Hydroxycut Hardcore X KULLANIMI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve UÇAK tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar ve bızden tecrubelı buyuklerımız oncelıkle formu ara dıeye lutfen yazmayın bensadece bılgınızı istiyorum ınanaın formu cok okudum bu konu ıle ılgılı ama herkesde uygulamada farklılıklar var orjınal kutusundada yazan kullanım seklı var onuda okudum ama soruma cvp bulamadım.

1 - BEN 29 yaşındayım ve 98 kg dayım boy.180 erkeyım ::::)

SORU:Hydroxycut Hardcore X ALDIM VE 1 hafta oldu sadece antremanlardan 40 dk once alıyorum sebebı ıse kımı gunde 6 kımı sabah vs bır suru kullanımı yazıyor forumlarda sakat ıs yapmaktansa sormak ıstedım.

2 Sizce en etkili kullanım şeklını nasıl yapmalıyım hersabah spor yapmasamda ıcmelımıyım yada gece ?

BANA BIR KULLANIM SEKLI YAZARMISINIZ SABAH 2 TANE ANTREMAN ONCESI 2 TANA GIBI SIMDIDEN COK TESEKKURLER .

**** INANIN FORUMU OKUDUM AMA HERKESTE KULLANIM FARKLI OLD.SORMAK ISTEDIM

2. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Etiketi baştan sona eksiksiz okumanı öneririm, orada nasıl bir doz ile başlayıp ne sıklıkla alman gerektiği yazıyor.

Daha da önemlisi, çay, kahve vb uyarıcı içeren içecek ve besinleri tüketmemelisin.

UÇAK bunu beğendi.
  3. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ingilizcem olsa okurum emin ol benim bilmek istediğim bu radaki arkadaslarin kullanim sekli en fazla yarar alinan

4. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    http://www6.netrition.com/mt_hydroxycut_hardcore_pro.html

Bu mu elindeki ürün ?

Diyor ki;

İlk 2 gün 1 kapsül ile başla ve günde 2 kere kullan. Öğünden 30 dakika önce.
    Akşam yemeği veya öğün aralarında atıştırma yapma diyor.
    3 ve 4. günler 2'şer kapsül alıyorsun, günde 2 kere.
    5. günden itibaren ise bitene kadar günde 3 kere 2 kapsül al diyor.
    4 saat aralık bırakmanı ve 24 saat içinde 6 kapsülü aşmamanı öneriyorlar.
    İçerisinde uyarıcı bulunduğu için, uyku sıkıntısı yaşamamak adına yatmadan en az 5 saat önce almış ol diyor.
    en iyi sonuç için 8-12 hafta kullan, kalorisi azaltılmış bir diyet ile destekle ve spor yap diyor.
    günde en az 8-10 bardak su içilmesi tavsiye edilmekte.

İlaveten tüm etiketi de oku demiş. Eğer bir rahatsızlığın kullandığın bir ilaç vs varsa gerçekten önemli ve doktoruna danışmanda fayda var.

5. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş