Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve heldic tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve arkadaslar ben gecen bi bayide gordum bu ürün tozmus bana ole dedi hap fln degil.

2. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftalık sonuçlarım, Göbek 5cm, Bel 4cm, Göğüs 3cm, Yağ oranı %5, kilo 3kg azaldı

Kol 2cm, kas kütlesi %3, su %4 arttı.

Günde 3 öğün alıyorum ama bu 2 hafta pide de yedim pizza da yedim, fazla dikkat etmedim açıkçası yediklerime, ilk hafta ham ağrıları yüzünden salonda da fazla çalışamadım, sonuçlar şimdilik iyi gözüküyor.

3. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim hardcore x 120 kapsülüm bitmek üzere ve hangi siteye baktıysam hangi dükkana sorduysam türkiyede bulamadım pro seriesi.bilgi verebilecek biri varsa çok sevinirim.

4. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben yurtdışından satın aldım 210'luk kapsül, X'den daha etkili yazıyor sitesinde onun için aldım, ilk 2 hafta sonunda gayet memnunum, yukarıda verilerimi bulabilirsin

5. qanqSta

qanqSta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    organizasyon
    Yer:
    Kocaeli/Karamürsel
    Arkadaşlar Dün Hydroxycut hardcore pro geldi 120kapsul olandan daha oncede hardcore X kullandım X olan kapsul yarısı saydam sıvı yarısı da normal donuk toz gibiydi fakat bunun kapsulünün içindeki komple sıvı daha koyu patlattıgımda içindeki sıvı karabiber rengindeydi kutusu çok orjinaldi ama kuşkulanmadan duramıyorum kullanan arkadaşlar yazdıklarımı onaylarsa sevinirim teşekkürler

6. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Sipariş verebileceğimiz bir site yazabilirmi acaba birisi ?

7. blackpunch

blackpunch Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    benim kullandığımda seninkisi gibi ben de kıllanmıştım sahte mi acaba diye. daha net bir etki göremedim ben. ilk aldığım gün kahvaltıdan önce 1 kapsül antrenmandan önce 1 kapsül aldım. 20 dk bisiklete binip ağırlık çalıştım ve tansiyonum yükseldi baya, başım döndü- gözüm karardı. sonraki günlerde kahvaltıdan önce hiç almadım. salona gitmeden yarım saat önce 2 kapsül kullandım hiç etki göremedim. bu gün kahvaltıdan önce içtim şimdi ilk gündeki gibi kullanıcam. bakalım etki göstericek mi? kafa_

8. jahoel

jahoel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizde tuvalet durumu nedir ? günde 2 adet olarak alıyorum ve sürekli tuvalet ihtiyacı duyuyorum o akdar su içmediğim halde kat ve kat fazlasını çıkartıyorum

9. TunçayE

TunçayE Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar ... Bilgileriniz için teşekkür ederim öncelikle .. Bende bugün Hydroxcut pro serisinin 40lik toz paketler içinde bulunaından aldim bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim bende kullandıkça deneyimlerimi paylaşıcağım ilerleyen günlerde .. Şİmdiden teşekkürler

10. ufuk2462

ufuk2462 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ay başında bu ürünü alıcam sizce jel kapsülümü daha iyi yoksa toz olanımı yorumlarınızı bekliyorum

11. TunçayE

TunçayE Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ben toz olani kullaniyorum 1 haftadir gerçekten etkili ama sıvı kapsülü de denemiştim daha önce ve bence sıvı kapsül daha başarılı .. ayrıca toz pakette 270 mg kafein varken sıvı kapsülde 325mg var

12. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    İnternette (zayıflamahaplarım.com) ürünle ilgili şöyle bir yazı buldum;
    Zayıflama haplarının içinde bir veya iki etkin madde kullanarak mükemme
    l sonuçlar vaad etmek üreticiler için çok kolay.
    Göz boyayıcı reklamların farkındayız bu yüzden tuzağa düşmemek için kapsamlı araştırmalar yapmak gerekiyor.
    Unutmamalıyız ki, ürünün “klinik onaylı” olması her zaman gerçeği yansıtmaz.
    Hydroxycut Hardcore Pro Series Nedir?

Hydroxycut Hardcore Pro Series, vücudunuzun kaslı gözükmesini engelleyen ekstra kilolarınızdan kurtulmanız için tasarlandı. Ürünün asıl hedef kitlesi obezite problemi yaşayan insanlardan ziyade “plaj vücudu” yapmak için spor salonlarında ter döken kişiler.
    Acaba Hydroxycut Hardcore Pro Series bu yolda sonuçlar sağlayabilecek içerik kalitesine sahip mi?
    Hydroxycut Hardcore Pro Series İçerik Kalitesi

Hydroxycut Harcores Pro Series’in etkisini anlıyabilmemiz için içeriğine bir göz atalım.
    Kalsiyum, C vitamini, metiyonin, prolin, kafein, paraguay çayı, guarana, oleic asit, lösin, aslanpençesi otu, zeytin özü, kimyon, nane, tirozin, trans-ferulic asid, capsicum annum.
    Bu maddeler genel olarak Hydorxycut ürünleri arasında epey yaygın.
    Fakat malesef içerik maddelerden yalınızca kafeinin bilimsel olarak kilo vermeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Kafein ayrıca bir çok zayıflama ürününde bulunan ve metabolizmayı hızlandıran bir maddedir.
    Kafein çok etkili olmasına rağmen, yapılan araştırmalara göre zayıflama yolunda kafeinden en iyi verimi alabilmek için en az 400 mg kullanmak gerektiği ortaya konulmuştur fakat ürün sadece 200 mg kafein içeriyor.
    Üründe buluan, bahsetmeye ihtiyaç duyduğumuz bir diğer madde ise capsicum annum. Bu madde termojenik olarak yağ yakımını hızlandırır ama ne yazık ki, ürünün içeriğinde 16 tane madde bulunduğu için capsicum annuma üründe çok az miktarda yer verilmiş.
    Ayrıca Hydroxycut Hardcore Pro Series, kas yapımı sağlayacağını iddia ediyor fakat bu konuda herhangi bir bilimsel çalışma yok. Aslında ürün içerdiği aminoasit çeşitleri ile kas yıkımını durdurmaya yardımcı oluyor.
    Yan Etkileri Var mı?

Birçok ürün yan etkisiz olduğunu iddia etmesine rağmen kafein içeren ürünlerin uykusuzluk ve kalp atış hızının artması gibi az da olsa yan etkileri vardır. Hdroxycut Hardcore Pro Series’de kafein içerdiği için, kafeine ve uykusuzluğa karşı duyarlıysanız dikkat etmeniz gerekir.
    Sonuç

Ürün sadece birkaç tane klinik onaylı madde içeriyor. Üstelik ürünün fiyatı bir hayli yüksek. Ayrıca ürünün zayıflamaya yardımcı olacağına dair çok az veri var.
    Sonuç olarak eğer sporcu değilseniz fiyat performans açısından yetersiz bir ürün. Bu kadar yüksek fiyat ödeyerek çok daha iyi zayıflama hapları bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş