Hydroxycut ile L-Carnitine veya CLA

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Denis tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Merhabalar arkadaşlar.Geçen yıl başladığım VG'yi 3 ay sonra babamın vefatı ile bırakmak zorunda kaldım.Herneyse işleri yoluna koyduk hayata devam etmeye karar verdik.Ancak bu zaman içerisinde hayatımda olmadığım kadar kilolu oldum.Boyum 1.80 ve kilom şu anda 87 kafa_ .Daha önce 80'den yukarısını görmemiştim.Bunda fastfood alkol vs. herşeyin payı büyük tabiki.Eh depresyonu atlatınca gidip salona yazıldım. dumbelllls

Beslenme alışkanlığımı hemen eskisine döndürdüm.Sebze meyve ile birlikte karbon. + protein.Üstelik bunların yanında 7 senedir kullandığım sigarayı bıraktım thums: .İmkansız diyordum ama 2.5 hafta oldu ağzıma sürmedim.Sürmeyeceğim.

Velhasılı kelam; 2 haftadır kardiyo çalışıyorum. Yalnız hiç iyi birşey olmadığının farkında olmama rağmen aceleceyim.Bunun beslenme ve antremanım da yanlış şeyler yaptırmasına izin vermemeye çalışıyorum.Yağ yakıcı konusundada bu yanlışa düşmek istemiyorum.Malum şakası olmaz.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Hydroxycut termojenik yağ yakıcı yani metabolizma hızlandırıcı. Geçen yıl almıştım kullanırım diye bu yıla kısmetmiş. Onu kullanacağım ama yanında L-Carnitine veya CLA 'da kullanmak istiyorum.

Kullanmalımıyım? Zararı olurmu? Elbette mucizevi sonuçlar beklemiyorum ama sonuca etkisi ne derece olur.
    Hydroxycut'ı optimum yarar sağlayacak şekilde nasıl kullanabilirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.Yazımda bulunan kusurlar vs. olursa affınızı istiyorum.Uzun zaman sonra yazıyorum :)

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle başın sağolsun. Mesajından baya kararlı ve azimli bir yapın olduğunu seziyorum. Sigarayı da umarım bir daha ağzına sürmezsin.

Bence hydroxycutu kullanacaksan yanına cla yada l-carnitine kullanma. Çünkü hydroxycut etkili bir supplement. İlk zamanlarda bunların ikisini kombine etmek sağlığın açısından sorun çıkarabilir. Önemli olan sağlığını korumak.

Hydroxycutu birden 3 hap olarak kullanma, bu vücutuna ağır gelebilir ve kalp çarpıntısı filan yapabilir. Ben o hataya düştüm ve hastanede açtıydım gözlerimi :) Konusunda nasıl kullanılması gerektiği yazıyordu tam hatırlamıyorum ama ilk iki gün 1 er tablet olarak al. Sonra 2 ve en sonunda 3 e kadar çıkar. Doğrusu konusunda yazıyordur yinede sen oraya göz at ama ben böyle hatırlıyordum. Tabi bol su içmeyi ihmal etme. Umarım istediğin kiloya düşersin kolay gelsin.

Denis bunu beğendi.
  3. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxycut ilk gün sabah bir,akşam bir adet.
    İkinci gün sabah iki,akşam iki tablet,
    Üçüncü gün ve sonrası sabah üç,akşam üç tablet diye kullandım ben.
    Spora gitmediğin günler sabah kahvaltıdan yarım saat önce,akşam yemeğinden yarım saat önce.
    Spora gittiğin günler sabah kahvaltıdan yarım saat önce,spora gitmeden yarım saat önce.
    Bol su içmeyi ihmal etme. Diğer supplementlerle kullanmanı pek tavsiye etmem zira karaciğere yüklenen bir suplement. Önce yağ oranını kilonu ölçtür not al. Hydroxycut bittikten 2hafta sonra falan Lcarnitine başla ikisi arasında kıyaslama yaparsın hiç değilse hangisi maksimum etki veriyor.. Sigarayı bırakmana tebrikler umarım bir daha asla başlamazsın hem spor bu yönde seni motive eder. İyi çalışmalar,başarılar..

Denis bunu beğendi.
  4. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Yorum ve tavsiyeleriniz çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.
    Sigarayı bıraktığımdan beri o kadar rahatımki bir insanın problemlerinin yarısının sigaradan kaynaklandığını anlamamasına şu an şaşıyorum. Yüksek derecede bağımlıydım (Günde 2 paket ) ve nefes almanın ne olduğunu artık hissediyorum. İşin güzeli artık duygusal tepkiler verebiliyorum. Bilgisayarımda birşey yüklenirken yaşadığım bekleme sıkıntısı ve stresi bile güzel geliyor. Artık mutlu bir anımda sigara yakıp samana dönmüyor mutluluğumun tadını çıkarıyorum.

Kauss ;

Doğru diyorsun herşeyin başı sağlık; tavsiyeni dikkate aldım ve kesinlikle tek kullanacağım.

wingman

Kullanım bilgisi için teşekkür ediyorum. O şekil kullanmaya başladım. Hayırlısı olur umarım.Spora gittiğim günler tok karna alsam sorun olurmu acaba? L-Carnitine ile kıyaslamayı düşünmüyorum. Zaten mevcut kilo sorunum aşırı boyutlarda değil. 2 ay sürer en fazla sanırım. Sonra yapılanmayı düşünüyorum.

5. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Tok kornına alman problem olmaz spora gittiğin günler. Zaten spora gitmeden en az 2saat öncesinden yemek yiyeceğin için bi problem olmaz..

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    pahalı ama muhteşem üçleme

Sayfayı Paylaş