Hydroxycut hardcore pro

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve veritass tarafından 25 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. veritass

veritass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar
    4 gün önce diyete başladım ve beraberinde hydroxycut kullanıyorum
    yaşım 22 boyum 185 kilom 90 oranları bilmedigim için yazamıyorum sizlere diyetimden bahsetmek isterim eksiklerim yanlişlarım varsa düzeltirseniz sevinirim
    düzensiz bir hayat yaşadıgım için (11de kalkıyorum) öncelikle yağ yakıcı alıyorum 2 capsul 30 dak sonra kahvaltı olarak 1 kepek ekmegi 1 domates ve 1 dilim yagsız hindi fume yiyorum (yaklasık 12gr) sonrasında akşamüstü spora gidiyorum(haftada 6 gün) şu sıralar kas calısmasamda hergun 45 dakika kadar koşu yuruyus karısık yapiyorum(ortalama 2km yuruyus 3km kosu) antreman onceside 2 adet kapsul alıyorum spordan 1.5 ila 2 saat sonra akşam yemegi yiyorum saat 7 civari genellikle 1 dilim kepek ekmek 150gr tavuk göğüs,karides veya balık bunların yanındada 2,3 adet brokoli yiyorum geceleri geç yattıgım için (2,3 gibi yatiyorum) akşam yemeginden 3ila 4 saat sonra bir elma bazen 2 kaşık yagsız yogurt yiyorum sizce bu program nasıl eksikler neler, eklememi onerebileceginiz seyler nelerdir
    bu arada bu başlıkta hydroxycut hardcore pro deneyimlerimide hergün paylaşmaya calisacagım şimdiden ilgilenen herkese teşekkürü borç bilirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 25.11.11 00:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 24.11.11 23:30 ----------

arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:03 ----------

bu arada arkadaşlar eklemek isterim 2. haftadan sonra agırlık calısmaya baslayıp testesteron almayı dusunuyorum ne dersiniz

Sayfayı Paylaş