Hydroxycut hardcore ve primobolan bir arada olurmu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cdalgic2 tarafından 7 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. cdalgic2

cdalgic2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fransızca öğretmeni
    protein alımının fazla olacağı diyet döneminde vücutta protein tutumunu maksimum düzeyde tutmak için primobolan kullanımı uygunmudur ? haftada 200 ml olarak düşünülebilirmi? 2.5 aylık bir diyete girmeyi düşünüyorum nisan başı itibariyle.Kullanacaklarım Whey protein,hydroxycut hardcore... ileri düzey arkadaşların yardımını bekliyorum.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Daha kaç tane ayrı Hydroxycut başlığı açılacak merak ediyorum 8)

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    aslinda ben exe sahmat abi we bikac kisi daha fun clup acicaz :D :evil: cok yararli oldugu icin ustunde duruyoruz cunki daha once hic bukadar hizli sonuc gormedim...

cdalgic2 nin sorusuna gelince ben kullanilamicana inaniyorum cafeinin vucutta su atmasina en buyuk faktorlerden birisi oldugunu biliyoruz zaten creatinle birlikte bile kullanilamiyoken primobolan gibi Su ile wucudu sisren (biraz sert oldu ozur dilerim..ama aklima baska bisi gelmedi..) bi ilacla alininca bence beklenen sonuclari dusurur ne primobolandan nede hydrodan ii sonuc alinir diye dusunuyorm..Kaldiki hydro nun arakasini cewrime (tamamini cewirmdim)bakarsan gorursun ozellikle hic bir ilacla kombine edilmemesi wurgulaniyo efedrinle bile komine edemiyoken bence yanlis primo ile kombinasyonu...kaldiki arkasinda kan ile bisiler daha yaziyo sozlukte yok kelime bence pihtilasma olabilir(kanin pihti orani kilo wermede ilk etken)..Cok cok tehlikeli sonuclar dogurabilr..eger kurdeysen iii ce sisir nisanin sonunda 15 gun icinde (yazin baskangiicini 15 haziran olarak kabul ediyorum) cok guzel sonuclar elde edebilirsin konuya bakarsan benim 3 hafta icindeki sonucu gorursun cok ii degil ama gormeden gecilebilecek gibide deil..

Sayfayı Paylaş