmaz hareket halinde oluyorum. Ve girdiğim yerler çelik. Fırın gibi oluyor içerisi.

Ramazan ayındayız, oruç tutuyorum. İftar saat 6'da oluyor. Sahur 4'te bitiyor. Akşamları iftardan sonra yüzüyorum. Daha geç vakite doğruda koşu yaparım. Ağırlık çalışma imkanım yok. Şınav, mekikle idare ediyorum.

Düzgün beslenemiyorum. Kaldığım otel Japon oteli, yemekler iğrenç, Türkiyeden getirdiğim salam buradan aldığım kaşarla idare ediyorum.

Durumumu umarım iyi özetleyebilmişimdir.

Ben bu armut tipi vücuttan kurtulmak ve karın bölgesine ki yağları yakmak istiyorum. Boyum 1.83 kilom 83. Bu sebeple bugün Hydroxycut Hardcore Pro Series aldım. Ramazan olduğundan dolayı kullanımını nasıl yapmalıyım bilemedim. İşim ağır. Üzerinde 4. günden sonra 2 ayrı zamanda 3'er tane alın diyor ama ağır gelebilir korkusu var. Ben iftarda, yemekten 5. dakika önce saat 6 gibi bir tane, Akşam 11 gibide 1 tane daha içmeyi planlıyorum. Arada ki sürede yüzme ve koşu yaparak değerlendireceğim. Faydasını görür müyüm, zararı olur mu gündüz oruç tutmam sebebiyle ?

Saygılar

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hydroxycut Hardcore Pro Series turu termogenic urunler ileri duzey spor gecmisi olanlar icin genel anlamda, ayrica sicak oldugunu belirttiginiz durumda Kafeinin yaratacagi kalp carpintisi idman yapmaniza musaade eder mi bilemiyorum. AYrica beslenme programini duzeltmeden bu tur urunlerden yarar gorulemeyecegi bir gercek. Sanirim sizin durumunuzda gocebe tabir ettigim hotel yasami sebebiyle pek beslenmeye ozen gosterme durumunuz yok. Tavsiyem urunu kullanmamaniz. Mumkun oldugunca seker, tuz, proses edilmis gidalardan uzak durmaniz, aldiginiz karbo yu komplex olanlardan tercih etmeniz. Yag oalrak zaytinyagi, keten tohumu yagi vb yaglardan yararlanmaniz ve arzu ettiginiz tempoda spora devam etmeniz. Biran evel duzenli bir beslenmeye gecmeniz dilegiyle.

3. ozan_

ozan_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Kadıköy
    brhmcr;

Göçebe tabiri doğru :) 3-4 gündür kullanıyorum. Dozu arttırmadım. Hala günde 6'ı gibi iftarda 1 tane 11 gibi yatmadan 1 tane olmak üzere 2 tane alıyorum. 8 gibi koşuya çıkıyorum. 15-20 dakika hafif tempo koşu 10-15 dakika yürüyüş. Gün içerisinde orucunda verdiği etkiyle kendimi çok yıpratmadan çalışıyorum ama sıcaklık çok yüksek, 15 dakika sonra penye su içinde oluyor. İş sağlığı açısından da kalın giyinmek zorundayım. Sigarayıda azalttım. Eskiden 2 dakika koşsam ciğerlerim yanardı, istifra etme isteği olurdu içimde, şimdi 15 dakika durmadan koşabiliyorum. Terleme aşırı seviyede oluyor. Koşu esnasında giydiğim penyeninde rengi baştan aşağı değişiyor. Dediğim gibi tüketebildiğim tek gıda, kaşar, salam, tost ekmeği, çikolata ve meyve. İçecek olarak günde iftar sonrası 3-4 litre su tüketiyorum. Su haricinde de mango ananas ve portakal suyu tüketimini çok yapıyorum. Tek arzum koşarken yaktığım kaloriyi Hydroxycut ile arttırmak. Bel ve göbek bölgesi yağlarından kurtulmak istiyorum.

Düşüncem ne kadar doğrudur bilmiyorum ama koşmak bütün vücut için gelişme sağlar diye düşünüyorum.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Kullanimi asagidaki gibi olmali ingilizce veriyorum direk muscletech sayfasindan. Diger kullanim yanlisi gordugum icin bu sekilde yapistirdim. Yurtdisinda gorev yaptiginiz icin ingilizcenizin iyi oldugunu varsayiyorum.Sikinti olursa ceviririm.

To assess individual tolerance, for the first two days, start with one (1) capsule, taken with a glass of water two (2) times daily, approximately 30 minutes before your main meals. Do not snack after dinner or between meals. For days three and beyond, follow the chart below. Do not exceed two (2) capsules in a 4-hour period and/or six (6) capsules in a 24-hour period. Do not take within 5 hours of bedtime. For best results use Hydroxycut™ Hardcore Pro Series® for 8-12 weeks in conjunction with a calorie-reduced diet and regular exercise program. Consume 8-10 glasses of water per day. Read the entire label before use and follow directions.

Kosu iyidir ancak yaktiginiz kaloriyi artirir mantigi yanlis. Bu urun ileri seviye sporcular icin. Kullanmamaniz tarafindayim.Once beslenme daha sonra idman sonra gerekirse bu tur urunler.

5. ozan_

ozan_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Kadıköy
    brhmct; verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Duymayı ummduklarım değildi ama sağlık olsun. Ramazan boyunca deneyeceğim umarım faydasını görürüm.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Kusura bakmayin sizi hayal kirikligina ugratmak istemem ama arzum dogru yolda ilerleyip bosa kurek cekmemeniz.

Sayfayı Paylaş