Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve heldic tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir

yeni ürün sanırım deneyen varmı ?

Hydroxycut Hardcore Pro Series delivers extreme energy for hardcore intensity that customers will feel after just one dose. Formulated with a powerful, weight loss complex proven in two separate clinical studies, test subjects demonstrated more than 7 times more weight loss. Hydroxycut Hardcore Pro Series has been proven to help subjects lose weight fast. Get more ripped in 8 - 12 weeks.

http://www.netrition.com/mt_hydroxycut_hardcore_pro.html

2. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    guzel urun

3. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    istettim 4 güne geliyor

4. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    bende almayı dusunuyorum kullanıp yorumlarınızı bizden esirgemezseniz seviniriz :)

5. fk06

fk06 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Hydroxycut Hardcore X le ne fark var arasında?

6. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    Hydroxycut Hardcore Pro Series
    Hydroxycut Hardcore x

aradaki fark nedir acaba bir bilgisi olan varmı benim tahminim cafein miktarı proda daha fazla heralde iki ürün arasında kaldım bu hafta sipraiş vericem usa hangini almalıyım sizce geçen kış x serisini kullandım memnun kaldımda bu
    Hydroxycut Hardcore Pro Series daha yeni olduğu için onumu tercih etmeliyim acaba bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa güzel olcaktır

7. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    ben pro yu denerdim haftaya benimde siparislerim olcak proyu deneycem 2 kabsul yetiyor cunku oburunde 3 almalıydık

8. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar Ürün dün itibariyle elime ulaştı Fakat diğer ürünü bitirmedigimden bunu kullanamadım. Bugün bitti Yarın sabah Başliyorm İnşallah kullanmaya.

günde 2 seferden 3er tane almaya dewam edecem Dier arkadaş 2 tane alcam demiş ama bir sorun olmaz herhalde.

9. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    dene bakalım arkadasım nasıl 1 fark var

10. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Pro serisi ile Hydroxycut Hardcore x Arasında ki kutularda değişik farklar war gibime geldi Kutuda Dier kutuda yazılmayan şeyler war

Diğerinde Norepidyne wardı

"Hardcore Pro serisi"
    210 Liquid Capsules
    Serving Size:2LiquiTech™ CapsulesServings Per Container:105
    Amount Per Serving% Daily Value
    Vitamin C (As Ascorbic Acid)7mg12%Calcium50mg5%
    Hydroxycut™ Hardcore Pro Series™ Blend680mg
    Epidyne™
    Caffeine Anhydrous (1,3,7-Trimethylxanthine)
    Oleic Acid
    L-Leucine
    L-Methionine
    L-Proline

HydroxyPro™
    Alchemilla Vulgaris Extract (Frauenmantle)(Leaf)
    Olea Europaea Extract (Wild Olive)(Leaf)
    Cuminum Cyminum Extract (Komijn)(Seed)
    Mentha Longifolia Extract (Wild Mint)(Leaf)

Lipidrol™
    L-Tyrosine
    Trans-Ferulic Acid

Capsicore™
    Capsicum Annuum (Cayenne)(Fruit)

† Daily Value not establishedOther Ingredients:Gelatin Capsule (Gelatin, FD&C Red No. 3, FD&C Red No. 40), Sesame Oil, Tricalcium Phosphate, Caramel Color, Ink (Shellac, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Povidone, Titanium Dioxide, FD&C Yellow No. 5), Gelatin, Polysorbate 80.Contains Soy And Wheat Ingredients.
    "Hardcore X"

Hydroxycut Hardcore X

Adenoclene™
    Caffeine anhydrous
    Supplying 300 mg of caffeine
    Aminoacetic acid
    L-methionine
    Choline bitartrate

Norepidrene™
    MCTs (medium chain triglycerides)
    Oleic acid
    L-proline
    Betaine HCl

Lipidrol™
    L-tyrosine
    L-leucine
    Trans-ferulic acid
    L-carnosine
    L-arginine pyroglutamate
    Myristic acid

Capsicore™
    Capsicum annuum (cayenne) (fruit)

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  11. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    burada bu ürünün etkilerini paylaşman güzel olacak olumlu olumsuz etkilerini yazarsan bizlerede yardımcı olmuş olursun takibe aldım bu konuyu...

12. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Bugün sabah 6da uyandım 3 tane aldım sonra uzandım uyumaya calıstım daldıgım gibi etkisini göstermeye basladı uzandıgım yerde kalbim hızla carpmaya başladı ve rahatsız olup uyandım biraz ip atladım ugrastm kostm kendime geldim. Fakat öglen yemeginden 2 saat sonra aldım hapları ve spora gittim bi önceki günün etkisindenmi hapın etkisindenmi bilmiyorm ama fazla kosamadım ve efor sarfedemedim. Bi önce ki gün sırt ve agır kardio calısmıstım.. Ondan olabilir 2 gün sadece kardio yapıp vücudu dinlendirmeyi düşünüyorm bu arada hapları alacam. Pazar günü agırlık calısmayı düsünüyorm o zamana kadar olan gelişmeleri söylerim. Fakt bi öncekinden pek bi farkı yok gibi

13. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bana kalırsa Reklam olsun diye böyle bir ürün çıkarttılar,mush. in huyudur bu =)

14. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir

şöyle bir 10-15 gün gçsin bakalım daha fazlasınıda yazarsın hocam olumlu olumsuz bakalım kilonda ne gibi dğişiklikler olacak bende arkadaşa 210 kapsüllük olandan getirtirdim yolda geliyor bu arada pro serinin ekonomik boyu 210 kapsül

bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:00 ----------

bu arada iki ürün arasında farklardan biri
    Hydroxycut Hardcore x
    Caffeine miktarı 300 mg
    Hydroxycut Hardcore pro Caffeine miktarı 325 mg

saygılar...

15. Silinde

Silinde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Antalya
    Sadece cafein miktarımı farklar ? içindekiilerde deişik gibi. Pek fazla cakmam ew arkadaşm manyak urasıyor bu işlerle Ama karşılaştırdıgımda x İle kutularında eskisinde efedrin dierinde noephdrn felan yazıodu öle farklar sadece cafein deildir die düşünüym ayrıca 60 kapsülde hardcore xten kullandım yaklasık 17 gündür cardio agırlıklı fitnıyess yap 78.5ten 73.6ya düşmüşüm Sürekli boxer ile tartılıyorm ve sabah uyandıktan sonra wcye gidip tartılıyorm

16. sahtoman

sahtoman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sipariş verdim gelicek inş. perşembeye kadar;
    ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum :S şuan kullandığım hydrocut x ignition stix kullanıyorum.bu hafta içi biticek :S 120 kapsül var pro series de günde kaç adet ve hangi öğünlerde alacağımı bilmiyorum .. bilen varsa yazarsa sevinirim...

17. drstalker

drstalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amerikadan 210 kapsüllük büyük kutusunu 80 dolara aldım ve bugün 4.gündeyim...iştahımı net olarak azalttı ve antreman kapasitemi kısmen arttırdı....özellikle bu sabahtan bu yana devam eden orta şiddette bir mide bulantısı yaşıyorum ve biraz da bağırsak hareketlerim arttı...İlerleyen günlerde bilgi vermeye devam ederim...

18. pineapplefish

pineapplefish Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba

Arkadaşlar şuan elime ulaştı 120 kapsüllük aldım.Fakat kullanımı hakkında vermedikleri bir bilgi var belki zaten bilinmesi gereken birşeydir ben bilmiyorum;sadece antreman günleri mi kullanılacak? yoksa hergün mü kullanılacak? Çünkü anladığım kadarıyla kür sistemi, vücut alıştırılıp arttırılarak alınıyor ve hergün alınmassa metabolizmanın tanıması zorlaşıyo ya da tanımıyor ve işe yaramıyor.Fakat arkadaş içer içmez kalp çarpıntısı, mide bulantısı vs.. oldu demiş. Yan etkilerindede böyle yazıyor fakat antreman yapınca tabiki geçiyor.Sorun da burada.. dinlenme günleri alırsam bunlarla nasıl başa çıkılır.Buna göre başlayacağım muhtemelen diğer hydroxycutlar da aynı idi dolayısıyla kullanan arkadaşlarım biliyordur.yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler.

19. pineapplefish

pineapplefish Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ve henüz 3 gün oldu başlayalı.Sanırım bu yağ yakıcı bünyeden bünyeye çok fark ediyor. İlk gün 1x2 içtim ve antremanda daha ilk günden 10 dakikalık full tempo(13-15km hız, 1,5 rampa) koşu 14 dakikaya çıktı.Fitness sırasında enerjik olmam dışında ekstra bi etkisi olmadı her zamanki gibiydi.karnıda önceye göre daha rahat çalıştım ve son cardio bisiklet 20 dakikayı ilk defa full tempo da ve 150 kalp ritmi ile bitirdim.Daha önce bu kadar hızlı en fazla 5-7 dakikası sürerdi, bu defa 5 dakika ısınma ile başlayıp 15 dakika hiç tempo kaybetmedim.

2. gün yani dün 2x1 kullandım ve dinlenme günümdü.Eve ogleden sonra biraz yorgun geldim ve 2. kapsülü alalı 1bucuk saat olmuştu yatayım dedim saat 6bucuk gibi kalbim küt küt atıyordu, yani bunu denemeyin.Cidden uyutmuyor ortalama 5 saat geçmedikçe! Ama ne bir bulantı ne de başka birşey yaşadım.Hafif bir uyuşma hissi de olunca kalktım ve ayağa kalkmamla hepsi geçti normal günüme devam ettim.

3. gün bugün 2x2 aldım ve spor yine çok verimliydi normalde tamamlayamadığım cardio hareketlerini çok rahat bir şekilde full tempo tamamlayabiliyorum artık. Antremandan yarım saat önce 1 litreye yakın su tüketiyorum daha sonra antremanda 2buçuk-3 litre suyu azar azar tüketiyorum.Antremandan bitince yemekten hemen sonra 2-3 bardak daha içiyorum.Sonra susadıkça işte :) Yani cidden suyun sanırım çok faydası oluyor.Tabi bunun kesinliğini kanıtlamayız su tüketimi miktarını değiştirmediğim sürece.Şimdilik böyle tek bildiğim kutunun üzerinde yazanları birebir uyguladıkça hiç bir sorun çıkmadığıdır.Bir hafta sonra tekrar bilgi vereceğim.

Tabi ki bu artışa psikolojimin de büyük etkisi vardır. Kendimi kapsülleri aldıktan sonra çok daha verimli bir antreman geçireceğime inandırıyorum.Atari oyunlarındaki o güç, hız vs.. veren iksirler gibi.. Çocukça bir hayal gücü bu işi çözer gibi geliyor.

Son düzenleme: 19 Aralık 2010
  20. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar yok mu pro serisini kullanan? Nedir deneyimler?

Sayfayı Paylaş