Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahmat tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dünyada yediğimiz içtiğimiz herşeyin bir yan etkisi zararı vardır. Söylermisiniz DOZ AŞIMINDADA hiç bir zararı olmayan bi ürün veya en basiti içtiğimiz suya kadar. Günlük önerilen dozu aşmayın yazıyor. Ayrıca kutusunda hemen hemen her türlü etkisi yazılmış. Yağ yakmayı tetikleyen bir hormonu %40 artırıyor. Ben kullanıyorum ama bu uzun süre asla değil. 2 Kutu bitirip 2-3 ay kullanmıyorum. Zaten belli bir seviyeye düşünce definisyon bazında artık kullanmaya gerek kalmayacak Adı üstünde YAĞ YAKICI...

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    kibrista yasiyan arkadasim icin ben magosadayim (DAU) salamis yolunda new form war orda fiyatlar nispeten daha duzgun...diger sehir icindeki salonda ancak ismarlama ile geliyo eczaneler ise genellikle taninmamis we ucuz urunler war (markasiz) markali olanlarda kisitli maalesef koy gibi yer zaten magosa :p onceki 7 sayfada defalarca yan etkileri we maximum alimla baslanmamasi gerektigi yazmis..Cewiriyi bu hafta sonu ceweirim yanlislarim icin simdiden ozur tabi sarc abi yapmazsa...

NOT:New form da calismiyorum komisyon almiyorum gitmiyorum DAU nun salonundayim...Bu siteyi sewiyorum reklam yapmadim yawru watanda rumlardan kazik yememek icin bir defaligina isim yazdim anlayisiniz icin tesekkurler :evil: :evil: :evil:

3. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu lipo 6, hydro, animal cuts bunlardan birini nox3 ile kalbi çok yorarım dimi?

4. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    nox3 benim bildigim kadariyla nitro oxit sinifi bir supplementtir kaba tabirlede biligim kadariyla kaslara daha fazla nitrogen ile proteinidir iste gerekli vitamindir onlarin daha fazla ulasmasini ve daha hizli ulasmasini saglar damarlar da genisliyo bunun sonucu bence cok yararli bisecim olmaz biraz bekle ilk define ol ondan sonra sis..Zaten yaz geliyo metabolizmamiz kilo wermeye daha uygun karar senin...

5. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Magosada yasayan kardeşim ben new form arkadasa sordurdum 120 tablete 180ytl cektiler. Bende magosadayım dau de kickboks yapıyorum ben universal anımal cut aldım. Yararını gorurum insallah.Eczaneler bi haber zaten bu urunlerden bulmak cok zor.Mecbur kıprıslı gardaslarımızdan :) getirenler oluyor onlara sipariş diyoruz.Türkiyeden sipariş versen kargo parasıyla aynı paraya geliyor hatta bazende geciyor

6. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ,Soldiereye AnimalCut'a başladığında gelişim aşamalarını ürünün etkilerini vs bilgileri bizlerle paylaşırsan seviniriz.

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bence dostum ayri bi baslik acarsa daha toplu olur yoksam buralar garisir topliymazsin be gardess :D

8. wolwoxs

wolwoxs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    Yer:
    istanbul
    hydroxycut ı alanlar genelde yurtdışındamı sipariş veriolar? çünkü bende almayı ciddi ciddi düşünmeye başladım fakat gümrüğe takılır diye karasız kaldım, 8)

9. wolwoxs

wolwoxs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    Yer:
    istanbul
    hydroxycut

internetten satın alabileceğim bi site buldum(tr)''hydroxycut hardcore'u ama

120 lik kutusuna 150 ytl istiolar, yabancı bir sitede n.....com 120 lik kutusu 35 dolar yazıo, kargo ücretleriyle ne kadara gelio bilemiyorum,

bilen varsa yardımlarınızı bekli yorum... :?:

10. _tarantula_

_tarantula_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar hydroxcut hangi yöntemle yağ yakıyor,metabolizmayımı hızlandırıyor? işleyiş şekli nedir,yağları ne şekilde yakıyor?

11. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    kaffein ile uyararak...Oyuzden baska herhangi bi supplement-ilacla kombine etmeyin diyo ama sadece bu yontemi kullanmiyo war bi kac numarasi daha uykuyu kaciriyo bu daha fazla hereket demek ayrica tahminimce karbonhidarat we yag sentezini azaltiyo...Bunlar benim kendi gorusum we tahminim...

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Basitçe termojenik, yani vücut ısısını arttırarak. Ürünün açıklamasından alıntı:

13. _tarantula_

_tarantula_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayın l30n66 sayın staff çok teşekkürler.

14. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Re: hydroxycut

daha ucuza gelir yinede ama genelde yurt dışından tek sipariş vermek mantıklı değildir çok fark olmaz ama 3 4 arkadaş bir araya gelip çok ürün sipariş verirseniz çok daha ucuza gelecektir.

15. wolwoxs

wolwoxs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    Yer:
    istanbul
    hydroxycut bugün elime ulaştı

merhaba arkadaşlar,bugun itibariyle hydroxycut geldi,(thank u ups)
    fakat benim sormak istediğim sabahları aç karnına almamız ve spora gitmeden 30-60 dk önce tekrar almamız öneriliyor ve kutudada böle yazıyor, benim sormak istediğim sabahları ilacı aldığımız zaman gün içerisinde aşırı bir terleme yapıyormu? çünkü hafta içi çalışıyorum ve terli bi gömlek le çalışmak istemiyorum malum havalarda çok sıcak zaten,

kullanan arkadaşlar yardımlarınız bekliyorum,

16. _tarantula_

_tarantula_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: hydroxycut bugün elime ulaştı

Dostum bende başladım 1 hafta kadar oldu,tamam antrenmanda baya bi terletiyor ama,normal zamanda ben çok farklı bir terleme yaşamadım kendi adıma,kaldıki sabah yada öğlen muhakkak alman gerek bundan kaçamazsın,çünkü kullanım şekli olarak ilk kullanımdan sonra yaklaşık 5-6 saat almaman ve 2. kullanımıda yatmadan 5-6 saat önce yapman gerekli(yoksa uykusuzluk yapıyor gerçekten) yani iş bitince alsan diğer dozu ne zaman alacaksın ? Umarım istediğin sonuca ulaşırsın kolay gelsin...

17. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar Hydroxycut'u sabah aç karnına 3 ,antremandan 1 saat öncesi 3 adet alarak.Birde off günlerde öğlen yemekten önce 3 almam makulmüdür.Deneyimli olanlar yardımcı olursa sevinirim.

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bende kullanirken bu sekilde kullaniyordum.

19. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kafamdaki soru işaretinden kurtuldum teşekkür ederim Saydam

20. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    BNen daha önce 1 kuu hardcore bitirdim ve yararını gördüm 17 kilo verdim . 1 hafta önce xenadrine aldım onuda kullandım ama dün elime hydroxycut gecti tekrardan xenadrine yağ yakcıyı bırakıp hydroxycut a devam ediyorum .. Bence cok etkili bi yag yakıcı .

Sabah aç karna 2 ve antrenmandan yarım saat önce 2 tablet içiyorum .. Acaba 3 kullansammı ?

Mesela xenadrine dede sadece antrenmandan önce 2 tablet alıyordum asırı terleme yapıyor . Hydroxycut ta bu terleme o derece de olmuyor .. Bu arada beyaz olan hydroxycut bu seferki hardcore değil

Sayfayı Paylaş