Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahmat tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...

L-Carnitine bitti..
    Xenadrine Hardcore & Hydroxycut
    ikisinden birini almayi dusunuyorum.. hangisini satin alayim sizce ?
    ya da sizce baska bir alternatif sunabilirmisiniz ?
    umarim dogru yere actim konuyu..
    Saygilarimla,

Yetkili Bayi : Hydroxycut

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Temmuz 2013
  2. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    Hydroxycut hardcore kullandım.Memnun kaldım çoğu kişide memnun kalıyor bu üründen.Xenadrine hardcore u denemedim ama benim tercihim hydroxycut hardcore olur.Yine de l-carnitine desteğini kesmemekte fayda var diye düşünüyorum.

hamzahaznedar bunu beğendi.
  3. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    tecrubeni paylastigin icin tesekkur ederim sevgili kurenator..
    lcarnitine yerine alacaktim..
    bir tane yag yakici kullansam yeterli olmaz mi ?

4. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    forumda bir cok yerde hydroxycut konusunda olumlu bildirimler yapilmis..
    arama da yapmistim demek ki harf hatasi yaparak aratmisim..

hydroxycut hardcore aldik bir tane, umarim vet percentage 10 lu seviyelere cekebilirim bununla.. cok ta yagli degilim ama spor salonun makinesi 15.8 gosteriyor :(

5. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    size tavsiyem 2 tane 210 luk bıtırmenız cunku ılk kutuda hemen etkı verıyor ancak 2.kutuda patlama yasıyorsunuz
    ayrıca bu ılac enerjınızı ınanılmaz artıyor
    hydroxycut tan sonra cla destegı almak mantıklı olabılır.

6. amigodost

amigodost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bankaci
    Yer:
    izmir
    Kesinlikle aartun'a katiliyorum, ben kullanmadim ama konustugum herkes ove ove bitiremiyor, ben de Amerika'dan siparis verdim 2 kutu 210'luk. Nisan ayinda diyete girecegim. siz de kullandiktan sonra yorumlarinizi bizimle paylasirsaniz sevinirim.

7. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    aartun, tesekkurler..
    amigodost, sagolasin..

burada gerekli paylasimlari yapariz tabii arkadaslar..

Sise uzerinde onerilen kullanma sekli su sekilde;
    1-3.gun arasi gunde iki kere bir kapsul
    4-7.gun arasi gunde iki kere iki kapsul
    8.gun ve sonrasi icin gunde iki kere uc kapsul

Forumda bazi arkadaslar iki kapsul kullanmislar anladigim kadari ile..
    Oglen yemeginden yarim saat once ac karnina bir adet
    bir adet de sabah almayi dusunuyorum lakin sabahkini de ac karnina mi almak lazim..
    yoksa spora baslamadan yarim saat once tok karnina mi almak lazim emin degilim..

Daha baslamadim, onerilerinizi bekliyorum..
    Selamlar..

BOSE bunu beğendi.
  8. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    ben okula gıttıgımden dolayı aksamları kardıyo yapıyordum o yuzden şöyleydı

sabah kalkınca 3 kapsul 30 -45 dk sonra kahvaltı

ıdmandan once 3 kapsul
    yalnız sunu önemle belırtıyorum eger bu ılacı alıp ıdman yapmazsanız ınanılmaz bır basagrısı, bas donmesı gıbı can sıkıcı sonucları oluyor yanı kesınlıkle ıyıce terleyın,ıdmandan sonra keske bıraz daha calıssaydım demeyın zaten enerjı patlamasıda yaratıyor.

o ılk gunlerde 1 sonra 2 sonra 3 doz alımı kısının tercıhırıdr bana gore ben dırek baslamıstım
    vucudu hafıften alıstırmakla alakalı sızın secımınıze kalmıstır ancak normal kullanıma gectıgınızde normal 3 kapsul alınız.
    onun dısında kutuda da belırtır 24 saat ıcınde 6 kapsulu asmayınız der
    ayrıca uyku saatınden 5 saat once alınız yoksa kesınlıkle gozunuzu kırpmadan sabaha kadar oturursunuz(tecrube ıle sabıttır)

ek olarak creatıne kesınlıkle kullanmayın bu urunle(kafeın ıcerıyor hydroxycut)
    ancak low-carb proteın tozu ve glutamıne takvıyesı kasların korunması acısından mantıklı olur zorunlu degıldır ıyı beslenmeyle kapatılır

son soz olarak yedıklerınıze dıkkat edın yuksek proteın low carb low fat dıyetı sızı basarıya ulastıracaktır
    ve unutulmamalıkı buda bır supplementdır(yardımcı urun)flexor hoca bır konuda şöyle demıstı.
    Siz yardımcı urune bıraz yardım edınkı oda sıze bıraz yardımcı olsun. :)

en az 420 kapsul(2 kutu) bıtırnız zaten kutuda da 3 aylık kullanımda yuzde 7.9 yag oranını dusurdugu soylenıyor kı dogrudur artık sız hesaplayınız,karacıgerede fazla yuklenmemesı de bır artıdır.

bu ılactan sonra jo-jo etkısı denılen(verılen kıloları hemen alma)olayı yasamamak ıcın kı olacagını sanmıyorum eger duzgun beslenme olursa, cla destegı en ıyısıdır.
    xenadrıne e falan gerek yok.

ıddaa edıyorum bu ılac gelmıs gecmıs en ıyı yag yakıcıdır.
    umarım yardımcı olabılmısımdır
    basarılar

onur350, StOpLAZmAnYaX, igidu ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sevgili aartun cok degerli bilgileri paylasmissin sagol varol..
    Allah gonlune gore versin dostum..
    bugun kahvaltidan sonra okudum yazini artik yarin baslarim o halde..
    whey protein tozu kullaniyorum, sakincasi yoktur umarim..
    beslenmeye gelince yag yok seker yok tuz yok ekmek ise yemeklere az siyah ekmek takviye seklinde o kadar.. hersey tamam da ekmegi aza indirmek disinda tam olarak ogunlerden cikaramadim.. neyse boylesi daha saglikli olacak gibi, umarim sonuc alirim..

zamanlamayi soyle yapmayi dusunuyorum.. sence nasil..
    7 de kalkip i adet kapsulu alacagim
    7.45 kahvalti
    9.00 da idman
    11.30 de whey shake
    12.30 1 adet kapsul
    13.oo de oglen yemegi...

kapsul alimini bende artirmali yapacagim.. yoksa senin gibi bende hepsini bir kerede sabah mi alayim ?
    sevgi saygi hurmetler..

10. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    sızde sagolun tecrubelerımızı paylasıyoruz
    ancak bır yanlıs anlasılma olmus ben 6 kapsulude bır arada almıyorum
    ben dedım kı : 3 kapsul sabah, 3 kapsul ıdmandan once(aman ha burası onemlı 6 kapsul bır anda alınmaz zaten ılacın ustunde de der 2 servıng arasında en az 4 saat olmalı dıye,yanı saat 7 de alındıysa 3 kapsul,2. 3 kapsul 11 de yada daha sonra alınmalıdır

whey proteın dedıgım gıbı alınmasında sakınca yoktur aksıne kasları korur tavsıye edılır.
    bunun dısında sunu belırtmek ısterım bu ılacla ac kalmaya calısırsanız cok zararlı olur kesınlıkle ac kalmayın,ancak abartmayında dedıgım gıbı 7 den sonra pek bırsey yemeyın yatmadan 1.30 saat once proteın shake olabılır. onun dısında hıgh proteın low carb low fat ;)

umarım yardımcı olmusumdur eger bır sorunuz olursa buradayız
    yıne cevaplarız
    saygılar

11. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    onceki mesajda cumle dusuklugu yapmis, soruyu yanlis sormusum.. acikladigin icin tesekkur ederim zira onemli bir nokta idi.. baska okuyanlarda var, birilerin ocagina incir agaci dikmeyelim..

benim idman sabah kahvaltisindan sonra oldugu icin; sabah ac karnina uc adet kapsul yarim saat sonra kahvalti akabinde ara vermek sarti ile idman ve idman sonrasi proteın shake 1 saat kadar sonra ac karnina uc adet kapsulu takiben yarim saat sonra oglen yemegi ...

aksam 18.oo de yemegi yedikten sonra 21.oo da tavuk salata aliyordum az olmasi kaydiyla, bunu iptal edeyim diyorsun yani.. ya da aksam yemegini ikiye bolup iki saatte bir alinacak sekilde ayarlayayim..

diger bir nokta; aksam proteın shake icer icmez yatiyordum, dun fark ettim ki az da olsa bir kusma hisse geliyor.. rahatsiz ediyor ama neyse ki psikoloji ile ustesinde geliyordum :) lakin seninde belirttigin gibi 1 saat once kadar icip akabinde yatmak daha makbul gibi.. ne dersin ?

selamlar...

12. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sabah ac karnina uc adet aldim.. hizli bir giris yaptik sanirim..
    agirlik antremaninda azda olsa zaman zaman bas donmesi yasadim.. antremanini kisa kesip (bacak umuz) kosu bandina zor attim kendimi..
    normalde yuksek tempo interval kososu yaparim ama bu sefer korkudan (kusmak + yere kapaklanmak+ rezil olmak vesaire) yavas yavas normal kosu yaptim, uzerimdeki baskiyi atinca dusuk yuksek karisik bir kosu ile 1 saatlik kosuyu rahat cikardim..
    simdi oglen yemegi oncesi uc adet ac karnina almaya biraz cekiniyorum..
    o yuzden bir adet alacagim.. duruma gore yarin oglen seansini iki kapsule cikarabilirim..

13. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    anladıgım kadarı ıle etkısını bıraz agır hıssetmıssınız cok normaldır zıra ılac cok kuvvetlı.
    bunun dısında dedıgınız program gayet guzel ılac kahvaltı sonra ıdman seklınde mantıklı.
    2. servıngı ıdmandan 45 dk sonra falan almanızı tavsıye ederım (tekrar söyluyorum aradakı 4 saatı unutmayalım ;) ).

21 de tavuk demıssınız ,tavuk yagsız ıse ve yedıkten hemen sonra gıdıp yatmayacaksanız uygundur neden olmasın.

saygılar

14. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    o halde;
    07.oo de birinci seans
    11.oo idman bitimi shake
    11.45 ikinci seans
    12.30 oglen yemegi
    yapayim..

tavugu haslarim.. yatmadan once ayarlarim ben onu..

yarin ikiser kapsul alacagim..
    bir de bu sekilde deneyeyim..
    onumuzdeki gunlerde bulanti gecmez ise tok karnina almayi dusunuyorum..

15. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    konuya uzak kalmıştım geldim..şimdi ilk olarak 3 doz ile başlamak doğru değil zaten etkiler vücudu.3 doz olan tam dozu 8. günden itibaren alabiliyorsunuz.Bu şekilde vücut alışıyor ürüne.Bunun dışında mide bulantısı yapıyor evet bunu belirtmeyi unutmuştum bu yağ yakımından oluyor heralde.Ama hafif bişeyler yemek bunu engelleyebilir çünki o bulantı bazen beni zorlamıştı.Bunun dışında yatmadan bi 6 saat önce alınması gerekiyor aksi takdirde uykuya dalmak zor olabiliyor.Birde ilk günden bir sonuç beklemek yanlış olur,birinci ay bittikten sonra beslenme programıda uygulandıysa sonuç çok net ortaya çıkar.Benim tavsiyem bu ilacı kullanmadan önce fotoğrafınızı alın ve ilk kutu bitincede bir fooğrafınızı alın ve sonucu rahat rahat değerlendirebilme fırsatı bulun..

16. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    hizli giris yaptik mide agizda dolasiyorum..
    bizden sonlara tecrube olsun artik..
    bugun sabah uc oglen iki kapsul aldim..
    vucut gun boyu sicak kaliyor..
    asiri bir kilo dususu yasamadim ama 77 altina kalici inis yaptim..
    yemegi proteini kesmedim.. guzel temiz yiyorum ama..
    gobek de hatiri sayilir gerileme var havasi alinmis gibi..
    basindayim, bakalim nasil seyredecek..

17. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    doğru kullanıyorsun bulantı probleminide atlattıysan rahatlıkla yağ yakımını gerçekleştireceksin :)
    zaten protein alımını kesinlikle kesmemek gerekiyor bu şekilde yağ yakarken kas da inşa etmiş olacaksın

18. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sevgili kurenator sagol destegin icin, ekmegi rafa kaldirdim bugun itibari ile, kraker gibi bisey var ona alacagim.. bir de beyaz princ yerine bulgura gecebilirsem bundan iyisi can sagligi diyecegim.. 8)

1 kişi bunu beğeniyor.
  19. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    bu dieti devam ettirirsen inanılmaz yarar sağlayacağına inanıyorum.Ayrıca light süt ve light yoğurt kullanabilirsin.Yulaf ezmesi,nesfit ve fındık badem gibi kuruyemişlerden kullanabilirsin.Hydroxycut nasıl gidiyor ?

20. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    iyi iyi ucer ucer aldim bugun hem de ac karnina, kapsullerde yarim saat sonra yemekleri aliyorum..
    guzel topladim kendimi.. tas gibiyim, ilk gunlerde ki bas donmesi gibi negatiflikler yok..

simdi gideyim de bulgur satin alayim.. yazdik bari yapalim da bir ise yarasin..

dostum sut neyim hic kullanmiyorum.. hedefe ulasinca light almaya baslarim..

yulaf ariyorum su an.. hollanda burasi yoksa marka falan sorardim sana simdi..
    corn flakes midir nedir olmaz mi o ?
    sevgiler..

Sayfayı Paylaş